MADAL BAL-НАПИТКА ЗА ОТСЛАБВАНЕ

  • 237 068
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 411
Реших и аз да го пробвам този вълшебен сироп(мойта съседка за една сед. свали 6 кг.)Пие  се 5-6 пъти само сироп и не само отслабваш а и пречистваш организма си от токсини.Само незнам дали ще издържа докрай но съм много мотивирана засега.Има ли и други пили го да споделите вашите резултати?

# 1
  • Мнения: 69
 Shocked 6кг. за една седмица.
Ами като спреш да я пиеш тази напитка какво става?
Връщаш си ги пак килограмите,че и още няколко ти идват в бонус най вероятно Mr. Green

# 2
  • Мнения: 7 411
Пише че не се връщали а и то е нормално да качиш малко след това но да не са всичките де....Аз пазих 90 дневната и свалих 10 кг и след 1 месец и половина съм качила 2 кг: така че то с всяка диета го има този ефект въпроса е да не качиш повечето.Ще пиша за резултати...

# 3
  • Мнения: 69
Успех,но аз с подобни отвари не бих се наливала Peace

# 4
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Сиропа наистина действа, но е доста трудничко.
За 3 дни бях свалила 4 килограма, който успях 2 месеца да задържа. Сега покрай многото празници пак надух бузкиъте та се чудя дали пак да не започна.
Скъп е, но според мен може да се заметсва и с вода+1л. мед.
Изключително важно е обаче след това захранването. Трябва да се започне със сокове и постепенно да се премине към разнообразна храна. Захранването търябва да стане на принципа на д-р Емилова

Последна редакция: чт, 13 май 2010, 12:03 от Angel^wings

# 5
  • ГР. ВАРНА
  • Мнения: 134
аз го пия в момента,
днес ми е четвърти ден,
за сега ми е добре , пия и по 2 л. вода и две кафета , щото без тях не мога
не съм се теглила , но така по дрехите усещам промяна
да видим дали 10 дена ще издържа

# 6
  • Мнения: 7 411
djuji а после как ще се захранваш по коя схема?Днес ми е втори ден и се чуствам добре само глава ме понаболява но съм решила 5 дни само на сиропа.А сутринта кантара ме зарадва с -2 кг.

# 7
  • Мнения: 327
Имаше теми за този сироп, но изчезнаха някъде  Cry

# 8
  • София
  • Мнения: 606
Да, и аз ги търсих, защото почнах да го пия пак, но дори и тези от архива са изтрити...

# 9
  • Мнения: 1 844
Искам да попитам тези,които вече са го пробвали лично,наистина ли има ефект,защото ми писна да си давам парите само за глупости. Mr. GreenИ ако се заменят всички дневни хранения със сиропа,наистина ли не се усеща глад?!! Rolling Eyes
Ако си купя бутилката от 1 литър,за колко време ще ми стигне?Чували ли сте да има някакви странични ефекти?
Ще съм ви благодарна за малко инфо.   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 606
Лично при мен се получи така.....дадох си парите, пих го 2-3 дни... всеки ден имах ужасно главоболие и изпитвах глад и го зарязах в хладилника... Сега пак го пия, но вече имам една седмица на лек режим и някак си по лесно ми е да съм на сиропа...

# 11
  • Мнения: 630
Купих си сиропа преди месец,но още не съм го почвала,малко ме е страх сякаш.Дали ще действа newsm78.?Наистина другата тема я няма,там пишеше много за сиропа.Ако го пия само ве4ер,да замествам ве4ерята,дали ще има ефект според вас?Цял ден няма да мога да издържа без да ям #Cussing out

# 12
  • Мнения: 7 738

привет   bouquet

може ли някой да напише рецептата за един коктейл,
защото съм си загубила старата книжка,
а в този от ремедиум я няма

благодаря  Peace

# 13
  • Мнения: 3 423
Добро е това много !!!
С него свалих 4 кг за 10 дни. На някой ако се стори малко да кажа , че мен ме водят слаба принципно ...( но аз не се намирам слаба) и много трудно свалям .
Успех.
Ето тук има една архивна темичка за сиропчето , новата обаче и аз не я намирам
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262976.0

# 14
  • у дома
  • Мнения: 67
Аз също бях много ентусиазирана, но явно не показах достатъчно воля - не издържах цял ден само с него и съответно вечерях леко. На следващия ден и така докато го изпия замествах закуската с него /понякога и обяда/, но честно казано ефект не видях. Явно ефект има само при лишаване от всякаква друга храна . Много от момичетата казваха, че не изпитват глад, т.е. че сиропчето напълно ги засища - е, при мен не беше така  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт