Д-р Борис Керезиев, Пловдив

  • 12 326
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте!
Понеже съм от новите и това е първата ми тема, не се сърдете ако сгреша някъде.  Embarassed
Вече година и половина с мъжа ми "работим " за бебче и няма резултат, да не говорим, че получавам извънменструални прокървявания и т.н...решихме че е време да се обърнем към специалист. Прочетох доста добри отзиви за д-р Керезиев и смятам да го посетя, но намирам няколко адреса и незнам кой е актуален.
Ако някоя от вас може да ми помогне с адреса му на този момент ще съм ви много признателна.
Благодаря предварително! Hug

Последна редакция: чт, 17 юни 2010, 19:36 от alisse

# 1
  • Мнения: 39
Никой ли не посещава този гинеколог?

# 2
  • Мнения: 4 328
Аз дори не съм го чувала.

# 3
  • Мнения: 39
 Laughing най-накрая го открих!
Дано писаното за него излезе истина! Praynig

# 4
  • Мнения: 57
Здравей  мила!Аз съм много доволна от д-р Керезиев.Дори раждах при него.Аз бях секцио и всичко мина много добре.Препоръчвам ти го!!!Успех!

# 5
  • Мнения: 39
Е супер - някой да отговори!
Надявам се и на мен да помогне възлагам големи наджди на него Hug

# 6
  • Мнения: 57
Ами пожелавам ти успех тогава! Peace

# 7
  • Мнения: 39
Благодаря!

# 8
  • Мнения: 318
Дано не те объркам, но на Хирургиите има двама АГ д-ри с фамилия Керезиев. Аз лежах скоро там в оперативна гинекология и честно казано не бих се оставила в неговите ръце. Никаква заинтересованост, изглеждаше не компетентен и даваше вид , че му досаждаме с нашите въпроси. Появаваше се само на визитация и дори не смееше да те погледне в очите.
Пак казвам там има двама гинеколози с тази фамилия и може да говоря за другия (а не за този,който трябва).

# 9
  • Мнения: 57
би ли се уточнила за кой говориш?младият или възрастният?

# 10
  • Мнения: 318
Беше млад, за жалост и двамата са млади, сигурно възрастния Керезиев пък е трети с тази фамилия.

# 11
  • Мнения: 57
този който аз бях при него е доста едричък

# 12
  • Мнения: 318
Сега погледнах документите, точно Б.Керезиев ме е изписал - млад, нисък, с прошарена коса леко зализан. Този едричкия е в същото отделение, пак е прошарен с разделена на две коса. Общо взето и двамата през цялото време си противоречаха, а и двамата бяха един дол дренки. Мисля, че само те са в оперативна хирургия в отделението. Другия Керезиев ме гледа на ултразвук като ме приемаха на 4ти кабинет, говореше като робот и се държеше като педал. Този едричкият, ама наистина е едричък незнам как се казва. Нас ни приемаха долу в 4ти кабинет, после горе в отделението ни викаха при проф. Милчев, а тия двамата само минаваха на визитация и: "Как сте, добре сте, нали,ааааааааааа,добре сте,добре сте" и си тръгваха. От време на време пишеха нещо в картоните и казваха какви анибиотици да ни бият, който ги имало само в Гърция или Турция. Същите ги продаваха в аптеката на ъгъла, просто да бяха казали, че касата не им отпуска пари за това лекарство.
А за този едрия разбрах, че бил племеник на Петър Стоянов и явно заедно с другия д-р са връзкари,защото в отделенията били само връзкари.
Може навън в частния кабинет да е добър и да разбира, но в отделението не видях никакъв професионализъм.
Моят лекар, които ми прави операцията ме навестяваше повече пъти отколкото тези в отделението. Само за сведение, операционния блок се намира под Гинекологията и оператора обикновено седи с екипа си в операционната.
За целия престой не съм плащала на никого, единствено имах уговорка с моя гинеколог да ме оперира той, за което също не съм плащала, а минах по НЗОК.

# 13
  • Мнения: 39
Доколкото съм запозната се казва Борис и има частен кабинет...незнам защо съм останала с впечатление че е по-възрастен...може би говорите за друг...незнам аз мисля да посетя частния му кабинет в център "Св Константин и Елена" скоро време щом се освободя от работа..Ще се срещна с него и ще видя Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 39
P.S а аз си мислех че е рядко срещана фамилия ooooh!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт