True Blood(Истинска Кръв)-Обратното броене започна-19 тема

  • 15 294
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 558
имам чувството, че има някаква закономерност : Деймън, Едуард, Ерик на Стефан, Джейк и Бил newsm78
не го знам това звено за бърза помощ, ама щом сте казали Mr. Green

Ами поради множеството припадъци от яки снимки и клипове,се налага създаването на "Център за спешна помощ",който да помага на временно изпадналите в несвяст съфорумки. Wink
а аз съм свикнала, то в темата за Supernatural каква красота е само Heart Eyes И няма никакви жени да объркват цялата работа, така че приемам безвъзмезно работата Peace

Ами може и да има.Аз съм от 1-та тройка Heart Eyes

Значи ти ще си първия помощник на Джеси. Peace

П.С Тарита,взимаш ли го Тео или не?  newsm78

# 721
  • Мнения: 3 736
имам чувството, че има някаква закономерност : Деймън, Едуард, Ерик на Стефан, Джейк и Бил newsm78


Има, да, само дето Едуард не е лошо момче  Laughing

Честито, редиците на Бърза помощ нарастват!

# 722
  • София
  • Мнения: 58
Определено и твърдо клуб Едуард  Peace

имам чувството, че има някаква закономерност : Деймън, Едуард, Ерик на Стефан, Джейк и Бил newsm78

И аз такова чувство имам.  Grinning
Ако трябва да ги подредя по предпочитание за мен ще бъде така: Едуард, Деймън, Ерик, Бил и Стефан  Whistling

Ами вземам го Тео , пък може и да го убедя да смени ориентацията  Mr. Green

# 723
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286

Точно обратното, твърдо "Ц"  Stop   Joy
Кое те наведе на предположението? Mr. Green

В правилният отбор си  Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 1 558

 Joy Joy Joy

Дю и твоето предложение е яко.Мога да ги сложа и двете. Peace

# 725
  • Мнения: 3 736
Определено и твърдо клуб Едуард  Peace

имам чувството, че има някаква закономерност : Деймън, Едуард, Ерик на Стефан, Джейк и Бил newsm78

И аз такова чувство имам.  Grinning
Ако трябва да ги подредя по предпочитание за мен ще бъде така: Едуард, Деймън, Ерик, Бил и Стефан  Whistling

Ами вземам го Тео , пък може и да го убедя да смени ориентацията  Mr. Green

Хмм, почвам да се замислям дали не е време за втори фен-клуб към темата... Танчик, какво ще ме посъветваш?  Whistling

Двете с Цеца можете да обменяте опит, тя ще прави същото с Кевин  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 1 558
Хмм, почвам да се замислям дали не е време за втори фен-клуб към темата... Танчик, какво ще ме посъветваш?  Whistling

За клуб "Едуард" ли говориш? АЗ нямам нищо против.И без това са "неофициални" клубове.Предлагаме убежище на фенките на Едуард от "лошите съфорумки" от другата тема. Mr. Green

# 727
  • София
  • Мнения: 58

Хмм, почвам да се замислям дали не е време за втори фен-клуб към темата... Танчик, какво ще ме посъветваш?  Whistling

Двете с Цеца можете да обменяте опит, тя ще прави същото с Кевин  Mr. Green

Хаха да, задача с повишена трудност  Joy Аз добре, че се порових и макар и късно разбрах каква е съмнителна работата там. Че както само по снимки се бях залетяла щеше да има изненадаа после   Mr. Green

Само дано той е Мъжът в туй неговото мъжко семейство  Joy


За клуб "Едуард" ли говориш? АЗ нямам нищо против.И без това са "неофициални" клубове.Предлагаме убежище на фенките на Едуард от "лошите съфорумки" от другата тема. Mr. Green

Между другото аз да си кажа, там даже не смея да пиша  Rolling Eyes

# 728
  • Мнения: 3 736
Хмм, почвам да се замислям дали не е време за втори фен-клуб към темата... Танчик, какво ще ме посъветваш?  Whistling

За клуб "Едуард" ли говориш? АЗ нямам нищо против.И без това са "неофициални" клубове.Предлагаме убежище на фенките на Едуард от "лошите съфорумки" от другата тема. Mr. Green

Мхм, да. Хаха, убежище, щото те може и да са лоши, но ние сме по-лоши  Mr. Green

Тарита, съвсем нормално и аз не смея  Joy

ОК, обявявам клуб "Едуард", членски книжки ще издава лейтенант Дю, ако не възразява  Mr. Green

ПП Танчик, анкета измъдри ли? Че аз сега почнах да се чудя...

# 729
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286


Между другото аз да си кажа, там даже не смея да пиша  Rolling Eyes

 Joy Абе те не са страшни

Оооо каква ,чест  bowuu Ще издавам  smile3523

# 730
  • Мнения: 78
Ма да би, Тарита, ще обменяме опит в опитите за облагородяване, дааа  Joy Blush
имам чувството, че има някаква закономерност : Деймън, Едуард, Ерик на Стефан, Джейк и Бил newsm78
 


Тц, тц, аз пак не съм от закономерните  Mr. Green   Ерик, Едуард и Стефан  Crazy
 
ПП: Ама Стефан има всички шансове да бие Едуард със златен гол в продълженията  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 3 736


Между другото аз да си кажа, там даже не смея да пиша  Rolling Eyes

 Joy Абе те не са страшни

Оооо каква ,чест  bowuu Ще издавам  smile3523

Не са страшни за тебе...  Whistling

Ще издаваш, ще издаваш и ще контролираш възхитата да е само дистанционна  Mr. Green

# 732
  • София
  • Мнения: 58
Ма да би, Тарита, ще обменяме опит в опитите за облагородяване, дааа  Joy Blush

Това нашето ще е висш пилотаж и майсторство за да им променим ориентацията  Joy


Ще издаваш, ще издаваш и ще контролираш възхитата да е само дистанционна  Mr. Green


Ми да се записвам тогава?   Whistling

# 733
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286


Ще издаваш, ще издаваш и ще контролираш възхитата да е само дистанционна  Mr. Green

 Thinking Аз мене си първо трябва да опазя  Mr. Green  Ах как ми подливаш вода

# 734
  • Мнения: 324
Юхууууу, ще стартирате без мен, би

Ще ви изчцета по-късно - сега съм на стартовата линия. Зисеееййй, готова ли си, мър, моме?!  running

Общи условия

Активация на акаунт