SUPERNATURAL - Are You Waiting?

  • 51 930
  • 738
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 0
И едно палаво намигане от страна на г-н Екълс би свършило работа, мерси за 5-те пари в кесия, иначе Simple Smile

# 451
  • Мнения: 1
Ето едно поздравче за лека нощ от мене.
http://www.youtube.com/watch?v=VFi7mNCMJuY

# 452
  • Мнения: 292
Добрю утро мили дами,
тъй както знаете лято е, жега е и понякога е трудно да се спи, та реших да ви представя моите малки учебници (супер елементарни) и да ви запозная със сем. Уинчестър (не че вие не ги познавате  Mr. Green). По точно със всеки член на семейството и с техните дарби (това последното по късно)
Като за начало кои са членовете на сем. Уинчестър

(цък за по голяма)

На първа страница е главата на семейството, татко Джон Уинчестър. Както знаем на младини, си е нямал хал на хабер Що е то Демони, призраци .... и имали то почва у Америка. С течение на годините и след смъртта на жена си, започва да се занимава с ловуването на гореспоменатите явления .... и по точно с намирането на Демона който я убива. След дълго търсене и преследване, същия демон му отнема живота, след като Джон му го "продава" за да спаси сина си.
На втора страница е врата на семейството (нали казват, че мъжа е главата, а жената е врата и на къде то се завърти врата на там гледа главата  Joy Joy Joy), Мери Уинчестър. Дъщеря на "Ловец" на свръх естествени създания. Тръгва по стъпките на баща си, докато един ден не загубва (почти) своя любим (Джон) и се отказва от ловуването. До края на живота си е любеща майка и съпруга.
На ТРЕТА страница е ..... (музиката затихва, барабаните започват да бият леко, усилвайки се постепенно. Напрежението расте ......) ДИИИИЙН УУУУУИНЧЕТЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪРРРРР, да това е големият син на Мери и Джон. Изпъква с храброст, смелост и с невероятна красота  Blush Heart Eyes. Не се плаши от нищо, пие, НЕ пуши, ходи по жени и псува. След като баща му изчезва безследно, тръгва да го търси, но преди това се отбива да вземе ......
САААААМ УНЧЕСТЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪР. Дами и господа  bowuu, моля за внимание  Shocked на Четвърта и последна страница имаме малкия син на Мери и Джон. Интелигентен, КРАСИВ, с дарба която Ще разкрием по късно (не че вие не я знаете .... Twisted Evil) Сам Уинчестър ни завладява с невероятния  си поглед, доброта, както вече споменах .... КРАСОТА .......... С пристигането на Дийн, и изпълняването на малка мисия (разбирайте залавянето/ освобождаването на един симпатичен призрак), Сам става свидетел на смъртта на приятелката си от колежа, която е Щяла да му стане спътница в живота. След тази трагедия, той тръгва с Дийн да преследват демона, който е убил майка им, Джесика (приятелката) и който е преследван от баща им (целта на тяхното пътуване, откриването на баща им).
Нататък историята ви е ясна. В следващия брой, Ще разучим дарбата на Сам .....

УЖАС, изписах сума глупости (Ще ме прощавате), но това сигурно е от витамините които взимам  Joy.

Лек ден ви желая и все пак днес е петък  smile3558

# 453
  • Мнения: 0
bicho_malo, страхотно представяне на сем. Уинчестър си направила! Hug
Особено татко Джон и Дийн много ми се понравиха как си ги описала. Simple Smile Забележката, че Ди-й-й-н НЕ пуши е от съществено значение - другите пороци са просто за чар към образа. Simple Smile)

# 454
  • Мнения: 0
bicho malo  Hug Hug Hug
И аз се присъединявам.. страхотно описание, беше ми голям кеф да го чета /и да хихикам щастливо/. Така че, ако витамините са виновни, продължавай с тях  Grinning

Ще чакам с нетърпение следващата част  Mr. Green
Съгласна съм с Дейна, че пороците на Дийн са част от чаровния му образ  Heart Eyes

# 455
  • Мнения: 0
Превод на интервюто на Ерик Крипке:

"Новият график за излъчване в петъците не е единствената голяма промяна, която засяга Supernatural в началото на шестия му сезон (започва от 24 септември). Създателят на сериала Е. Крипке, чиято първоначална идея за 5-сезонна тематична рамка приключи през м. Май, отстъпва ръководното си място като продуцент и остава само в ролята на консултант (Дългогодишната изп. продуцентка Сера Гембъл поема неговата роля). В следващия ред на въпроси и отговори Крипке говори открито за причините, които са го накарали да се откаже от ръководния си статус и повдига покривалото на „неизследваната територия”, която е залегнала в самата сърцевина на продължението на сриала.

