Кой е филмът? 6

  • 19 990
  • 737
  •   1
Отговори
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674


Първата
Втората
Третата
Четвъртата
Петата

Докарахме я до №6!

# 1
  • Мнения: 123
Капитанът на английски футболен отбор  има всичко - много пари, бързи коли, слава и гадже супермодел....
Благодаря за темата!!!

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 09:14 от Моля,Благодаря!

# 2
  • Мнения: 292
  bouquet  bouquet  bouquet за Новата темичка.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 210
Благодаря за темата   bouquet!
Не зная отговора на загадката, но понякога не ми работи известието и се възползвам да се запиша  Blush.

# 4
  • Мнения: 502
  Гея, благодаря за темата !  bouquet

Загадката :

Mean Machine ?

# 5
# 6
  • Мнения: 502
   Един ретро филм, края на 60-те години :

   Красива млада дама и офицер в бял мундир. Дамата е страстна картоиграчка. Играта продължи до сутринта. Отначало тя печелеше, но след всяко изпито питие започна неумолимо да губи. Накрая проигра всичко. Остана и да заложи единствено себе си. И отново изгуби.
   Настана моментът на разплата. Той разкопча роклята и .....следите от камшика започнаха да се отбелязват по гърба и, една, втора, трета....Тя не пророни и звук, сълзите и се стичаха мълчаливо....


  Две от най-големите звезди в световното кино, в разцвета на своята младост и каририера.

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 10:36 от С О Н Я

# 7
  • Мнения: 4 594
  bouquet за темичката Hug

# 8
  • Мнения: 2 040
Geia, новата тема е чудесна!   bouquet Описаната сцена нищо не ми говори, но ще надничам да видя кой е филма, че ме заинтригувахте.

# 9
  • Мнения: 2 254
Соня, да не е Първичен грях с Бандерас и Джоли.

# 10
  • Мнения: 502
Соня, да не е Първичен грях с Бандерас и Джоли.

  Тина, студено.... Laughing

 Жокер :

  Филмът е на френски и италиански режисьори, но е продукция на САЩ от 1968 година. Три новели на трима много известни режисьори. Сцената, която съм описала е във втората новела. Ако кажа по чие произведение е направен бързо ще го намерите с търсачките. Затова ето още една подсказка :

 В третата новела героят кара едно страхотно Ферари. С уникален цвят, не бях виждала такова досега. И карайки тази кола-мечта, си разбива главата...  

  И още нещо. Режисьоръта на първата новела има пет брака. Два от тях са с актрисите, играещи в този  филм.
  То моите жокери станаха фамилно-родствени, но ето още един- в първата новела играят звездни брат и сестра, много известни американски актьори.
 

Последна редакция: пт, 23 апр 2010, 11:13 от С О Н Я

# 11
  • Мнения: 2 453
Histoires extraordinaires / Необикновени истории

Geia, мерси за темата   bouquet

# 12
  • Мнения: 502
Histoires extraordinaires / Необикновени истории


  Фани   bouquet

 Ти си. Hug

Ето как играят карти Бриджит Бардо и Ален Делон  

Джейн и Питър Фонда

Ето Ферарито

 Ферарито е поръчано специално за този филм и с този цвят, единствено по рода си. По-късно някакъв колекционер гледал филма и си поръчал точно същото Ферари, което вече носи името Toby Dammit, както е заглавието на филма на Фелини.

The car is based on the 599 GTB Fiorano and takes inspiration fr … 968 Fellini film.

  Малко оспамих темата, но исках да ви споделя тези любопитни за мен факти. Hug

Последна редакция: пт, 23 апр 2010, 11:43 от С О Н Я

# 13
  • Мнения: 2 453
С О Н Я, много ме радват загадките ти  Hug

Нещо лесно от мен

Той стои срещу огледалото и върти пистолет на пръста си. Облича се, прави стойки и вади пистолета от ръкава си, говори си нещо пред огледалото.

# 14
  • Мнения: 596
Taxi Driver ?

Общи условия

Активация на акаунт