Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим -35

  • 35 751
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 045
И аз да се запиша в темата на Хриси и да се мушна под вълшебният прашец. Ти си невероятен човек, изпълнен с много вяра и позитивизъм и съм убедена, че ще донесеш много късмет и много положителни тестчета  Hug

# 16
  • Мнения: 122
хоп и  аз да се запиша в новата темичка дано скоро се изнесем от тук дружно   Hug

# 17
  • Мнения: 137
Цопвам и аз, да не взема да изпусна нещо! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 163
Ето ме и мен Hug Hug Hug

# 19
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
 wavey тук  bowuu

# 20
  • Мнения: 115
И аз да се потопя в прашеца на Хриси  Hug
Не съм писала скоро, но мисля за 4-ти опит и ще ми е нужен мноооогоо от вълшебния прашец. Чета ви редовно момичета... Hug Хриси дано късмета ти ни зарази всички Praynig

# 21
  • Мнения: 544
Ай де и аз да се запиша в новата темичка. Хриси благодаря за прашеца,като гледам на нас с Вивиян скоро ще ни трябва . Вече знам със сигурност че на 7,8 юни ще стартирам и аз, вчера пуснах хормони пробно и всичко е наред,този път ще съм без регулон.Сега на 19 ден от цикъла ще имам преглед и евентуално" надраскване" на матката. Този път ще включим и глобули  виагра по време на стимулацията дано се получи най накрая.
Крайно време е да прехванем и ние този бременен вирус !
На всички, които им предстои тестче стискам палци неуморно.
Рослемче, нищо не каза как мина лапарото притесних се за теб.
Вивиян, видя ли тъпана удари Laughingна мен също ми дойде на 12ти Mr. Green

# 22
  • Мнения: 799
Айдееееее с аз изпадам в новата ни темичка  smile3535 smile3535
Хриси , миличка дано твоята темичка ми е късметлийска и най-после, и моето чудо се случи  Hug Hug  love001
Hека е късметлийска и за всички борбени момичета тук   bouquet Praynig Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 6 302
Честита ни нова тема! Хриси, знам, че щом е пусната от теб, ще бъде много късметлийска  Peace

Gugito, декапептила блокира нашите собствени хормони, т.е. кара хипофизата да спре да влияе на обичайното производство на естрадиол както е във всеки един цикъл. Това дава възможност на лекарствата, с които ни стимулират, да започнат да действат самостоятелно, т.е. изцяло от тях да зависи образуването и нарастването на фоликулите. На мен малко не ми стана ясна твоята схема, твоя протокол. Но по принцип дълъг протокол не се прилага само в случаите на проблеми при мъжа. Аз имам 4 стимулации и всички са по дълъг протокол. Ние се водим неизяснен стерилитет.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
zazzy,много благодаря за отговора! Може би не ти е станал ясен моят протокол, тъй като и на мен самата не ми е много ясен. След първи преглед доктора ми каза от пети ден на цикъла да пия марвелон и да отида на преглед на 21 ден, в който ми предписа 14 бр. инжекции декапептил и каза, че ще съм по дълъг протокол и, че това няма общо със стимулацията. Трябва да се обадя по телефона на първи ден от цикъла и тогава да ми каже кога да отида, да ми изследва хормоните /нещо , което макар и странно за мен не е направил досега/ и да решава какво ще правим.

# 25
  • Мнения: 1 156
Хайде и аз в новаа тема
Хриси, на хаирлия да е, да ни донесе мног фоликули, оплодени клетки, красиви ембрион4ета и положителни разултати.
Лека ви но6т моми4ета, и на негърмяните зайце, не се 6а6кайте пове4е от необходимото
Макар 4е аз стартирам след 2 мес, пак съм издивяла.

# 26
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Хайде и аз да се запиша в новата темичка на Хриси под вълшебния прашец. Дано и на мен донесе късмет и най-после на 3 път чудото да се случи. Другата седмица ще почваме дай боже ако всичко е наред с док. Аз обаче не реагирам добре на лекарства и миналия път бях по къс протокол и нищо не направих 2 фоликула, единия кух, другия незрял, три от фоликулите въобще не пораснаха. Сега док е решил да ми прилага съвършено различен протокол. Дано съвсем не блокирам по дълъг протокол. Много се притеснявам!

# 27
  • Мнения: 165
 Heart EyesЗдравейте, и аз се записвам! Пожелавам на всичси момичета в най - скоро време да си пишем в темата за бременни и щастливи мами на близнаци ( ЗАЩО НЕ!!!)  ylinfant  ylinfantАз сьм се отдала на пълна почивка, взех си 2 седмици отпуска, едната вече отмина, после ще си взема и малко болнични - от 18.05 започвам стимулацията !!! Много се притеснявам само ако вземе че не стане как ще ме гледат в работата след почти месец и половина отсъствие!!! Дано да се върна с коремче, че да им затворя устата, че и без това доста неща съм чувала през тези 4 години, докато отсъствах за да ходя по доктори и процедури!Дано това да е краят! Скоро ще бъдем най - щастливите мами!!! preggo Heart Eyes newsm32 newsm32

# 28
  • Мнения: 961
Хайде и аз да се цопна в новата темичка на Хриси. Момичета, пожелавам ви много положителни тестове и сбъднати мечти  Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 1 045
velka радвам се, че скоро ще стратираш отново и този път няма къде да ходи, ще се получи  preggo Иначе лапарото ми мина добре и сега ще видим как ще действаме. Прекъснати са ми и двете тръби и единственият ми шанс е инвитро/икси.

Общи условия

Активация на акаунт