Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 34

  • 35 891
  • 727
  •   1
Отговори
  • Мнения: 961
Мили момичета, нека новата темичка донесе много късмет и радост на всички ви. Пожелавам ви да изпитате същата радост като мен, да видите положителното тестче и всички дружно да се отправим към отчетни  Laughing
Вярвайте в успеха и той задължително ще ви споходи Simple Smile
Благодарение на подкрепата на всяка една от вас, аз в момента се радвам на малкото човече растящо в мен, от все сърце  пожелавам същото и на вас
 Hug Hug Hug
babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 1
  • Мнения: 472
Браво Пламс!
Ето я и нашата статистика:
http://spreadsheets.google.com/pub?key=tpvPrUZeOrA-hUQ_BEXM1rw&output=html
Мили, борбени момичета желая ви от все сърце всяка една от вас съвсем скоро да застане гордо с изпъчено коремче и да усети щастието на думата "мама".
 babydust7 babydust7 babydust7

# 2
  • Варна
  • Мнения: 99
да се запиша под прашеца, че ще ми трябва  Praynig
Благодаря на plams за новата темичка, лека бременност ти желая  Hug
От моите 6 яйцеклетки - 1 е била незряла, 1 не се е оплодила, 1 е била с фрагментации след оплождането, а останалите 3 ми ги върнаха днес. И трите бяха в различен статий, но с добро качество така каза ембриолога (едната перфектна). Док беше доволна, че са в различен стадий, така шанса се увеличавал.

Последна редакция: пт, 23 апр 2010, 19:23 от Писе

# 3
  • София
  • Мнения: 6 232
plams , много благодаря за новата темичка   bouquet Още веднъж леко бременеене и само хубави емоции  newsm51
Пу,трета да мина под прашеца,дано  този път прихвана от тази радостна "зараза" и да видя  имоето червено плюсче в табличката на Киара  Praynig Hug
Дано да имаме много,много положителни тестове и усмивки след всяко следващо ЧХГ  newsm17 newsm17

lovelybrud,не мога да повярвам,че при перфекти ембриони и никакви доказани проблеми,тестът  е пак отрицателен  #Cussing out  Sad Sad Прегръщам те,да се съвземеш бързо,за да се опитате да откриете причината на неуспеха и да не виждаш повече такива стойности.  Hug Hug

# 4
  • Мнения: 122
пламс  много съм щастлива за теб искрено се радвам  желая ти леко бременеене preggo

# 5
  • Мнения: 1 167
Честита ви нова тема момичета ,много положителни тестчета ви пожелавам да я запълните само с хубави ама хубави моменти.Четито и на теб  plams леко и безпроблемно изкарване на 9-те месеца ,които те очакват.Дано  plams  ви поръси всичките ама всичките с нейния вълшебен прашец и последвате нейното състояние.Много успехи аз ще продължавам да ви следя.

# 6
  • Мнения: 239
hristina21, благодаря ти! Стискам палци за твоето червено плюсче!!!  Hug

Благодаря на plams за новата темичка и за вирусчетата! Леко бременеене!  Hug

Хайде и аз да прихвана малко вирусчета, че след някой и друг месец съм пак на хорото!  Wink

# 7
  • Русе
  • Мнения: 904
Здравейте и от мен момичета и честита нова тема,дано бъде осеяна само с положителни тесчета Praynig
Пламс честито и от мен и лека бременеене Hug
Хриси стискам палци утре всичко да мине добре и съвсем скоро да ни последваш с голямо коремче Hug

# 8
  • Мнения: 163
Хоп и аз в новата темичка и под прашеца на пламс.
Пламс и джиджи и всички други бременилки лека и безпроблемна бременност Hug

# 9
  • Мнения: 1 622
Мили момичета,

аз съм една от вас - тази, която на 21.08.2009 пусна 22-ра тема. Всеки момент съм в очакване да се роди моето момченце.
Искам да дам кураж на всички и да ви кажа, че няма неосъществени мечти, ако наистина ги следвате докрай!  Heart Eyes  bouquet

Желая ви много, много вяра , целеустременост и успех!  newsm51

# 10
  • София
  • Мнения: 6 232
Тани, lovely    newsm51
lovely ,радвам се,че още от днес си на линия  и вече мислиш за след някой и друг месец Heart Eyes
Лелеее,Марги, кога толкова бързо мина времето  ooooh!..../отстрани  Laughing/ Пожелавам ти леко  и неусетно раждане  fingerscrossed / и сега се чудя,дали все пак не беше ти в четвъртък на запис на тонове с голяяям корем и много порастнало кашелотче newsm78/

# 11
  • София
  • Мнения: 6 302
Честита ни нова тема! Плами, дано твоят прашец да достигне до всяка една от нас! На теб - лека бременност!

Ловли, мила, толкова ми стана мъчно. Прегръщам те  Hug Не се отчайвай, следващия път ще имате повече късмет!

Киара, браво за старанието и труда ти!  Heart Eyes

Хриси, с теб съм утре!  Praynig Точно Марги беше вчера на запис. И наистина корема й е доста голям  Grinning За разлика от косата й

# 12
  • София
  • Мнения: 6 232
Точно Марги беше вчера на запис. И наистина корема й е доста голям  Grinning За разлика от косата й
....Да,за разлика от косата й  Laughing А аз си признавам,че съм много  зле и вече не мога да се обиждам  на моя,когато твърди, че "загрявам" със седмица закъснение,защото пропуснах и нея и Djijii smile3511
И за да не се ядосвам повече на себе си, отивам да успя самотните си яйцеклетки,за последно, матирани и от лексотана, че утре ги чака голям ден... на разврат,надявам се  newsm47
 Hug Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 23 165
 Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 622
Хриси, дано, дано, дано утре е един от най-успешните ти дни!  newsm10

Мдаааааа, аз бях вчера и дори се опитваха в продължание на 3-4 часа да накарат Кашалотито да се роди, но то нали е зодия Теленце, като се запъна - не и не!  Mr. Green Така че и лекарите се примириха и го оставиха на мира и казаха - когато то си реши!  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт