Размяна на парфюми ХХХІ

  • 49 963
  • 749
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11 340


Темата е за размяна на парфюми, които по някаква причина не ни харесват или са ни омръзнали. За покупко-продажби се разбирайте на ЛС или в Продавалника, а не тук. Peace

Моля, освен линкове и снимки, пишете и името на парфюма и количеството. Добре ще е да се публикуват реални снимки, за да няма разочаровани и разсърдени после.

Ето линк към предната тема.

Благодарения на ga_aMa_He - сайт, в който всеки може да вкара баркод и да провери дали парфюмът е оригинален. Не се доверявайте 100% на сайта, понякога показва, че ментета са оригинални и обратно.  Peace

Във връзка с коментарите и "опарилите се" в последните теми, в първия пост вече ще публикувам и никовете на некоректни потребители, както и този, който ги обвинява. Нямам лично отношение към публикуваните хора, просто предавам информация, която ми е била дадена на ЛС.

1.  burq1962 (с никове още - danuhkata и Winter fairy) е изпратила менте на CherryPie, която го е препратила на nad_tab (инфото е от nad_tab).
2. anjela801 е изпратила менте на MNG, след това е отказала да развали размяната и я е заплашвала на ЛС (инфото е от MNG).
3. емитак (използва и ник kimena, с инициали Х. П. Г. от Плевен) - изпратила е на kaloqnis2007 парфюм в количество, наполовина от обявеното, първоначално се е държала агресивно, отказала е да развали размяната и да върне обратно получения в замяна парфюм, след това е написала, че го връща, но повече от 20 дни парфюмът така и не е пристигнал (инфото е от kaloqnis2007).

Ето и кратка инструкция как се поставят снимки в обявите:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=445919.msg13200509#msg13200509

Как се правят отливки: взема се шишенце, на което се отвърта пулверизатора (от "Рефан" например) и се пръска в него от оригиналния флакон. Ако се чувствате неуверени, можете да направите малка фунийка от домакинско фолио и да пръскате през нея. Peace


Моля, отговаряйте на ЛС с предложения за замяна, дори и когато предложението не ви устройва Peace.

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 01:10 от chockolina

# 1
  • Враца
  • Мнения: 2 667
J`Adore Collector Anniversary Edition by Dior
48/50мл с кутия:


http://www.fragrantica.com/perfume/Dior/J-Adore-Collector-Annive … Edition-7023.html

за някой вид Алиен (ликьорен, сапфирен, класически)  Peace

# 2
  • Мнения: 17 546
Разменям остатък около 20 мл. от 100 мл. от Roma by Laura Biagiotti - . Тестер, без капачка и без кутия. (клик върху снимките, за да ги видите големи)

Както и 90/100 L'Arte di Gucci
За него търся Сосо CHANEL, Flora by Gucci, Alien едп или Idylle by Guerlain.

# 3
  • София
  • Мнения: 149
Ех, днес моят Елиън отпътува за Варна ,но ако не беше щеше да отпътува към теб, Маринска.
Шоколина, благодаря за темата! Беше се заканила да поставиш на първа страница описание как се правят отливки, за да го няма този въпрос във всяка тема... Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Шоколина, благодаря за темата! Беше се заканила да поставиш на първа страница описание как се правят отливки, за да го няма този въпрос във всяка тема... Peace

Готово! Hug

# 5
  • Мнения: 64
Аз само да ви хвърлям по едно око...... newsm53

# 6
  • Шумен
  • Мнения: 156
Аз пак да попитам за Аметист-а на Лалик - някоя отливчица ще ви се откъсне ли от сърчицето Flutter /намирам само 100мл из нет-а  Rolling Eyes, а искам да тествам/

# 7
  • Варна
  • Мнения: 956
Да следя засега  Flutter

# 8
  • Мнения: 1 196
и аз   Hug

# 9
  • Мнения: 5 001
Търся  Alien Sunessence EDT Legere by Thierry Mugler, Alien EDT и Allure ЕDT by Chanel

предлагам за тях
Ma Dame by Jean Paul Gaultier 45 мл
Chance by Chanel ЕДТ20-25мл
Nina by Nina Ricci 20-25мл

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
за размяна два мъжки аромата

http://www.fragrantica.com/perfume/Calvin-Klein/Euphoria-Men-Intense-1952.html
http://www.fragrantica.com/perfume/Versace/Versace-Man-643.html
На снимките се вижда колко е останало, флакона на Версачето е 30 мл, а Еуфория Интенз е в 50 мл флакон. Съпруга ми предпочита свеж аромат, най-желан е  Boss Pure
за размяна също имам и дамски аромат Touch With Love by Fred Hayman нов, купен от Ягодката, но не ми допада особено. Сладичък аромат с роза, плодово цветен, мирише ми на ликьор от роза, доволно траен, но според мен е за младо момиче. Нямам претенции към количествата на предлаганите аромати, може и да са остатък от нещо си, също бих го дала като добавка към мъжките, ако дамата, която ми предложи мъжки аромат го пожелае.

снимките на предлаганите аромати са линкове

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Благодаря на Чоколина за темата!  bouquet

# 12
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Напомням
Предлагам за размяна/продажба:
 Коко-ЕДП-100 мл-тестер
Д-Ла луна 18-около 80 мл-тестер
След дълги размисли предлагам:
Alien Sunessence Edition Saphir Soleil.
Chanel 5-EDT
Търся отчаяно отливка на Коромандел-10-15 мл
и Chance Eau Tendre-предпочитам оригинален флакон.

# 13
  • Мнения: 8 463
Разменям Еуфория блосъм на Келвин Клайн, 100 мл, тестер без капачка, гарантирано оригинален.
Търся Шанс на Шанел.
На лични можем да се разберем за количествата.

# 14
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
предлагам

35-40/50мл  My Queen EDP шишето е във вариант светло лилаво , опушено стъкло
32/50мл       Dior me, Dior me not  с кутия
46/50мл       Guerlain L'Instant EDP
46-47/75мл  Mugler Innocent EDP
48/50мл       Dalistyle S.Dali
75/90мл       Cinema Festival d`Ete by Yves Saint Laurent
95/100мл     Pure White Linen Summer Fun by Estee Lauder

нови
50мл   Estee Lauder Pleasures Exotic - нов с кутия и целофан
50мл   Guerlain Love is all - нов тестер с капачка и бяла кутия
100мл L'eau du Temps Nina Ricci - нов с кутия  

търся
за мен - Miss Dior Cherie ЕDP
за щерката - Pur Desir de Lilas by Yves Rocher намерен

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 16:51 от Рапунцел

Общи условия

Активация на акаунт