Защо решихте да отстъпите от позицията си на главен продуцент?
EK: Наближавахме края на петгодишната история, затова прецених, че това би било един подходящ момент. Знаех предварително, че ни предстори да затворим цяла една глава от историята и да отворим нова на нейно място. Почувствах, че е дошъл моментът да направя крачка встрани и да се насоча към нови проекти, но това не означава, че изцяло ще издърпам палавите си ръчички от сериала. Мотивираха ме предимно големият ентусиазъм на Сера и нейните амбиции и наистина смятам, че след като пет години съм занимавал публиката с моите „глупости”, би било добре да се намеси някой, който да внесе нова перспектива и свежа енергия в шоуто и неговите герои, като такава промяна е здравословна за целия проект. Supernatural винаги е бил сериал за преоткриването – наистина се стараем да не правим едно и също отново и отново и смятам, че увеличаването на участието на Сера Гембъл ще подсигури новата и свежа „кръв и приток на идеи”, които са нужни за шести сезон. Тя е много различна от мен и моите методи и разбирания.

A каква точно ще бъде твоята роля по-нататък?
EK: Виждам ролята си като „предпазна мрежа”, че шоуто ще продължи да се развива в максимален аспект... Сера и Боб (Сингър) ще ми подават идеи за отделните епизоди и аз все още продължавам да участвам в създаването на всяка една серия. Самият аз вече съ набелязал някои идеи, имам виждане как да разрешим някои проблеми и какво още ще ни трябва. Освен това  ще давам и бележки по сценариите – продължавам да съм ангажиран със сериала и честно казано, усещам, че Сера и Боб много държат да им бъда зад гърба (смее се).

Смятате ли да напишете сценария за някой нов епизод?
ЕК: Със сигурност ще напиша сценарий за поне един от епизодите тази година, освен това по график на мен се пада да режисирам един от февруарските епизоди. (февруари 2011).

А какво бихте казал на феновете, които смятат, че историята трябваше да приключи с края на сезон 5?
ЕК: На това бих отговорил само с: „Времето само ще покаже”. Имам много високи очаквания от предстоящия сеозн и си спомням, че имахме подобни притеснения и когато трябваше да затрием Жълтоокия в края на сезон 2. Тогава убихме Големия Лош и отново бяхме изправени пред въпроса: „А сега накъде?” Но хубавото е, че винаги намираме нов път, по който да поемем. Хората забравят, че (първоначално) нямахме намерение да вкарваме сюжетната линия с ангелите в шоуто, но после те се появиха и сюжетът пое по нов път, който се оказа много богат и плодотворен. В нашия сериал сюжетните линии приключват, на тяхно място започват нови и така нататък – стараем се постоянно да се преоткриваме, това е и основното скеле в ДНК-то на шоуто – то може да понесе доста преходни моменти и в същото време да се развие и израсне. В този смисъл въпросът е не дали трябваше да приключим със сезон 5, а „Дали новата история, която ще поднесем, ще е достатъчно интересна и завладяваща и дали ще открием нови още неизследвани хоризонти, където Сам и Дийн ще бъдат поставени в ситуации, които преди не сме виждали?” Мисля, че шоуто ни досега се е справяло успешно с отговорите на всички тези въпроси.

Добре, в такъв случай, каква ще е новата сюжетна линия?
ЕК: Едно от нещата, които обсъждахме със Сера и Боб е това, че сюжетът с ангелите вече е доста поизчерпан, затова трябва да решим накъде ще поемем оттук нататък. Не казвам, че ангелите и демоните няма да са част от сценария, защото това не е така – Кастиел отново ще е тук, Кроули също ще се  появява, но любимите герои ще бъдат поставени в нова обстановка, ще участват в нова история. Истински неизследваната територия от Supernatural обаче винаги е била точно под носа ни: създания и чудовища. Направихме толкова много епизоди за различни създания, но не ни остана време да разкажем от къде са се появили висчки те, така както развихме историята с ангелите и демоните. Как се вписват те в ситуациите, в които ги срещаме? От къде са дошли? От какво са се появили първите вампири, върколаци, шейпшифтъри и т.н? Мисля, че идеята на Сера и Боб да се впуснем именно в тези неизследвани територии е страхотна и ще бъде нещо ново и интересно, с което шоуто никога не се е занимавало.

А по какъв начин Дядото (Мич Пиледжи) се вписва във всичко това?
ЕК: Той е представител на другата страна от историята, на това, че Сам и Дийн всъщност идват от семейство на ловци, които никога не са познавали и не са подозирали за съществуването им. Дядо им е главата на това семейство – нали си спомняте, че не Уинчестърови са известният род на ловци, а Кембълови. Сега ще се насочим към това, че сем. Кембъл са наследници още на първите ловци на свръхестествени създания. Както Сара спомена, те са рязали вампирски глави още по времето на пристигането на „Мейфлауър”. (вж. Уикипедия Wink А за Сам и Дийн ще е наистина интересно да се потопят в хрониките на семейната история, за която никога не са подозирали, че съществува. Мисля, че ще е интересно и за всички нас.
Ако искате повече разкрития за сезон 6, определено трябва да ни посетите на панела на Supernatural по време на тазгодишния Comic-Con (неделя, 25 юли), на който ще участват Дженсън, Джаред, Миша, Джим, както и Сера Гембъл, Бен Едлънд и Ерик Крипке."

