Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 24

  • 24 986
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240



ЗАПЛЕНЯВАЩА СЪРЦЕТО / GÖNÜLÇELEN












Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
В гланите роли: Туба Бюйюкюстюн, Джансел Елчин и Умут Курт
Режисьор: Джевдет Мерджан (режисьорът на "Аси")
Сценарист: Гюл Дириджан (сценаристката на "Аси")


***

Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство,
 който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си.
 Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на културите”.
 Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент),
попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее.
 Убеден, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист.
Тази идея се възприема като безумна от страна на приятелите му музиканти и той се хваща на бас,
че ще промени живота на момичето.
Остава само да убеди и Хасрет в това.
Мъчейки се да направи от една красавица, живееща в краен квартал, изискана дама,
той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега.
 Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.



***

Туба Бюйюкюстюн (Хасрет) Джансел Елчин (Мурат)Умут Курт (Джихан)[/font]

Юнал Силвер (Бурхан) Гюнай Караджаоолу (Гюлназ)Айда Аксел (Несрин)

Илхан Шешен (Етхем)Онур Сайлак (Левент)Туна Орхан (Бекир)

Надир Саръбаджак (Кобра) Арзу Гамзе Килинч (Саиме)Ясемин Чонка (Накие)
Айше Шуле Билгич (Беррин)




***







Клипчета на: Морганчето , Тинчето , Алиска ,  еti80 ,  paky          



Тема 1    Тема 2    Тема 3    Тема 4

Тема 5    Тема 6   Тема 7    Тема 8

Тема 9    Тема 10   Тема 11    Тема 12

Тема 13     Тема 14   Тема 15    Тема 16

Тема 17   Тема 18  Тема 19   Тема 20

Тема 21  Тема 22 Тема 23

***





   

   

   

















txtloves  txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves

              

txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves  txtloves txtloves txtloves txtloves

 

txtloves txtloves txtlovestxtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves  txtloves

   Two Hearts    

      Two Hearts    
              

txtloves  txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves



Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts



Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

ВАЖНО!

НАЦИОНАЛНА ЛЯТНА СРЕЩА НА "ЗАПЛЕНЕНИТЕ"
ДАТАТА И МЯСТОТО НА СРЕЩАТА ЩЕ СЕ УТОЧНИ ДОПЪЛНИТЕЛНО СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВИ СЕЗОН НА ФИЛМА

Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
 
Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

    

Композицията на Мурат








Последна редакция: ср, 09 юни 2010, 00:52 от rina-rina

# 1
  • Мнения: 10 240
ДОБРЕ ДОШЛИ ЗАПЛЕНЕНИ ! newsm51 newsm51 newsm51

ДА СЕ РАДВАМЕ НА ЛЮБОВТА НА ХАСРЕТ И МУРАТ!

Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ВСИЧКИ, КОИТО ДОПРИНАСЯТ ТЕМАТА ДА  Е УЮТЕН КЪТ ЗА РАДОСТ И ОТМОРА!


Последна редакция: ср, 09 юни 2010, 00:54 от rina-rina

# 2
  • Мнения: 580
Я класирах се на първа страница

# 3
  • Мнения: 580
Лека нощ мили ммомичета

# 4
  • Мнения: 56
Хайде  и аз да се разпиша. newsm44 newsm44
Дано вече Мурат да каже най-красивите думи на 'Асрет "Обичам те" txtloves
Ринка,
Благодаря ти мила за хубавата темичка. newsm51

# 5
  • Мнения: 2 154
Хайде да се приземя в новата тема! Само радостни вести да обсъждаме в нея!
Нови запленени да посрещаме!
РИНКА,  Hug Hug Hug

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 30 142
Цитат
Аз видях нещо друго на фрагмана, мисля че едната снимка е от бензиностанцията, а другата е в конака. Хасрет е положила глава в скута на майка си.

Мишенце, пожелавам ти невероятен празник за синчето. Вече ще си има закрила!

zmiyata777, мерси  Peace

Вярно е за скута, но се чудя дали това не е спомен  newsm78

# 8
  • Мнения: 10 240

Много са сладки тук! Мурат с тая черна ризка!!!! Peace
 И крехката Хасрет!  Peace

# 9
  • Мнения: 3
Най-накрая и аз на първа страница. Според мен Мурат си противоречи малко, на майка си казва, че обича Хасрет, а на Левент, че чувства нещо към нея. Това ще попречи на безпроблемното развитие на връзката му с хасрет.

# 10
  • Мнения: 2 154
Цитат
Аз видях нещо друго на фрагмана, мисля че едната снимка е от бензиностанцията, а другата е в конака. Хасрет е положила глава в скута на майка си.

Мишенце, пожелавам ти невероятен празник за синчето. Вече ще си има закрила!

zmiyata777, мерси  Peace

Вярно е за скута, но се чудя дали това не е спомен  newsm78
Тя няма откъде да има такъв спомен! Била е на по малко от 2 години, когато баща й я води в махалата. След това се засичат с ъс Саймето в конака.  Единствената прегръдка беше, когато разбра за баса и искаше да си тръгне. Но тя няма нищо общо с тази. Тогава Хасрет беше с къдрава коса все още.

# 11
  • София
  • Мнения: 30 142
Цитат
Аз видях нещо друго на фрагмана, мисля че едната снимка е от бензиностанцията, а другата е в конака. Хасрет е положила глава в скута на майка си.

Мишенце, пожелавам ти невероятен празник за синчето. Вече ще си има закрила!

zmiyata777, мерси  Peace

Вярно е за скута, но се чудя дали това не е спомен  newsm78
Тя няма откъде да има такъв спомен! Била е на по малко от 2 години, когато баща й я води в махалата. След това се засичат с ъс Саймето в конака.  Единствената прегръдка беше, когато разбра за баса и искаше да си тръгне. Но тя няма нищо общо с тази. Тогава Хасрет беше с къдрава коса все още.

значи Хасрет може и да разбере, че й е майка  newsm78

# 12
  • Мнения: 2 154
Най-накрая и аз на първа страница. Според мен Мурат си противоречи малко, на майка си казва, че обича Хасрет, а на Левент, че чувства нещо към нея.
Той има специално отношение към майка си отдавна. Затова дори й говореше малко предизвикателно.
Но явно сега се уплаши от силата на чувствата си. Пък той няма много доверие на Левент. Дори в случая мисля, че прави някакъв тест за приятелство на Левент.

# 13
  • Мнения: 10 240
Мисля, че Хасрет ще приеме майката Сайме. В предишния трейлър  също се беше сгушила в нея. Хасрет жадува за майчина ласка!
Сцената на леглото в стаята на Хасрет е в настоящето. Сцената с наблюдаващата Сайме от прозореца е спомен...или е разказа на Сайме как е открила дъщеря си, как е търсила истината.........

# 14
  • Мнения: 3
Най-накрая и аз на първа страница. Според мен Мурат си противоречи малко, на майка си казва, че обича Хасрет, а на Левент, че чувства нещо към нея.
Той има специално отношение към майка си отдавна. Затова дори й говореше малко предизвикателно.
Но явно сега се уплаши от силата на чувствата си. Пък той няма много доверие на Левент. Дори в случая мисля, че прави някакъв тест за приятелство на Левент.
Може и да си права. newsm78 Как разбра, че няма много доверие на Левент?

Общи условия

Активация на акаунт