Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим -35

  • 35 745
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 96
Хоп и аз да цопна във вълшебния прашец на Хриси, дано да ние на касмет момичета да има само положителни тестчета и УСПЕХ на всички ни Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 817
Хоп, цоп и от мен, дано е останал от прашеца.

# 32
  • Мнения: 210
Записвам се и аз в прекрасната темичка на Хриси Hug,така позитивна и се нареждам за вълшебният  прашец Simple Smile Хриси пожелавам ти от тук нататък само положителни емоций и да поемеш в прегръдките си тъй желаното двойно щастие  bouquet На всички момкичета тук успех и много бебоци Hug Hug Hug

# 33
  • Русе
  • Мнения: 904
Хоп и аз в новата темичка на Хриси HugДано тя да донесе само положителни тесчета Praynig Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 973
Здравейте,
И аз да се запиша в темичката, започната така сладко от Хриси, дано е късметлийска за всички ни Simple Smile
Ние сме с мъжки фактор, вчера док ми каза да си допия последните противозачатъчни, до края на седмицата лелката....и да започваме. Така както го гледам ще сме по къс протокол.
Успех и от мен на всички момичета тук, специално поздравявам и Хриси, защото дълго време чета тук и я следях така да се каже без да знае и толкова много се зарадвах за нея  Grinning 

# 35
  • Мнения: 191
И аз съм тук под прашеца.
Браво Хриси , най накрая и твоята темичка. Hug Hug Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 6 232
Момичета,благодаря за милите думи  newsm51 Дано тази година успеем да превзем "Бременните и мамите от проблемното" и да не може да ни побере всички успели  Praynig
Gugito,моя първи опит по дълъг протокол беше с блокаж декапептил. Като ми бяха останали 7 хапченца от противозачатъчните бях на преглед /не мога да сметна кой ден на цикъла е бил/ и започнахме с инжекциите декапептил. Дойде ми, и на втори ден започнаха истинските хормони,заедно с декапептила. При този опит имах 22 фоликула,от които 20 зрели. Ние се водим с неизяснен стерилитет,но клони към мъжки. Мисля,че идеята на този протокол е да направиш голяма бройка,за да могат,ако не е добър материала,да станат оптимално количество ембриончета.
Пинко, не пускам палците за теб,много искам това да е твоят успешен опит Praynig Последно,вчера ли беше прегнила? Утре пункция  newsm78
velka,какво е това "надраскване" на матката  newsm78 Защо се прави?
Лизи,добре дошла и още следващия месец да ни напуснеш  Hug

# 37
  • Мнения: 904
Ето ме и мен тук Laughing, дано с новата тема повече +++да има!
Аз от другият месец много ще ви питам и дано не ви дотегне от мен ама до сега не съм имала стимулации и това дълъг къс протокол хич не са ми ясни та ще питам много.
Хриси, теб те следвам от темата за инсето и тук пак след теб вървя, сигурна съм че си ми на късмет пък и не само на мен Wink

# 38
  • Мнения: 47
Здравейте момичета!Нека и аз да се запиша,че от утре ще ми трябва.На 12,05-ми извадиха 12 от които в четвъртък 8 са се оплодили,а утре ще отида за да си ги прибера на топличко.Искам да питам след пункцията имахте ли болки и подуване.Стискам палци всички с положителни резултати.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 232
iner, аз имах при двата от опитите,но имах хиперстимулация. Бях като в пети месец. Утре,на трансфера би трябвало да те погледнат,да видят дали не си събрала много течност в кухината и да ти кажат налага ли се по-специален режим. Пий повече течности,но и следи дали отделяш достатъчно,защото е възможно да се получи и задържане на вода.
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed да ти върнат бебчетата,които ще гушкаш след девет месеца  Hug

# 40
  • Мнения: 961
 iner аз имах болки след пункцията около 5 дена. Прибирай бебетата на топло и да си стоят при мама 9 месеца  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 41
  • Мнения: 47
Момичета благодаря Ви за бързите отговори.

# 42
  • Мнения: 1
Здравейте момичета! Само ви чета от началото на годината, но не мога вече да не се запиша и аз във вълшебната темичка на Хриси. Дано да е на късмет за всички ни. На Хриси и всички успели момичета  голямо честито и скоро да гушкат своите така желани и дълго чакани luvbed. На останалите  на останалите много стиснати палчета и скоро всички pregnant На мен през февруари месец ми беше 1-ви и надявам се последен неуспешен опит ИКСИ в клиника Щерев при д-р Александров. Другата седмица съм решила да подам документи и да пробвам този път по фонда. На 41 години съм. Тубарен стерилитет.

# 43
  • Мнения: 544
Хриси ,и аз не знам точно какво представлява,знам само че се прави предходния цикъл преди инвитрото ще ме гледа на 19 ден от цикъла и тогава ще прецени дали да го правим, надраскването се прави с цел после там да се поставят ембриончетата до колкото разбрах,с тънки игла дано да не ме боли Laughing При трите опита нямах имплантация та за това ще пробваме и с надраскване,ще пиша подробно ако ми приложат и това.

# 44
  • Мнения: 799
Привет, момичета на мен снощти ми беше Орвитрела и утре сутрин ми е пункцията.
Стискайте ми палци, ще имам нужда Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт