True Blood(Истинска Кръв)-Обратното броене започна-19 тема

  • 15 263
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558




Благодарение на изобретената от японски учени синтетична кръв, вампирите вече не са легендарни чудовища, а миролюбиви съграждани на останалите хора през нощта.

И въпреки, че хората отдавна са извадени от менюто, мнозина продължават да се страхуват от “съществата, спящи в ковчези”. Религиозните лидери и правителствата по света вече са избрали своята позиция, но в малкото градче Бон Тан в Луизиана решението все още не е взето.

Местната сервитьорка Суки Стакхаус (Ана Пакуин) знае какво е да си аутсайдер. “Прокълната” с дарбата да чува мислите на другите, тя е открита за интеграцията на вампирите в обществото, особено когато се запознава с Бил Комптън (Стивън Мойър) – красив 173-годишен вампир без дом.  И когато Суки е намесена в серия мистериозни случки, свързани с появата на Бил в Бон Тан, толерантността й ще бъде подложена на тест.

Секси, плашещ драматичен сериал от създателя на “Два метра под земята” Алън Бол,  “Истинска кръв” навлиза в старателно изградения свят на писателката Чарлийн Харис. Описан от носителят на награда Emmy Алън Бол като “пуканки за умни хора”, разказващ историята на колоритна група местни неудачници, “Истинска кръв” обещава силни преживявания.

Към новодошлите: В темата обсъждаме свободно както сериала,така и книгите.Имайте го предвид,ако не желаете да знаете какво се случва напред!

ВАЖНО Списък със заетите територии и свободните зони:

Заети

Ерик-TraYkovA   Бил-zisska Годрик-Джес Alcide-mamakaty
  Лафайет-Dementia Джейсън-svetla_zlateva
Грант Бауер-Ян Бибиян Кевин-Ceciliya

Свободни зони

Тео Хойт Анди Тери  
Сам Франк

Органите на реда,които пазят тези територии са: командир Патинсъновица/ИрПуц,майор Ел/Dementia и лейтенант Дю/R_Dew
Ако искате да се присъедините към тях,трябва да кажете/напишете следната клетва:
"Заклевам се да изпълнявам длъжността пом. шериф и да не залитам по вампири, върколаци и хора, собственост на други съфорумки.
В името Нортманово, Комптъново и прочие (тук да се попълни по избор), амин.
И ще слушам командир Патинсъновица, да не ме хвърли на лошите фенки.Заклех се!!!"



Официален сайт:
http://www.trueblood.hbo.bg/
http://www.hbo.com/trueblood/

Трейлър на 1-ви сезон:
http://www.youtube.com/watch?v=Ci2QHf-Vwko

Трейлър на 2-ри сезон:
http://www.youtube.com/watch?v=vxytZSAHkWs

Книгите на английски:
http://true-blood.forumh.net/forum-f3/topic-t15.htm

Книгите на руски:

Саундтрака на 1 сезон:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=187517&hit=1

1-ви и 2-ри сезон на сериала: http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=True+blood … =0&incldead=1

Групата ни във Фейсбук:
Четвъртъчните новини на Командира
Комиксите на mamakaty
 Резюмета на книгите тук
Можете да си поръчате 1-ва и 2-ра книга от поредицата тук
Можете да си изтеглите "Мъртви преди мрак" тук

Предишни теми:
Тема 1,Тема 2,Тема 3,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10,Тема 11,Тема 12,Тема 13,Тема 14,Тема 15,Тема 16,Тема 17,Тема 18

# 1
  • Мнения: 3 736
Аз съм първа?!? Ехаааа! За пръв път ми е, Зисе, май много яко сте празнували щом не можеш да завлечеш кокали до новата тема  hahaha

Ауу, линк към прегледа на печата?  Mr. Green

Страхотно, Танчик, страхотно!

Последна редакция: пт, 09 апр 2010, 17:15 от ИрПуц

# 2
  • Мнения: 1 558

Сега е момента да излезеш от вцепенение и да се зарадваш! hahaha

П.С Аз отивам да взема малкия от яслата! Hug

# 3
  • Мнения: 78
Ама днес какъв късмет извадих, а ?  Wink
и в новата тема да налазя  Grinning
и гледам с Кевин наклоних везните към повече заети, отколкото свободни, а  Grinning
Извънредно е забавно тука, ша знаете   bouquet

# 4
  • Мнения: 3 736
Ама днес какъв късмет извадих, а ?  Wink
и в новата тема да налазя  Grinning
и гледам с Кевин наклоних везните към повече заети, отколкото свободни, а  Grinning
Извънредно е забавно тука, ша знаете   bouquet

Верно ли бе?  Joy

Извънредно е мноо точна дума! Кат у нас си, нали?  Hug

Ей го на, 2 месеца останаха, ей! А от рождения ден на бай Алън (и Мечо) направо и по часове можем да ги броим...

