Незабравима-Unutulmaz ТЕМА 26

  • 30 052
  • 732
  •   1
Отговори
  • Под звездите
  • Мнения: 898
Н Е З А Б Р А В И М А - U N U T U L M A Z
НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА
 ЛЮБОВТА     -     НИКОГА

РЕЗЮМЕ-38 ЕПИЗОД
                                                                                     
За да не роди преждевременно, Еда взима важно решение и така напуска къщата. Не иска да роди Ямур недоразвита и по този начин да застраши живота й. Решена е да рискува собствения си живот, за да го избегне. Има само едно място, където може да отиде. Къщата на някой, когото чувства като майка. Харун я търси, полудал от притеснение. И Толга по същия начин... Толга смята, че има само едно място, където Еда може да отишла. Домът на мъжа, когото обича ... На Хаккъ... С какво ще се сблъска Толга, който, заедно с Метин отива в къщата, известна му като къщата на Хаккъ? Ще разбере лли, че къщата принадлежи на Харун Арсланлъ?
Ядът на Керем, който слуша радио-предаването, спечелило голямата награда, в един момент се превръща в объркване и той се озовава в радиото. Но голямата награда няма да го задоволи особено. Харун, който не може да намери Еда, споделя отчаянието си единствено с Ниса. Изчезването на Еда разтърсва и и двете семейства. И Мелда е безкрайно разтревожена за сестра си. Тюркян е съсипана. Обвинява себе си за случилото се. Притеснена за састоянието на Еда, Хаят се обажда на Харун и му казва, че са заедно. Но този разговор е чут от още някой.... Еда... Тръгвайки да прибере Еда, Харун дори не предполага, че  се подготвя пъклен план за него. Докато Еда се бори за живота на бебето си, Харун се сбъсква с „тъмното лице на миналото
                                   
С участието на: Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Синем Йозтуфан, Буура Гюлсой,
Фикрет Хакан, Дениз Гьокчер, Алийе Узунтаан, Хакан Ванлъ, Гьозде Мукавелат  и др.


Музика: Kıraç , Halil Kurt
Режисьор: Ersoy Güler , Cem Tabak
Продуцент: Аhmet Bayram
Сценаристи: Haldun Ünsal, İhsan Aydın, Müjdan Kayserli
Продукция: ATV 2009

предсказанието на тази жена ще бъде реалност,а не мечта!


КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ,ДА СЕ ОТБИЕМ ЛИ  ЗА ГЛАСУВАНЕ?
                                                                                                                  СЕРХАН  ЙОЗЛЕМ


 smile3534
ПЛАЧИ МЕЛДА!ТАЗ СЪДБА САМА СИ Я ИЗБРАААА!!!
smile3533

Интервю с актьорите от "Незабравима" (Еда, Харун и Толга)
                                                                           
                                                                                  ЕДА            ХАРУН           ТОЛГА             МЕЛДА
                                                                  
                                                                     ФЕЯЗ            СААДЕТ           ХАЯТ            ТЮРКЯН           ДЖЕМИЛ                                                                                                                                                                                         ЪШЪЛ                       НИСА                       БАТУ                            ГЮЗДЕ                      КЕРЕМ                ФЕРДА

Песента от финалната сцена на 37 епизод
Ако теб те няма
не бих могъл да понеса толкова страданията на съдбата .
Не мога да свикна с липсата ти !
Дните ми нямат смисъл без теб !
Не ме оставяй - Без Теб не мога да живея.
Бебнцето ми Ямур, Мъничката ми Ямур !
Моето мъничко момиченце !
Ти си моето слабо място - бебнцето ми Ямур, мъничката ми Ямур
Моето мъничко момиче ....

 txtloves
И ЩЕ ПРЕБЪДЕ ЛЮБОВТА
   txtloves txtloves
txtloves luvbed txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves
Превод на фрагмент 38 епизод:

Харун: Животът на Еда е в опасност ,Толга!Трябва веднага да я намерим !
Мелда: Ако знаех...заклевам се нямаше да я пусна ! Щях насила да я задържа.
Еда: Ако ще целият свят да е срешу нас ...ще те рода.
Толга : Еда..Хъкъ ,тук ли сте ?
Друг :Това е къщата на Харун Аслънлъ .
Тюркян : Аз със собствените се разписах над тази горчива съдба.
Еда: Бъди сигурен ,аз оттам където отивам ще ви гледам и пращам усмивки.
Бату на Феяз : Или ще кажеш къде се намира сестра ми,или ще го убия пред очите ти !
Еда: Нямам сили ...Не издържам !

