Отговори
  • Мнения: 44
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАЙЧИЦИ

ПИША ВИ ПО ПОВОД ЗАМИНАВАНЕТО ЗА ИЗРАЕЛ НА ЕДНО ДЕТЕНЦЕ: АЛЕКСАНДЪР СПАРТАКОВ АНГЕЛОВ ОТ ГР. КЮСТЕНДИЛ. ЗА НЕГО ПРЕДИ НЯКОЛКО ДНИ ВИ БЕШЕ ПИСАЛА kaloyana. КАКТО ВЕЧЕ ЗНАЕТЕ, ТОЙ ИМА ПРОГРЕСИВНА МУСКУЛНА ДИСТРОФИЯ БЕКЕР. В БЪЛГАРИЯ ПОМОЩ ОТ НИКОЙ И ОТНИКЪДЕ.
АЗ СЪМ МНОГО БЛИЗКА РОДНИНА НА ТОВА ДЕТЕ И ПОМАГАМ С КАКВОТО МОГА. НО СТИГНАХМЕ ДО ПРОБЛЕМА С ПАРИТЕ. ВСИЧКИ ДАВАМЕ КОЛКОТО МОЖЕМ, НО КУРСОВЕТЕ НА ЛЕЧЕНИЕ ЩЕ СА 2-3, ВСЕКИ НА СТОЙНОСТ ОКОЛО 10000 ЕВРО.
ПИША ВИ ЗА ПОМОЩ. НЕКА ДАДЕМ ШАНС НА ТОВА ДЕТЕ. МАЙКАТА - ВЕСЕЛА КОЛЕВА - Е НАЙ-ДОБРИЯТ ЧОВЕК , КОЙТО ПОЗНАВАМ, И НЕ ИСКА ДА ПРИТЕСНЯВА ДРУГИТЕ ХОРА СЪС СВОИТЕ ПРОБЛЕМИ, НО СЕГА НЯМА КАК ДА СЪБЕРЕ ПАРИТЕ.
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕТЕ ДА МИ ПИШЕТЕ НА ИМЕЙЛА - МОГА ДА ВИ ИЗПРАЩАМ ЕПИКРИЗАТА, КАКТО И ПОКАНАТА ОТ ИЗРАЕЛСКАТА КЛИНИКА, ЗА ДА СТЕ СИГУРНИ, ЧЕ НЕ СМЕ ИЗМАМНИЦИ

ТЕЛЕФОН ЗА ВРЪЗКА С МАЙКАТА: ВЕСЕЛА КОЛЕВА  0895711854
ЕТО И БАНКОВАТА СМЕТКА: ОББ КЛОН КЮСТЕНДИЛ, СМЕТКА: BG26UBBS80021012904830. МОЛЯ ВИ, НЕКА ПОМОГНЕМ

# 1
  • София
  • Мнения: 2 262
Възможно е такова дете да съществува, и вие да сте искрена и истинска, но това което сте направили в момента, може да го направи и всеки по-досетлив хитруш тинейджър, или просто измамник, не става така както сте постъпили. Намерете начин да осигурите явна информация за наличието на детето, диагнози, епикризи, да няма нужда да ви пращат запитвания и вие да отговаряте.

# 2
  • Мнения: 25
Здравейте, Igi,
по повод написаното от вас искам да кажа, че ДА вие имате право да мислите така и да се съмнявате в съществуването на такова дете, защото наистина на този свят съществуват хора които използват чуждото нещастие за да изкарват пари.
Но когато човек изпитва на собствен гръб тази болка , тази мъка да гледа как собственото му детенце  се мъчи, му е трудно да мисли, че някой "човек " е способен на такава пошлост.
С удоволствие бих прикачила всички документи които доказват съществуването на това прекрасно дете, ако ми обясните как става прикачването на файлове, защото честно казано не успях да се справя.
До като намерим начин да направим публично достояние епикризите, диагнозата и поканата от клиниката в Тел Авив, искам да кажа , че в момента по една от Кюстендилските телевизии , тече кампания за набиране на средства , а също така и няколко от училищата тук в Кюстендил са поели самоинициатива за същото , за което горещо им благодаря!
Ще чакам вашите напътствия за това , как да постъпим, за да не се съмнява повече никой в истинността на нашата кауза!
Предварително Ви благодаря!

# 3
  • Мнения: 44
ето още за нашето дете

http://www.nablyudatel.com/?menu=zov

# 4
  • София
  • Мнения: 2 262
Това са епикризите, пратени ми от evelinal:
Резултат от ДНК анализ!
Епикриза_страница 1
Епикриза_страница 2

Щракнете с лупата върху текста за да увеличите и прочетете!

# 5
  • Мнения: 25
Здравейте на всички, новото при нас е , че нашето специално детенце заминава за Израел след няколко дни!!!
Благодаря от сърце на всички които помогнаха до момента и се надявам да успеем да наберем средства и за следващият тур на лечение, който ще се проведе през септември!!!
Дано да има резултат!
Благодаря ви!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 262
Стискаме палци, да пишете как са се развили нещата.  Hug

# 7
  • Мнения: 44
Здравейте, мили майчета

Нашето детенце вече е в Израел и днес ще бъде първата манипулация.

Моля, Ви, молете се за нас

# 8
  • Мнения: 25
За сега всичко е наред!!!Срещнали са се с професора който ще проведе лечението, и той бил оптимист относно нашето положение!Дано очакванията му се оправдаят!Като имам новини ще пиша!

# 9
  • Мнения: 25
Здравейте, на всички
искам да кажа, че моят племенник се завърна днес от Тел Авив, след двуседмичен курс на лечение!Резултатите от лечението са положителни,както и очакванията на лекуващият професор в бъдеще!След 3 месеца ще трябва пак да замине, като през това време ще приема определени лекарства!
Ще се впусна малко в подробности, защото съм обещала на няколко човека да им пиша за резултатите!
При заминаването племенникът ми въпреки , че уж е с по-леката форма на мускулна дистрофия тип Бекер, беше почти напълно неподвижен!Не си мислете, че вече тича, но все пак има напредък!Започнал е да се изправя сам от почти легнало в седнало положение!Също така чувства ръцете си по-леки, и вече прави с тях движения които преди не можеше! Общо взето лечението се извършва на базата на прием на допамин, като няма да се опитвам да обяснявам неща на медицински език , които не разбирам! За мен най-важното е, че ни дават надежда!Ако някой иска да получи повече информация, нека да ми пише на лични!
Отново благодаря на всички които ни помогнаха за първият курс на лечение!

# 10
  • Мнения: 25
Здравейте на всички!
Нашето момче от неделя е пак в Тел Авив, за втори курс на лечение!Професорът е доволен от развитието на нещата!Казва, че определено има напредък!От все сърце благодаря на всички които се отзоваха на молбата за помощ!Дано да успеем да се справим със сумата и за третият курс!!! Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт