Снимай, покажи - light

  • 78 302
  • 520
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 107
А аз напълних патладжани с лук, гъби и доматка. Накрая сложих и кашкавалче. Стана много вкусничкооооо...

# 451
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета!
Аз съм привърженик на здравословното хранене.
вчера правих пилешко със зеленчуци и салата.

и картофени кюфтета на фурна без яйце.

# 452
  • Мнения: 1 352
Страхотно игзлеждат кюфтетата, кажи как ги направи, моля те.

# 453
  • Мнения: 1
С удоволствие Мариета.сварих картофите,обелих ги намачках ги сложих им чер пипер, чубрица, сол и малко зехтин и докато е топла сместа обърках добре.Намазах тавичката със зехтин,от нея си намазнявах ръцете и оформих кюфтетата.Така от горе бяха намазани със зехтин.Пеках на 250градуса като за около 10мин. пуснах вентилатора за "тен".Това е бързо, лесно, здравословно.

# 454
  • Мнения: 6 713
Ето и от мен малко снимки Simple Smile

Салата

Салата друг вид

Печени чушки с плънка от сирене и малко яйце и чеснов сос едната, другата е с кашкавал/шунка и от същия сос

# 455
  • Мнения: 1 149
Страхотна тема ще я следя и  аз ще се включа по-късно Hug

# 456
# 457
  • Мнения: 782
lina kaz , супер предложение   bouquet Да знаеш, че те "следя" и пробвам всичко , което правиш ден след ден  Wink

# 458
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
lina kaz , супер предложение   bouquet Да знаеш, че те "следя" и пробвам всичко , което правиш ден след ден  Wink

   Благодаря за доверието  Heart Eyes

# 459
  • Мнения: 13 191
Свекърва ми прави страхотен пълнен патладжан със зеленчуци!
Задушава лук, морков, чушка, картофки на много ситно нарязани, малко домат и вътрешността на патладжана. С тази смес се пълнят и се пекат. Ядат се студени, страшно вкусни!!!
Това, само че без картофите е имам баялдъ- голяма вкусотия. Слагат се много лук и моркови, чесън, целина, дафинов лист и черен пипер. Задушават се с вътрешността на патладжана. Самите патладжанени ладийки също се задушават съвсем леко, пълнят се и се покриват с филийки домат. Запича се и се яде до пръсване. Ама не е никак лайт Grinning.

# 460
  • Мнения: 1 352
Моля ви се, спрете се с тези забележки за лайт. Още в първия пост съм обяснила с каква цел е темата. Не е нужно да хрупаме само трева, за да сме слаби. Пак повтарям, тук споделяме начин на хранене, който е възможно по-малко калоричен, без сладкиши, торти, сладоледи, пити и т.н. Какво им има на картофите, ако не са пържени? Не са здравословни ли?

Аз например през деня ям като прасе какво ли не, но след 4 следобеда спирам и на другия ден съм -200гр.


lina kaz, обожавам тиква, ще пробвам крема. А аватарът ти много ми харесва  Simple Smile.

# 461
  • Мнения: 146
Ами в момента само запис...  Flushed  fiuuuuuu

# 462
  • Мнения: 1 352
Темата е доста замряла, само със записи няма да стане.
Аз по обясними причини не се храня light, колкото и да ми се иска  Embarassed, но не пречи да полагам усилия, когато мога.

# 463
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Едно много диетично пиле - още е полуфабрикат:



  Рецепта,то не е съвсем и рецепта, и обяснения следобед  Hug,отивам на пазар  Grinning Grinning Grinning

# 464

Общи условия

Активация на акаунт