Последна редакция: вт, 30 мар 2010, 12:06 от Tatti

# 1
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Има нов фрагман с говор!
http://www.unutulmazdizi.com/

# 2
  • Мнения: 0
Доколкото лазбрах, Толга и Феяз ще разберат истината.
Харун хвърля халката.
Еда са я закарали в къщата на Харун.
Виждат се скъсаните тапети.
По телефона Харун чува писъците й.
Егати тягостната серия ни чака.
Но все пак добре е, че още двама ще знаят истината.

# 3
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
За първи път виждам Харун в такава безисходица-да се обади на Толга,явно при него любовта ескалира с всяка изминала серия,това си е половин признание ,а останалото Толга трябва да го научи по пътя за къщата на Арсланлъ-горкия" самарянин"!

# 4
  • Мнения: 0
За мен най-интересният момент ще е този, в който Харун хвърля халката.
Защо го прави ?  Rolling Eyes
Означава ли това незабавен развод с Мелда ?
Това би ускорило нещата и филмът наистина е към края си.
Надявам се към добрия край, който всички очакваме.

# 5
  • Мнения: 0
Браво за хубавата тема .. а за филма .. аз не пиша много но ви чета ...не знам дали има нужда от спорове НО тъжния край наближава  Outta Joint Outta Joint Crossing Arms Crossing Arms Naughty

# 6
  • Мнения: 0
Браво за хубавата тема .. а за филма .. аз не пиша много но ви чета ...не знам дали има нужда от спорове НО тъжния край наближава  Outta Joint Outta Joint Crossing Arms Crossing Arms Naughty


Защо тъжния край ?  Sad

# 7
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Доколкото лазбрах, Толга и Феяз ще разберат истината.
Харун хвърля халката.
Еда са я закарали в къщата на Харун.
Виждат се скъсаните тапети.
По телефона Харун чува писъците й.
Егати тягостната серия ни чака.
Но все пак добре е, че още двама ще знаят истината.
Както е казано в Библията,последните ще станат първи-явно на Толга и Феяз се пада тази тежест,единия го заслужава отвсякъде,но другия е  просто попадналия в неподходящия момент на неподходящото място-не че нямаше избор,но съдбата му е такава.! /сценаристи ,какво да ги правиш?"/Чакам реакцията на другия "последен" Джамил!

# 8
  • Мнения: 0
Да, Джамил, който все последен научава.
За Толга, наистина кофти. Удар си е, но имаше толкова пъти възможност да се досети.
А ти как си обясняваш хвърлянето на халката от Харун.
Дали не се събужда съвестта му, че с тази сватба, Еда се е почувствала съвсем изоставена.
Че той има вина за това, което й се случва, ако беше до нея, би могъл да я защити.
Непосилни страсти бушуват в него в тази серия.
Помниш тази с пожара, в какво състояние изпадна.


Ей, дано не се случи - но ми хрумна, че може да си замине и Харун, за да спаси Еда.
Той е готов на саможертва за нея и Ямур.
Но все пак , искам да вярвам в добрия край.

# 9
  • Мнения: 0
Браво за хубавата тема .. а за филма .. аз не пиша много но ви чета ...не знам дали има нужда от спорове НО тъжния край наближава  Outta Joint Outta Joint Crossing Arms Crossing Arms Naughty


Защо тъжния край ?  Sad
ами след тая бъркотия аз друго не очаквам ... сериозно говоря макар че с две ръце се моля да е филма с най-щастливия край излъчван до сега!!!
 Дай Боже [или дайте сценаристи]  newsm17 newsm17 smile3514 smile3512

# 10
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Мое мнение:Кръгъ е по принцип символ на безкрайността,на Божията завършеност-ето защо когато простосмъртни използват този символ ,това означава обречени сме чрез този символ "во век и веков",не случайно се символизира с него връзката между две души -мъжката и женската,ин и ян ,във всички религии е така.Прекъсването ,хвърлянето на този символ означава  прекъсване на дадения обет.Да не изляза извън темата повече,но тука има голяма доза символика,а всеки си я тълкува според разбиранията!

# 11
# 12
  • Мнения: 0
този път са много щедри,още един фрагмент-говорящ

# 13
  • Мнения: 262
Поздравления за добре оформената тема. Дали има надежда да проработи ATV канала в  сряда? Снимката на първа страница на Харун, Еда и бебето  настройва оптимистично – ще победи любовта. Харун хвърля халката, защото е взел категорично  решението да бъде с Еда. Тайните започват да се изясняват на всички, но трудностите за Харун и Еда ще продължат до щастливия край, който очакваме с нетърпение.

# 14
  • Мнения: 0
здравеите ,има ли нови серии преведени след 32/3 част ? Ако някои знае да пише !!!

Общи условия

Активация на акаунт