ЯНУАРСКИ бебета 2011г. чакаме ви от днес......

  • 28 973
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 946
funki81, честито! Това е прекрасна новина! Ето с такива трябва да се пълни темичката!  smile3508

Дано повлечеш крак  Praynig  Успех на прегледа! Кога мислиш да идеш?

ПС. Време е за списъче!

Последна редакция: сб, 24 апр 2010, 21:06 от saxophone

# 46
  • Мнения: 1 070
огнена стихия искрено ти желая да се запишеш първа в тази тема като бременна.......

Чакам с нетърпение валеж от две чертички след две седмици ....

Успех на всички, които бебеправят!!!!

Няма как да не напиша,не се сдържам! Да разбирам ли,че имаш четири деца и искаш пето?! Ако е така ти трябва да си една велика майка!

# 47
  • София
  • Мнения: 1 946
Съвсем съм откачила, тази нощ сънувах, че имам положителен тест, че даже и с близнаци съм бременна  hahaha

# 48
  • Мнения: 11 607
Да разбирам ли,че имаш четири деца и искаш пето?! Ако е така ти трябва да си една велика майка!

Имам четири деца и приключих с бременностите и ражданията да се надявам! Просто като мама-януарка 2010 исках да дам кураж на всички, които в момента правят опити за бебеи желая от сърце мечтата им да се сбъдне!

funki81 честит положителен тест!

Успех и на огнена стихия, saxophone , ҳ̸Ҳ̸ҳBunnyҳ̸Ҳ̸ҳ , * Zahira * - дано януари 2011 да е вашия месец. Но ако не стане януари - желая ви до края на 2011г. да станете мами!

zazka дано усещането ти е правилно! Желая ти Пълна къща!

Аз преди 1г. разбрах,че съм бременна. Беше неделя, 26-ти и чертичката бе съвсем бледа, едва се виждаше, но си беше там......

Пожелавам  дъжд от положителни тестове от днес нататък........ Praynig Praynig Praynig Praynig

Дано мечтите на много момичета за бебе да се сбъднат!!!!! Praynig

# 49
  • Варна
  • Мнения: 441
Хайде и аз да се запиша тук, досега само ви чета  Blush. Малко се съмнявам да се получи сега бебче при нас, но ще видим. Вчера имах положителен тест за ову. Много съмнително ми се видя чак сега, при М на 2- ри, но се надявам много.
Честито на funki81!
Успех на всички момичета  Hug!

# 50
  • Мнения: 196
Днес трябва да ми дойде, ходих да си взема тест и имам много плаха и бледа втора чертичка EFP!

# 51
  • София
  • Мнения: 1 946
* Zahira * , честитооооо! Това е страхотна новина!  newsm44
Тъкмо си мислех, че трябва още някой да се похвали днес.

Мен пък ме е страх да се тествам... преди давах зор като не беше дошло време и си направих цели два теста, отрицателни, естествено, а сега ме хвана шубето...

може би все пак ще отскоча и аз до аптеката за едно тестче...  Thinking

# 52
  • Мнения: 81
Записвам се и аз в чакащите.
Успех на всички които са още в неведение.

# 53
  • Мнения: 1 085
Днес трябва да ми дойде и си имам симптомите но  за сега няма нищо.Одеве така ме преряза корема ама точно си беше менструална болка ама само за 3-4 секунди и спря.Не знам хем знам че ще ми дойде но пак си се надявам.В събота леко ме нацапа розовко и това беше от там нищо а по принцип ме цапа няколко дни преди М.
saxophone мила с теб какво стана направи ли тест? Успех. Hug

# 54
  • Варна
  • Мнения: 441
ҳ̸Ҳ̸ҳBunnyҳ̸Ҳ̸ҳ, при мен като забременях имаше пмс симтоми, изобщо не повярвах на резултата от теста, така че има шанс.
И аз чакам новини от сакси  Wink. Много бих се радвала пак да пишем в една отчетна  Simple Smile.

# 55
  • Мнения: 196
Като бях бременна всеки месец около датата на цикъла си получавах редовните симптоми, само дето цикъл нямаше, така, че това не е показателно.

# 56
  • Мнения: 1 085
 PraynigОх не ми давайте такива надежди че ако дойде ще се разочаровам още повече.Да не говорим че и само ми се отделя слюнка в устата и ми се гади.Хахахах.

# 57
# 58
  • Мнения: 1 085


При мен се вижда по ясно втората чертичка но е има .Незнам дали да се радвам още но не ми е дошло.Направо ще полудея мъжлето ми си идва след час и вие сте първите на които казвам.Обичам ви! newsm44 smile3504

Добавям и още една!

Последна редакция: ср, 28 апр 2010, 14:15 от ҳ̸Ҳ̸ҳBunnyҳ̸Ҳ̸ҳ

# 59
  • София
  • Мнения: 2 245
Хей, Бъни, честито! Лека и прекрасна бременност ти пожелавам! Наслаждавай се на всеки миг от нея!  Hug

Захира и на теб честито! Същите пожелания!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт