True Blood(Истинска Кръв)-Обратното броене започна-19 тема

  • 15 278
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 736
Йо! Тцтц, не се ли наспахте, пак сме отишли на втора страница.  Laughing

Зисо, беее!  hahaha hahaha hahaha

Танчик, Джейсън щото е най-обикновен човек, сигурно затуй си го изпуснала... Инак и той е от принципно бестящите  Mr. Green

# 31
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
  Nature Sunny  wavey

Станала съм рано,по мойте разбирания за събота,за да гледам Дневниците,че снощи гледахме старите  епизоди  Rolling Eyes

Сега  newsm79  food002, следобед разходка ако се задържи времето хубаво

# 32
  • Мнения: 295
Аз съм на работа...тази сутрин за закуска изгледах братята...пфуу и Дихн тъжен,тази седмица е черна за моите любимци-Стефчо и Дийн.

# 33
  • Мнения: 3 736
И аз бачкам, Ками, не си сама.  Tired

Ох, да, милия Дийн  Sad Поне не го пребиха от бой като Стефчо, де...

# 34
  • Мнения: 324
Голяма трагедишън и с Дийн и със Стефчо  newsm45 Бреййй, тез хубавци, бреййй.  Tired

# 35
  • Мнения: 78
Добър вечер, другарки!  wavey
Очевидно уикенда не е силата ни, а  Wink
Искам да споделя с вас, за тези, които ползват Туитър, Кари Престън (която играе Арлийн) е в Туитър, да, истинската Кари Престън.. http://twitter.com/Carrie_Preston, аз я следвам от няколко дни,  последното готино нещо, което видях от нея е ето това http://www.biddingforgood.com/auction/item/imagePopup.jsp?image= … name=IMG_4766.JPG
(дано да ви се отварят линковете, ей, иначе... ще се гръмна, или редактирам!)
цитирам: "fans, I got EVERYONE to sign a Merlottes t-shirt for my nephew's school auction. " За благотворителна кауза в училището на племенниика й, та тя е взела автографи от почти всички участници, включително Алан Бол, "Signed by:  Alan Ball, Anna Paquin, Stephen Moyer, Ryan Kwanten, Rutina Wesley, Nelsan Ellis, Sam Trammell, Jim Parrack, Carrie Preston, Deborah Ann Woll, Alexander Skarsgard, Chris Bauer, Todd Lowe, Mariana Klaveno, James Frain, Theo Alexander, Brit Morgan, Kevin Alejandro, Marshall Allman, J. Smith Cameron, Dennis O'Hare, Tanya Wright" чее да не ги преписвам само на кирилица...

Поне на мен ми се стори интересно да ги видя всички подписани  Party

Последна редакция: нд, 11 апр 2010, 01:53 от ceciliya

# 36
  • Мнения: 5
Здравейте нямате изчитане HugВече съм на оправяне няма Т Grinning
ГЛЕДАМ ЦЕЦИ ПАТРОЛИРА.ЕЙ ОПАСНИ СТЕ  WinkВСЕ ГЛЕДАТЕ ДА КРЪШНЕТЕ ОТ НАРЯД.Момичето вчера дойде и айде потрулирай Wink
Трайкова КАКТО ВИНАГИ СИ НА НИВО  bouquet
ДА ТЕ ПИТАМ Алсид кой го е заел?Нещо не се вижда? Thinking
ДЖЕНТЪЛМЕНОВА, аз за МЕЧО ДЖЕНТЪЛМЕНОВ те разбрах Peaceкойто не е  Whistling  Whistling
Ками защо са тези сълзи?Ще се оправят момчетата Hug
''Всеки ще "блести" със собствена светлина''- за анкетата
ЛЕКА НОЩ

# 37
  • Мнения: 78
Здравейте нямате изчитане HugВече съм на оправяне няма Т Grinning
ГЛЕДАМ ЦЕЦИ ПАТРОЛИРА.ЕЙ ОПАСНИ СТЕ  WinkВСЕ ГЛЕДАТЕ ДА КРЪШНЕТЕ ОТ НАРЯД.Момичето вчера дойде и айде потрулирай Wink
Трайкова КАКТО ВИНАГИ СИ НА НИВО  bouquet
ДА ТЕ ПИТАМ Алсид кой го е заел?Нещо не се вижда? Thinking
ДЖЕНТЪЛМЕНОВА, аз за МЕЧО ДЖЕНТЪЛМЕНОВ те разбрах Peaceкойто не е  Whistling  Whistling
Ками защо са тези сълзи?Ще се оправят момчетата Hug
''Всеки ще "блести" със собствена светлина''- за анкетата
ЛЕКА НОЩ


Ехеее, Танчее   bouquet  не патрулирам аз, ми само се шматкам тука по късна доба Whistling аз не съм член на Армията,  ша знаиш,  Sunglasses    Командира и сие нямат роля в мойто късно  участие  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 5
То и аз не съм от армията Hugно не ми пречи да мятам по едно око Hug Wink Grinning

# 39
  • Мнения: 295
Танче-много се изложи-да не знаеш чий е Алсид???!!!!Как на кой-на Катка.
Това с пдписите е много яко-сега Трайкова ако истински познава любимия си ще ни каже кой е подписа му,щото аз не разбрах Mr. Green

# 40
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Гут морген майне клайне гугуткен. Hug
Айде слагам кафето,ставайте.



Трайки,верно,че на Алекс не може да му се разпознае подписа би.
Гледах,пулих се и само три познах - Стивън,Раян и Кари.

# 41
  • Мнения: 78
Дубрутру!  wavey
Зис, аз голямо взиране му ударих, и освен тез дето ти си разпознала, видях и на Сам (над Кари), Крис Бауър (обърнат, в зелено, под Кари), вдясно от него - Дебора Ан Уол, Ана - зад Раян и мисля, че това леко вляво от Раян е Алън Бол..
А за Алекс, аз знам кой е  Whistling (ама след кат порових из нетя  Mr. Green) и не беше това, което аз предполагах, мислех, че е под Кари - в зеленото с лек наклон наляво, че ми се струваше, че има А и С, ама не било тва, разправят....

Ама нека Трайкова   да си каже  Hug

# 42
  • Мнения: 5
Добър ден Hug
Ками  Hugмисълта ми беше,че нищо не се види в началото на темата.До Алсид име нема Crossing Armsи може некой който е в невидение относно писанията ни да не разбере и ...  Whistling

# 43
  • Мнения: 3 736
Ха добър ден!

Танче, бе, има име до Алсид, mamakaty е името  Mr. Green

Бре, Цеце, да ти се ненадява човек, туитър-агент ше излезеш, а? И аз ся се пуля по подписите ама само четливите разпознавам, Райън изобщо па не го виждам. Има един силно грозен подпис, над Самовия, леко вдясно... А за Алекс ще заложа, че е тоя най-вляво най-горе, дето мяза на йероглиф  hahaha

А, видях Райън.

ПП Мечо Джентълменов е вече ново ниво в кодирания език, честно!  Joy

# 44
  • Мнения: 5
 Hug
Е сигурно само аз не го виждам от компа ще да е

Общи условия

Активация на акаунт