Д-р Борис Керезиев, Пловдив

  • 12 365
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 318
Alisse, пиши после как е минало и дали е той. Но ви никакъв случай не е стар, даже по-скоро е млад. На мен не ми е той лекуващия лекар и затова немога да кажа дали е добър специалист или не. Съдя единствено по това,което видях с очите си докато лежах с ВМИ.
Прочетох, че смяташ да ходиш при него заради проблеми с бебеправенето. Ти до сега при кой д-р си била?

# 16
  • Мнения: 39
При кой ли не...последно се срещнах с Белчева и Видева. Останах ужасно разочарована и от двете, даже нещо повече не мога да изкажа възмущението си от несериозното им отношение към мен! Доста се рових из нета и накрая реших да пробвам с поредния лекар..дано вече не ми се налага да го сменям Praynig

# 17
  • Мнения: 33
Marelianka, нещо май не ти е съвсем точна представата. Аз съм пациентка на д-р Борис Керезиев и не мога да се съглася с написаното от теб. На прегледите винаги обръща достатъчно внимание, гледа те в очите, обяснява спокойно и ясно. Наистина смятам, че е компетентен - писала съм и преди защо, не искам да се повтарям. Доказано е с времето. Между впрочем - това е високият лекар. Не знам кой е другият "...млад, нисък, с прошарена коса леко зализан..." А при положение, че си пациентка на друг лекар и той те е оперирал, много ясно, че от него ще получиш най-голямо внимание. Визитацията е само, ако има някакви проблеми. Доколкото знам, той има брат, който гледа на ехографа - за него нямам лични впечатления, но съм чувала добри отзиви относно професионализма му.

"....А за този едрия разбрах, че бил племеник на Петър Стоянов и явно заедно с другия д-р са връзкари,защото в отделенията били само връзкари...."
Не знам това доколко е вярно и дали във връзка с темата.  Едва ли е позорно да си племенник на Петър Стоянов. Със сигурност, ако беше наистина такъв "връзкар", нямаше да работи във ВМИ - чувам, че там вече втори месец нямат заплати Rolling Eyes
alisse, ще се радвам и ти да споделиш впечатленията си от този лекар. Интересно ми е, защото съм обиколила повечето "известни гинеколози", а в крайна сметка се оказа, че далеч не толкова известния разреши всичките ми проблеми, че и тези на мои познати, трупани с години.

PS Сега се сещам, че наистина, докато лежах във ВМИ, се говореше за един от специализантите, че е племенник на Петър Стоянов, но това със сигурност не е е д-р Керезиев. Явно от там идва заблудата на Marelianka. Не че е толкова важно... newsm78

# 18
  • Мнения: 39
Честно казано (ако някоя от вас се интересува) останах малко разочарована от тоза доктор.
Отношението му беше много добро, изслуша ме както си е реда, прегледа ме по всевъзможни начини...и всичко това за 15 мин!!!
След което ми беше изписан дуфастон без никакви изследвания или съмнения за нещо...думите му бяха: "-Имате НЯКАКВИ хормонални отклонения...пийте дуфастон 6 месеца и ПРЕДПОЛАГАМ всичко ще е наред!"
Не бих коментирала повече. Тези от вас които са наясно вече ме разбират...

# 19
  • Мнения: 33
Направих си труда и прегледах форума за други мнения за този лекар. Оказа се, че има само една гневна публикация за него и то във връзка с някакво направление. Всички други, които са писали са били много доволни, вкл и аз Simple Smile. Съжалявам, че alisse не е останала доволна. Предполагам, че просто е очаквала по-бързо да се разрешат проблемите й и да забременее.

alisse, стикам палци да случиш на лекар, на който можеш да се довериш!   bouquet

# 20
  • Мнения: 1
Здравейте на всички! Двамата доктори, за които пишете са братя. Високият е Борис Керезиев, а ниският е Камен Керезиев и наистина си пада малко темерут. Аз съм пациентка на Б.Керезиев и с чиста съвест мога да ви кажа, че е много внимателен и винаги ми е отговарял изчерпателно на безкрайните ми въпроси. Правила съм лапароскопия при него във ВМИ и една инсеминация, а моя приятелка забременя след няколко инсеминации при него!

# 21
  • Мнения: 3
Д-р Б.Керезиев не работи ли в УМБАЛ "Св.Георги" на Пещерско шосе ?

# 22
  • Мнения: 57
да там работи

Общи условия

Активация на акаунт