True Blood-Обратното броене започна-20 юбилейна тема

  • 14 328
  • 717
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558


 

Благодарение на изобретената от японски учени синтетична кръв, вампирите вече не са легендарни чудовища, а миролюбиви съграждани на останалите хора през нощта.

И въпреки, че хората отдавна са извадени от менюто, мнозина продължават да се страхуват от “съществата, спящи в ковчези”. Религиозните лидери и правителствата по света вече са избрали своята позиция, но в малкото градче Бон Тан в Луизиана решението все още не е взето.

Местната сервитьорка Суки Стакхаус (Ана Пакуин) знае какво е да си аутсайдер. “Прокълната” с дарбата да чува мислите на другите, тя е открита за интеграцията на вампирите в обществото, особено когато се запознава с Бил Комптън (Стивън Мойър) – красив 173-годишен вампир без дом.  И когато Суки е намесена в серия мистериозни случки, свързани с появата на Бил в Бон Тан, толерантността й ще бъде подложена на тест.

Секси, плашещ драматичен сериал от създателя на “Два метра под земята” Алън Бол,  “Истинска кръв” навлиза в старателно изградения свят на писателката Чарлийн Харис. Описан от носителят на награда Emmy Алън Бол като “пуканки за умни хора”, разказващ историята на колоритна група местни неудачници, “Истинска кръв” обещава силни преживявания.

Имената на част от епизодите в 3-ти сезон:

Season 3: Episode 3.01 "Pack of Wolves"
Season 3: Episode 3.02 "Beautifully Broken"
Season 3: Episode 3.03: "It hurts me too"
Season 3: Episode 3.04: "9 Crimes"
Season 3: Episode 3.05: "Trouble"
Season 3: Episode 3.06: "What do you know about love"
Season 3: Episode 3.07: "Hit the floor"


Към новодошлите: В темата обсъждаме свободно както сериала,така и книгите.Имайте го предвид,ако не желаете да знаете какво се случва напред!

ВАЖНО Списък със заетите територии и свободните зони:

Заети

Ерик-TraYkovA  Бил-zisska Годрик-Джес Alcide-mamakaty
  Лафайет-Dementia Джейсън-svetla_zlateva Грант Бауер-Ян Бибиян
Кевин-Ceciliya  Тео-Tara RZ

Свободни зони

Хойт Анди Тери 
Сам Франк

Органите на реда,които пазят тези територии са: командир Патинсъновица/ИрПуц,майор Ел/Dementia,лейтенант Дю/R_Dew и сержант Tara RZ
Ако искате да се присъедините към тях,трябва да кажете/напишете следната клетва:
"Заклевам се да изпълнявам длъжността пом. шериф и да не залитам по вампири, върколаци и хора, собственост на други съфорумки.
В името Нортманово, Комптъново и прочие (тук да се попълни по избор), амин.
И ще слушам командир Патинсъновица, да не ме хвърли на лошите фенки.Заклех се!!!"


Клуб "Гугутка" с почетен председател tanq 70

Авторитетният клуб “Гугутка” набира нови членки! Критериите са групирани в три раздела:
-физически
-психически
-бойни умения


"Спешна помощ"
 Всички временно изпаднали в несвяст съфорумки,могат да разчитат на помощта на Джеси и NellyR

Официален сайт:
http://www.trueblood.hbo.bg/
http://www.hbo.com/trueblood/

Трейлър на 1-ви сезон:
http://www.youtube.com/watch?v=Ci2QHf-Vwko

Трейлър на 2-ри сезон:
http://www.youtube.com/watch?v=vxytZSAHkWs

Книгите на английски:
http://true-blood.forumh.net/forum-f3/topic-t15.htm

Книгите на руски:

Саундтрака на 1 сезон:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=187517&hit=1

1-ви и 2-ри сезон на сериала: http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=True+blood … =0&incldead=1

Групата ни във Фейсбук:
Четвъртъчните новини на Командира
Комиксите на mamakaty
 Резюмета на книгите тук
Можете да си поръчате 1-ва и 2-ра книга от поредицата тук
Можете да си изтеглите "Мъртви преди мрак" тук

Предишни теми:
Тема 1,Тема 2,Тема 3,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10,Тема 11,Тема 12,Тема 13,Тема 14,Тема 15,Тема 16,Тема 17,Тема 18,Тема 19

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 09:18 от TraYkovA

# 1
  • София
  • Мнения: 57
Пу първаа. TraYkova   bouquet Страхотна е темата
И забравих да кажа за предложението от органите на реда - съгласна съм да се присъединя, ако има вакантно място естествено  Peace

# 2
  • Мнения: 324


Първа ли съм, първа ли съм ...


 wait Не съм  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 3 736
Йехааа!

Боже, заглавната ни страница става все по-красива!   bouquet И структурите ни къртят фаянс  hahaha

Пу първаа. TraYkova   bouquet Страхотна е темата
И забравих да кажа за предложението от органите на реда - съгласна съм да се присъединя, ако има вакантно място естествено  Peace

Добре дошла! За да е официално, копирай в пост клетвата, дето е под снимките на Сам и Франк  Mr. Green Mr. Green

# 4
  • Мнения: 324
 hahaha Хахаха 1-ва страница ще е само заглавна скоро май  Mr. Green Трайки, супер става  Joy

Хептен да ошеметим гостите си  hahaha

# 5
  • Мнения: 1 558
Пу първаа. TraYkova   bouquet Страхотна е темата
И забравих да кажа за предложението от органите на реда - съгласна съм да се присъединя, ако има вакантно място естествено  Peace

Ще те добавя,само трябва командира да ти даде звание и чин в йерархията Whistling

# 6
  • София
  • Мнения: 3 581
Вместо запис да кажа още нещо, за да придобиете представа - само на мен ли ми е противна тая Суки, или тя си е противна по природа. Нещо ми стана анти, обаче не мога да си обясня защо newsm78

# 7
  • Мнения: 3 736
Пу първаа. TraYkova   bouquet Страхотна е темата
И забравих да кажа за предложението от органите на реда - съгласна съм да се присъединя, ако има вакантно място естествено  Peace

Ще те добавя,само трябва командира да ти даде звание и чин в йерархията Whistling


Да каже клетвата и веднага я правя сержант, засега съм с много добри впечатления  Mr. Green Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 57

Първа ли съм, първа ли съм ...

 wait Не съм Crossing Arms

Не вярвах, че аз ще съм  Peace
Дано не съм много загазила  Mr. Green

hahaha Хахаха 1-ва страница ще е само заглавна скоро май  Mr. Green Трайки, супер става  Joy

Хептен да ошеметим гостите си  hahaha

Много ме кефят всичките първи страници на И.К. и на Дневниците, страшно изчерпателни и подробни.  Flutter


Да каже клетвата и веднага я правя сержант, засега съм с много добри впечатления  Mr. Green Mr. Green



Казвам - "Заклевам се да изпълнявам длъжността пом. шериф и да не залитам по вампири, върколаци и хора, собственост на други съфорумки.
В името Нортманово, Комптъново и прочие (тук да се попълни по избор), амин.  Grinning
И ще слушам командир Патинсъновица, да не ме хвърли на лошите фенки.Заклех се!!!"

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 12:37 от Tara_RZ

# 9
  • Мнения: 1 558
Ето ви и анкета.Преди време мисля,че Джеси ми я даде тази идея. Wink

# 10
  • Мнения: 78
Ехаа, Трайки, страхотна темата   bouquet . Все повече и повече заприличваме на град-държава, или по-скоро на обособено кралство  Joy  

Оолее, а анкетата къртии!   Mr. Green
Ами айде сега,  newsm56 , Сънувала съм Ерик, Бил, Алсид и Пам, и то в един сън... където ги избих в една гора.. Щото дирих Дракула, ама междувременно исках да избия всички нечовеци..  Blush  А да кажа ли, че ги избих заедно с Г-н Скарсгод  Blush
Аа  и Ерик съм посънуввала  Crazy Blush

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 12:39 от ceciliya

# 11
  • София
  • Мнения: 3 581
В интерес на истината, в спомената тема за Здрач ме приеха доста добре. Аз не съм кой знае каква фенка, гледала съм и двата филма по веднъж и не съм много наясно с всичко, но тъкмо когато се записах беше предпремиерата на втората серия. Та там се гласяха с какви тоалети да ходят, в общи линие беше доста забавно. И аз като им изтърсих тая Стефани Майър коя вампирка играе във филма, и беше още по-забавно. Оттогава не съм писала там, защото забавиха филма по торентите и нямаше какво да пиша толкова

# 12
  • Мнения: 3 736
Добре дошла, сержант!  Mr. Green Ти си първото попълнение откакто имаме клетва.

Оо, велика е анкетата! Аз само Ерик съм сънувала... А, и Лорена, ама не я видях в опциите.

Ехаа, Трайки, страхотна темата   bouquet . Все повече и повече заприличваме на град-държава, или по-скоро на обособено кралство  Joy  

Хаха, вярно, вярно. Нека ни е зле.

Бре, Зиса никаква я няма, притеснена съм...

# 13
  • Мнения: 324
Хаха и анкетата е трепач. Ще изредя доста, вкл. и Тара. Само бедничкия ми Алсид не съм го удостоила с честта да го сънувам  Tired

Тарита, Командира вечно ще те одобрява стига да не закачаш сър Джентълмен  Mr. Green

Цеци, ахам, държава сме си. Аз съм министър на земеделието, в частност на дивите кръвожадни животни  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 558
Тарита,вече официално си зачислена при командира и си имаш Тео-със здраве да си го ползваш. Hug
Ирка,аз затова сложих и опция "друг",че като пропусна някой да не е фатално. Wink

Нели,мен в началото Суки много ме дразнеше,ама вече ме кефи-една такава....никаква,глупавичка Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт