True Blood(Истинска Кръв)-Обратното броене започна-19 тема

  • 15 280
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 736


Ще издаваш, ще издаваш и ще контролираш възхитата да е само дистанционна  Mr. Green

 Thinking Аз мене си първо трябва да опазя  Mr. Green  Ах как ми подливаш вода

Моа?  Flutter Каква вода, дума не съм издумала за Деймън  Whistling Mr. Green Ще се опазиш, ще се опазиш, че иначе... знаеш си.

Записвай се, Тарита, записвай се.  bowuu


Тц, тц, аз пак не съм от закономерните  Mr. Green   Ерик, Едуард и Стефан  Crazy
 
ПП: Ама Стефан има всички шансове да бие Едуард със златен гол в продълженията Mr. Green

 hahaha hahaha А дано, че не ми трябват нови притеснения, а и не искам да упражнявам насилие над тебе  Mr. Green

# 736
  • София
  • Мнения: 57
Мерси за готиното посрещане, понякога трудно те посрещат "старите кучета".

Между другото и аз искам да се присъединя към това МЕРСИ  Hug
До толкова ми харесва да Ви чета и да пиша тук, че даже трудно се отлепям работа да върша  Mr. Green

# 737
  • София
  • Мнения: 3 581
апък Еди най-малко го харесвам Mr. Green. За мен ще си остане Седрик Дигъри от ХП, дето играеше куидич и Волдемор го уби накрая.Но за всеки случай ми е по-симпатичен като образ от Джейк, не говоря за външния вид толкова

# 738
# 739
  • Мнения: 3 736
Мерси за готиното посрещане, понякога трудно те посрещат "старите кучета".

Между другото и аз искам да се присъединя към това МЕРСИ  Hug
До толкова ми харесва да Ви чета и да пиша тук, че даже трудно се отлепям работа да върша  Mr. Green

Много ме стопля това  Hug А относно вършенето на работа... аз съм в автоматичен режим от началото на октомври, ще свикнеш  Mr. Green

апък Еди най-малко го харесвам Mr. Green. За мен ще си остане Седрик Дигъри от ХП, дето играеше куидич и Волдемор го уби накрая.Но за всеки случай ми е по-симпатичен като образ от Джейк, не говоря за външния вид толкова

Хихи  Mr. Green Забелязвам как името му не се споменава, обаче  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт