Черен списък - гр.София

  • 1 011 167
  • 3 061
  •   4
Отговори
# 75
Д-р Илиев - гинеколог в ТОРАКС 2
Миналата седмица ми съобщи, че ЕМБРИОНЪТ МИ Е МЪРТЪВ /ако знаете колко плаках/ и ми предложи да ме кюртира. Отидох на преглед за всеки случай в Майчин дом, където със собствените си очи видях на ехографа бебето ми живо и здраво и чух сърдечните му тонове!

# 76
Доктор Бечев от 1АГ Св.София гр.София.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=16012

# 77
  • Мнения: 112
Гостът съм аз.

# 78
  • Мнения: 3 506
Може и да е отличен специалист д-р Динчо Георгиев в неговата си област, но за раждане хич го няма. Доста си изпатих от него, подробности тук или ако на някой не му се чете цялата история, а има конкретен въпрос - на лично съобщение.
Още нещо: преди да скочи някоя от късметлийките, успешно родили при него (както обикновено правят), искам да припомня следното:
Ако раждането е нормално, докторът не е необходим. Важното е проблемите, които могат да се предвидят, да се предвидят, а ако възникнат в хода на раждането, докторът да вземе правилните решения...
Успех!

# 79
  • Мнения: 4 965
Ох, Котараче, сега напълно те разбирам. Този гад, маскиран като "доктор" и аз го познавам много добре. Заради него за малко щяхме да си идем и аз, и бебки (мъчи ме 2 дни, без да допусне друг лекар да ме прегледа, защото уж аз съм го била избрала и съм отказала други прегледи). Целта му е да изнуди родилките за пари. Добре, че моя позната случайно разбра какво става с нас и успя да предотврати драмата.
Дано на никое друго майче не му се наложи да се сблъска с т.нар. "д-р" Бечев. Аз също съм го написала по-нагоре в списъка.
Аз много уважавам специалистите в тази болница, но точно няколкото такива като това "докторче" и милата му майчица (д-р Шишенкова) могат да почернят живота на много хора.

# 80
  • София
  • Мнения: 4 025
Цитат на: azaf
Ох, Котараче, сега напълно те разбирам. Този гад, маскиран като "доктор" и аз го познавам много добре. Заради него за малко щяхме да си идем и аз, и бебки (мъчи ме 2 дни, без да допусне друг лекар да ме прегледа, защото уж аз съм го била избрала и съм отказала други прегледи). Целта му е да изнуди родилките за пари. Добре, че моя позната случайно разбра какво става с нас и успя да предотврати драмата.
Дано на никое друго майче не му се наложи да се сблъска с т.нар. "д-р" Бечев. Аз също съм го написала по-нагоре в списъка.
Аз много уважавам специалистите в тази болница, но точно няколкото такива като това "докторче" и милата му майчица (д-р Шишенкова) могат да почернят живота на много хора.


За тази "лекарка" мога да кажа , че ходи пияна на работа.Живее до моята леля и често й гостува, ако не й предложат за пиене тя си носи и след това отива на работа така пийнала.Аз съм го виждала това поне два пъти.А колко е цинична ....нямам думи

# 81
  • Мнения: 1 517
Цитат на: EliG



За тази "лекарка" мога да кажа , че ходи пияна на работа.Живее до моята леля и често й гостува, ако не й предложат за пиене тя си носи и след това отива на работа така пийнала.Аз съм го виждала това поне два пъти.А колко е цинична ....нямам думи

Стига бе работното и време не е ли от 7 до 14 ч Thinking

# 82
  • София
  • Мнения: 4 025
Цитат на: karla
Цитат на: EliG



За тази "лекарка" мога да кажа , че ходи пияна на работа.Живее до моята леля и често й гостува, ако не й предложат за пиене тя си носи и след това отива на работа така пийнала.Аз съм го виждала това поне два пъти.А колко е цинична ....нямам думи

Стига бе работното и време не е ли от 7 до 14 ч Thinking


Да , естествено, но става дума за дежурствата дето се дават вечер,  след 7 мисля че беше,  до сутринта .
Точно заради такива "лекари" имах уговорка за раждането , но това не е по темата вече Laughing

# 83
  • Мнения: 4 965
Ели, сигурна ли си, че става въпрос за същата докторка, защото тази работи в поликлиниката и не дава дежурства? В родилна зала влиза само ако има предварителна уговорка с нейна пациентка (иначе няма начин да попаднеш на нея - поне моята информация е такава).
А, че е малко неадекватна абсолютно съм съгласна. Всеки път слушаше какво си говорим с мъжа ми и после (естествено) виждаше съвсем същото на видеозона.

# 84
  • Мнения: 1 517
Цитат на: azaf
Ели, сигурна ли си, че става въпрос за същата докторка, защото тази работи в поликлиниката и не дава дежурства? В родилна зала влиза само ако има предварителна уговорка с нейна пациентка (иначе няма начин да попаднеш на нея - поне моята информация е такава).
А, че е малко неадекватна абсолютно съм съгласна. Всеки път слушаше какво си говорим с мъжа ми и после (естествено) виждаше съвсем същото на видеозона.

И моята информация е същата и съм почти 100% сидурна че не дава дежурства сега,но преди да отворят центъра май преди 5 год е давала

# 85
  • Мнения: 1 983
Цитат на: T o n i
Д-р Попиванова - Майчин дом (5ет.). Некадърна според мен, макар да нямам личен опит. Докато бях в болницата беше разрязала главичката на едно бебе при секцио, и то не малко...
Имаше и още една голяма изцепка, за която на една друга майка се наложи да и отварят раната отново, но тя си и взе 700 лева за раждането като пич.

Тони,напълно те подкрепяпам за Попиванова,на мен бременна в 3 г.с. ми предписа куп антибиотица за едн никаква кашлица и хрема,и тогава с мъжа ми си платихме 40 лв пред асансьора в самата болница на 5-тия етаж,просто нямам думи,добре че не ми наблюдаваше тя бременността. Imp

# 86
  • Мнения: 1 150
Цитат на: EliG
Цитат на: azaf
Ох, Котараче, сега напълно те разбирам. Този гад, маскиран като "доктор" и аз го познавам много добре. Заради него за малко щяхме да си идем и аз, и бебки (мъчи ме 2 дни, без да допусне друг лекар да ме прегледа, защото уж аз съм го била избрала и съм отказала други прегледи). Целта му е да изнуди родилките за пари. Добре, че моя позната случайно разбра какво става с нас и успя да предотврати драмата.
Дано на никое друго майче не му се наложи да се сблъска с т.нар. "д-р" Бечев. Аз също съм го написала по-нагоре в списъка.
Аз много уважавам специалистите в тази болница, но точно няколкото такива като това "докторче" и милата му майчица (д-р Шишенкова) могат да почернят живота на много хора.




Taзи "д-р Шишенкова" не трябва изобщо да е практикуващ лекар и за ветеринар не става.Така ме беше объркала преди 2 години че ми идва да я #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
на всичко отгоре си спомням че като забременях Джи пи-то ме пращаше при нея, дано не и се налага да се срещаме отново с нея че съм склонна без да  ми мигне окото да я #Sniper

# 87
  • София
  • Мнения: 4 025
Цитат на: azaf
Ели, сигурна ли си, че става въпрос за същата докторка, защото тази работи в поликлиниката и не дава дежурства? В родилна зала влиза само ако има предварителна уговорка с нейна пациентка (иначе няма начин да попаднеш на нея - поне моята информация е такава).
А, че е малко неадекватна абсолютно съм съгласна. Всеки път слушаше какво си говорим с мъжа ми и после (естествено) виждаше съвсем същото на видеозона.


Да за същата, но може би вече не е в родилно, не знам , ще питам леля ми, защото й е съседка.Моите преки наблюдения са от 2000 год., аз имах проблеми и леля ми я викна у тях да ме консултира един вид, тя такива глупости ми наговори (но това е друга тема),черпиха се и тя каза че отива дежурна, след това пак съм я виждала у тях и така.Дано да не е действаща докторка, защото се съмнявам да се е променила.

# 88
Въпросната д-р Шишенкова е шиф на МЦ "Вяра, Надежда и Любов"

# 89
Искам да прибавя в черния списък "д-р" Мазнейкова.
Преди около 4-5г. при рутинен гинекологичен преглед ми назначи хормонални изследвания. И като разчете резултатите категорично обяви в лицето ми - тумор на хипофизата!!! + поликистозни яйчници + вече не помня третото. ПРИСЪДАТА - "трябва или операция на главата /в добрия случай според нея/ или до живот шепа с лекарства, но при всички случаи НИКОГА НЕ МОЖЕШ ДА ИМАШ ДЕЦА!!!!!!!" /цитирам думите й/  Излишно е да ви обяснявам колко неври, сълзи, пари, скенери и изследвания ми костваше тази нейна "професионална" диагноза.  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  #Sniper След 1 мес. ходене по доктори от сутрин до вечер се оказа че изобщо нямам никакъв тумор. И за щастие нямах проблем да забременея! Имам си бебок - чудесен, здрав и красив! Grinning  Тая "докторка"  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out трябваше да я осъдя за нанесен морален тормоз, ама хайде... нека си живее, но имайте едно наум за нея!

Общи условия

Активация на акаунт