# 5
  • Мнения: 324
Фррррррррр  Пльок.

Зисе, свила съм ти перата замалко.  Mr. Green Па съм ти оставила тЪрлЪците с шиповете  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 558
Ауу, линк към прегледа на печата?  Mr. Green

Е как бе?Накъде без тях? Wink

# 7
  • Мнения: 324
Въобще Трайки е ненадмината - интерфейса е на ниво отново, както винаги №1  Hug

# 8
  • Мнения: 1 558
Въобще Трайки е ненадмината - интерфейса е на ниво отново, както винаги №1  Hug

Ъъъъъ......почти.Исках да сложа и малко от новите снимки,ама бързах за яслата и нямах време да се занимавам. Ще го оставя за следващата тема,тъкмо може да излязат и други. Wink

П.С Имате ли идея за анкета,че аз нещо не се сещам? Tired

# 9
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Здравейте, аз скоро бях в болнични и изгледах всички серии до сега за една седмица. Simple Smile Не мислех, че ще ме зариби така сериалчето.
Обаче от списъка със заети и свободни в 1ви пост някои от героите нещо не си ги спомням...  newsm78 Alcide, Грант, Тео, Франк... или сте много наблюдателни, или аз не съм.  Mr. Green
Чакам новия сезон, голяма почивка са му ударили!

# 10
  • Мнения: 3 736
Фррррррррр  Пльок.

Зисе, свила съм ти перата замалко.  Mr. Green Па съм ти оставила тЪрлЪците с шиповете  Laughing


не ги ли изтърка тия шипове, мъри?  Laughing

А на Зиса перата отде дойдоха, между другото?

Темата е прелестно оформена, както винаги!   bouquet

За анкета и аз се замислих... Ама единственото, което ми дойде наум е кой ще е най-голямата звезда в сезон 3. Дали не сме имали такава вече? Съвсем сериозно, аз не съм сигурна кой ще е, дали Ерик, Алсид или що па не Лафайет  Mr. Green

Здравейте, аз скоро бях в болнични и изгледах всички серии до сега за една седмица. Simple Smile Не мислех, че ще ме зариби така сериалчето.
Обаче от списъка със заети и свободни в 1ви пост някои от героите нещо не си ги спомням...  newsm78 Alcide, Грант, Тео, Франк... или сте много наблюдателни, или аз не съм.  Mr. Green
Чакам новия сезон, голяма почивка са му ударили!

Привет, abs! Тези ги няма в първите два сезона, те ще се появят в третия  Wink

# 11
  • Мнения: 1 558
Здравейте, аз скоро бях в болнични и изгледах всички серии до сега за една седмица. Simple Smile Не мислех, че ще ме зариби така сериалчето.
Обаче от списъка със заети и свободни в 1ви пост някои от героите нещо не си ги спомням...  newsm78 Alcide, Грант, Тео, Франк... или сте много наблюдателни, или аз не съм.  Mr. Green
Чакам новия сезон, голяма почивка са му ударили!

Добре дошла! Hug Въпросните герои няма как да ги помниш,защото предстои да се появят в 3-ти сезон. WinkТова са само част от новите лица. Peace

# 12
  • Мнения: 1 558
Айде Ирка,ползвах ти идеята(малко редактирана). Wink

# 13
  • Мнения: 3 736
Айде Ирка,ползвах ти идеята(малко редактирана). Wink

О, радвам се, че съм успяла да помогна. Какво ти леко редактирана, ти си направо професионалист по анкетите  Sunglasses

Одма гласувам за Алсид, шма прощаваш  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 558
Айде Ирка,ползвах ти идеята(малко редактирана). Wink

О, радвам се, че съм успяла да помогна. Какво ти леко редактирана, ти си направо професионалист по анкетите  Sunglasses

Одма гласувам за Алсид, шма прощаваш  Mr. Green

 hahaha Веднага ти отговарям подобаващо...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт