ЯНУАРСКИ бебета 2011г. чакаме ви от днес......

  • 28 964
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Днес е най-горещия ден за зачеване на БЕБЕ 2011г. От днес вече се зачеват януарските бебета!

Страстно зачеване ви пожелаваме, безпроблемна бременност и един здрав, сладък и красив Финал!!!!!

Изживейте пълноценно всеки миг от бременността си, започвайки от красивия момент на зачеването!!!!!

# 1
  • Мнения: 2 908
Хайде Пу, да се запиша първа кандидатка за темичката-чаках вече много теми,не ми се чака още да минават-дано сега ми е късмета. bowuu Имаме си кака, която чака от доста отдавна вече....

# 2
  • Мнения: 11 607
огнена стихия искрено ти желая да се запишеш първа в тази тема като бременна.......

Чакам с нетърпение валеж от две чертички след две седмици ....

Успех на всички, които бебеправят!!!!

# 3
  • Мнения: 326
Хайде и аз да ви пожелая успех!
Предстоят ви прекрасни месеци!

# 4
  • Мнения: 648
Успех и от мен, момичета Peace
Пожелавам лека и безпроблемна бременност, много положителни емоции и страхотни бебоци на финала, чака ви едно прекрасно приключение, няма нищо по- свято и красиво от това да станеш мама, аз толкова чаках моята принцеса, че сега всеки път като я погледна нея и батко й, сърцето ми се изпълва с толкова любов и всеотдайност, че не мога да опиша с прости думи Heart Eyes, дано всички момичета на света изживеят емоцията да станат майки Praynig
Успех Hug

# 5
  • Мнения: 36
Нека всички януарски бебета бъдат заченати с много радост и любов!!!

 Hug   Two Hearts

# 6
  • Мнения: 432
Много късмет и лека бременност!Здрави бебчета на финала!И да има повече януарки от миналата година  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 085
Викам и аз да се запиша пък каквото стане.Утре ми е овулацията  Crazy.В неделя работихме по въпроса и днес също ще поработим пък каквото стане.Стискам палци на всички момичета и след 2-3 седмици ще се знае кой  EFP newsm10.

 luvbedУСПЕХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 8
  • Мнения: 11 607

Ам викам да не спите тази вечер, а да работите, работите неуморно....Пък дано този труд се възнагради богато след 9 месеца........

# 9
  • Мнения: 2 494
И аз искам да ви пожелая успех в бебеправенето!!!!! Много любов и късмет на всички мами, желаещи януарчета!!!!  Praynig Hug

И аз се бях записала в тема за априлчета още като решихме да бебеправим, сега гушкам сладко бебче  Praynig Laughing Пожелавам го на всички, това е най-прекрасното нещо на света!!!!!  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 1 946
Искам и аз да се запиша в тази така прекрасна темичка и дано да е на късмет на всички ни.
Доста време чаках първото си детенце, явно и за второто ми е писано да чакам, но дано моментът вече е дошъл и скоро да има с какво да се похваля.  Praynig

# 11
  • Мнения: 343
Късмет на всички ни които си мечтаем за януарчета Praynig Praynig

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Сакси, Мечтание, късмет!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 946
А времето тече толкова баааавно, когато просто чакаш деня за тест и се надяваш повече от всичко да ги видиш най-сетне безценните две черти...  Tired

Ивапче, гуш.

# 14
  • Мнения: 196
Запис и от мен! Засега само в очакване за  EFP!

Общи условия

Активация на акаунт