Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим -35

  • 35 730
  • 738
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 232
Мили момичета,добре дошли в новата ни темичка  newsm51
Нека ни донесе много,много успешни опити, положителни тестчета и сбъднати мечти   preggo newsm32 newsm32 newsm32
В табличката на KIARA,/нашата си табличка  Grinning/,новите попълнения да са само наситено-червени плюсчета +
И, въпреки че понякога е ужасно трудно,на моменти дори изглежда  безнадеждно да се изправиш и да продължиш напред-не сме сами,тук сме,за да си помагаме, да се подкрепяме и да успеем заедно, както успях  и аз  Hug
Не спирайте да вярвате и да виждате в съзнанието си как прегръщате щастливи своето дете,за да дойде денят,в който това няма да е само мечта и, в който всяка от нас ще стане мама   newsm51
А това е за начало-първата стъпка към положителния тест  Laughing:
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 1
  • Мнения: 87
Урааа пу първа в новата тема.Хриси взимам си от твоя вълшебен бременен прашец.Нека да ни е на късмет! Много EFP  и хубави пухкави newsm30

# 2
  • София
  • Мнения: 3 860
Хоп и аз под вълшебния прашец  Blush
Хриси благодаря за темичката ха дано ни е на късмет  Praynig
Аз днес бях на лекар, ако успея да се преборя с утайката си за 2 седмици, когато трябва и да ми дойде почваме по къс протокол  Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 2 367
Хайде и аз да се запиша в така дългоочакванта тема, която да бъде пусната от Хриси  Hug
За мен не е съвсем ясно какво предстои, но никога не се знае Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 146
Хайде и аз на опашката за бременен прешец  Praynig Praynig Praynig
Чакам скоро всички момичета да се похвалят с резултат като на Хриси  Hug (може и по-голям)
Вярвайте силно и ще успеем  newsm51

# 5
  • Мнения: 140
Да е честита късметлийската тема пусната от Хриска Simple Smile
Желая успех на всички ,нека има само радостни сълзи от тук на татък и мн мн +++++++++++++++++
А за прашеца на Хрисиии ммммммммм страхотен е сега се напудрям и знам че ще ме зарази  Praynig Party

# 6
  • Мнения: 31
Здравейте,момичета.Хоп ,и аз си грабнах малко бременелски прашец.Имам едно въпросче,може да ви се стори малко глупано.Последния ми преглед беше на 7 ден от цикъла , изписаха противозачатъчни Регулон и ми казахо да почна да ги вземам веднага нищо че ми е 7 ден.Въпроса ми е свичките хапчета ли да изпия или да ги спра на последните седем.

# 7
  • София
  • Мнения: 866
С голямо удоволствие се записвам в темата на Хриси smile3525.
 fingerscrossed за сряда,дано са двечки,за да си още по-щастлива!
Благодаря за позитивизма,с който заразяваш всички ни!Няма начин  fingerscrossed и с бременният прашец да не ни заразиш така успешно!
Вярвайте момичета!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 99
Пъхам се и аз под прашеца на Хриси, но и от моя ще Ви дам разбира се
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7


Здравейте,момичета.Хоп ,и аз си грабнах малко бременелски прашец.Имам едно въпросче,може да ви се стори малко глупано.Последния ми преглед беше на 7 ден от цикъла , изписаха противозачатъчни Регулон и ми казахо да почна да ги вземам веднага нищо че ми е 7 ден.Въпроса ми е свичките хапчета ли да изпия или да ги спра на последните седем.

като отидеш на 21-вия ден ще питаш док. Възможни са и двата варианта - да ги изпиеш всичките или да изпиеш още само 2-3.
Аз например изпих още 2 от друга опаковка даже, за да прескоча почивните по Великден. Тогава лабораториите не работеха и нямаше къде да пусна LH, ако ми беше дошло точно по празниците

# 9
  • Мнения: 60
пу пу пу и аз под  прашеца за утре ще ми трябва много  bouquetстискайте палци и като се върна ще докладвам лека вечер на всички Hug

# 10
  • Мнения: 6 280
Хайде и аз да се напудря с вълшебният прашец на Хриси че тези дни ще ми трябва много Hug
Хриси дано темичката е късметлйиска  всички момичета те последваме  newsm51

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Записвам се и аз изпълнена с вяра и надежда за всички нас и приемам от вълшебния прашец! Момичета, аз писах последна в старата тема, моля Ви някой да ми отговори за тоя декапептил. А за противозачатъчните аз мога да кажа, че ги пия от пети ден на цикъла и доктора каза да изпия блистера, от който днес на 22 ден ми остават 2 хапчета.

# 12
  • Мнения: 66
Цоп и аз в тази чудна темичка!Желая на всички в темата само положителни тестчета,много поводи за радост и щастие!

# 13
  • София
  • Мнения: 23 165
 Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 616
Не мога да не се запиша в темата на един от най-позитивните хора, които познавам (макар и само виртуално)!!!
Хриси, за сряда fingerscrossed - дано да са двечки и да си мнооого щастлива!!!  Heart Eyes

Отдавна не съм писала, ама то и няма какво! Но най-редовно ви чета! УСПЕХ, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт