РАЗДЕЛНО ХРАНЕНЕ 42

  • 30 370
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 999
Добро утро красавици  Hug

Алексче страхотно е мило това стихче и абсолютно пасва за сутрешно събуждане  Hug
Джиджи не знам мило как да ти помогна  Hug Нищо не разбирам от вредители  HugТук съм си аз и бачкам  Hug
Ели, Честит Имен Ден Hug
Да си жива и здрава, много обичана, слънчева и все така приветлива!

И за всички именници, за които в момента не се сещам - да сте живи и здрави  Hug
Ще съм си тук целия ден и ще работя, така че ще надниквам  Joy
Госпожо чакам те мило с нетърпение да разказваш Hug
Мурка браво на теб  Hug Ама от време на време не елошо да се изкушиш, за да не го мислиш после че си пропуснала нещо хубаво  Wink

# 751
  • Мнения: 786
ЧЕСТИТО НА ЕЛИ-тата ,КОЦЕ-тата и т.н именици.Да  сте живи и здрави и да ви се слави името  bouquet
Алекс - направо ни разбиваш с тази поезия.Такова зареждане ни правиш,че после ще се чудим как да си намерим оправдание за скатавка Mr. Green
Джиди - много ме разсмя с тая къртица.Знам че хич не е смешно,но така си го разказала цветно Laughing Ще ти пиша на ЛС.Ще поразпитам и за къртицомор #2gunfire
Мурка - а на каква  тема ти бяха докладите,ако не е нещо много тайно,разбира се newsm78
Хайде Мимче - включи се и ти с някоя "смехорийка - щуротийка".
Дунди - няма да те закачаме,ти си работи спокойно Whistling
Хепи - готвиш ли куфара вече.Нека ти е по-празничък ,та да имаш място да пълниш с подаръци и изненади newsm81
Довечера даваме началото на абитуриентския ни тур и ще се видим тия дни по празниците Mr. Green

# 752
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте Hug
Честит имен ден на всички празнуващи Hug  bouquet Много здраве и късмет Heart Eyes
Алекс - нямаше шапки, нито на бакалавър, нито на магистър. Явно Софийският университет не е приел тази традиция(тя май е американска newsm78).
ДжиДжи - и мен ме разсмя Mr. Green Blush. Не е смешно, ама... Laughing И като ти гледам снимката с това мишленце Joy hahaha, явно е тематично и на такова ти върви Hug
ВяраВики - стягам, стягам Crazy Имам си вече нов бански, плажна рокля, мазила за слънце... нова прическа Party Май друго не ми и трябва Flutter Ти да се оправяш бързо, тоя гръбнак ти трябва, иначе как ще правиш чупки в кръста? Mr. Green Heart Eyes
Гелика - цветята ти са страхотни  bouquet
Хубав ден, слънчеви  bouquet

# 753
  • Мнения: 5
За всички именници приемете това от мен!
                   


    То с тия къртици забравих,че днес е св.Константин и Елена!

# 754
  • Мнения: 1 569
Честит имен ден на всички! Да сте живи и здрави и вие и именниците около вас!   bouquet  Hug

Аз по случай РХ-то днес ядох за закуска козунак и направих ягодов чийзкейк по случай празника на баща ми. Мноооого ще съм разделна - и то по случай сваленото кило днес!  Joy

А нова темичка не трябва ли да се пусне?  newsm78

# 755
  • TX
  • Мнения: 593

Момичета, да ВИ почерпя отново моят баща и моят брат днес имат имен ден

# 756
  • TX
  • Мнения: 593

Мурка - а на каква  тема ти бяха докладите,ако не е нещо много тайно,разбира се newsm78

СРАВНИТЕЛЕН АНАЛИЗ НА ОСНОВНИТЕ ПОКАЗАТЕЛИ НА ПЪТНИЯ ТРАВМАТИЗЪМ В БЪЛГАРИЯ И ПРОСЛЕДЯВАНЕ НА ДОБРИ ЕВРОПЕЙСКИ ПРАКТИКИ НА ПЪТНА БЕЗОПАСНОСТ
и вторият който много време ми отне прочването ТЕНДЕНЦИИ ЗА ПРОМЯНА НА НАГЛАСИТЕ У ВОДАЧИ НА МОТОРНИ ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА, СЛЕД МУЛТИМЕДИЙНИ ВЪЗДЕЙСТВИЯ В  БОРБАТА С ПЪТНИЯ ТРАВМАТИЗАМ

# 757
  • Мнения: 2 724
Хайде на новата темааааа  Grinning Grinning Grinning !
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=498629.new#new

Общи условия

Активация на акаунт