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 10:12 от Dana_Scully

# 456
  • Мнения: 292
 smile3501 smile3501 smile3501 Дейнааааа  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap мерсаж за превода (е, моя малко понакуцваше  Whistling Whistling, шегувам се). Да знаеш като те видя Ще те Drunk едно, две .... три  Whistling. Много ми хареса всичко което е казал Крипке. Идеята за новия сезон е просто страхотна. Мистиката Ще ни завладяваааааа. Ох превъзбудих се (ааа, сега не си мислете разни работи), нямам търпение да идва септември (ама преди това моренцееее).newsm74 newsm74 newsm74

А относно моите "учебници", радвам се, че са ви харесали  hahaha, с желание ги правех. Това за пороците съм напълно съгласна и тъй като знам, че за някои от вас е важно, че Дийн е непушач, точно за това го написах с големи букви. В нощния бюлетин, Ще ви представя Сам Уинчестър  Twisted Evil .......

Сладури

# 457
  • Мнения: 6 388
bicho malo,
Супер! Чакам с нетърпение продължението.

[...] УЖАС, изписах сума глупости (Ще ме прощавате), но това сигурно е от витамините които взимам  Joy. [...]
Такива неща да не чувам/чета, че-е-е... Нали знаеш, че всички тук те Heart Eyes Hug .

PS. А сега, ъ-ъ-ъ... само да попитам Flushed ... не липсва ли нещо мъ-ъ-ъничко (нищо че е 4 метра и тон и половина), черничко такова... Избрано, за да стряска хората по светофарите... Което служи вярно на Уинчестър (нищо че го биха един път, без да е виновно)... С една дума, ‘аз’ Wink  или ей тази красота Sunglasses (тази моя скромност ще ме убие някой ден или поне ще ме довърши hahaha ). Или подготвяш нещо отделно, специално за 'мен' Whistling ?

Последна редакция: пт, 16 юли 2010, 17:50 от Impala

# 458
  • Мнения: 0
Гледат ли ви се детски филмчета за "Батман"? (Under the Red Hood), Ако сте се чудили от къде да си го свалите, за да чуете как звучи гласа на любимото ни момче на анимационно филмче, ето ви линкчето: http://www.megaupload.com/?d=3N7QG87G И да благодарите на кака ви SammWinchester от LiveJournal

И едно кадро от режисьорския дебют на Дженсън:


Мацката се казва Шарън Тейлър и ще се появи във въпросния 4 епизод на с6, който чакаме с по-голямо нетърпение дори от самото начало на сезона. Simple Smile Не знам все още като каква ще го играе дамата, но като се има предвид, че епизода ще е Bobby-centric, може тя да е онази секси комшийка, за която ни споменаха.

Данийл е била на снимачната площадка на 6.07, когато Дженсън прави режисьорския си дебют и докато благоверният й се е потил зад камера, вижте госпожата с какви коментари в Туитър си е запълвала времето (и е яла гумени мечета):
http://twitter.com/DanneelHarris/status/17825736336

Чудя се само - щом това е "Второто най-хубаво нещо на това да си жената на режисьора", кое ли е първото??? Mr. Green Twisted Evil

Последна редакция: пт, 16 юли 2010, 20:53 от Dana_Scully

# 459
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Благодаря на милата преводачка, добре че някой е залягал над книгите (и по мокета)повече от мен Laughing
http://sylviabond.com/wp-content/uploads/2008/07/guh.jpg

bicho malo, страшна книжка, де да бях детелинка, която някой да сложи м/у трета и четвърта страница Joy
(само детелинка не бях искала да съм ooooh!)

# 460
  • Мнения: 0
Blush Недей, че ме изчервяваш като ученичка. Simple Smile
И ... вярно - само детелинка не би ми хрумнало че искам да съм, но пък има много резон в идеята ти - ако ще стоиш притисната между 3 и 4 страница на книгата на bicho_malo, искам и аз да съм детелинка. Simple Smile)

# 461
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
М? Когат' мачкаше мокета не се изчерваваше, а сега Joy
Вече сме две кандидат-детелинки, до утре ще станем букетче.

# 462
  • Мнения: 292
Оооо, сам самичка съм в ноЩа, ...... но заЩо такааа  newsm78,  ..., както и да е, поезията няма да  ми излезе в този късен час. Но за това пък, както обеЩах, Ще ви кажа за дарбата на Сам Уинчестър (не че вие не я знаете, и сигурно по добре от мен дори ...)
Такааааа, вече минахме урок 1º и се запознахме със сем. Уинчестър. И тъй като малкият им син има ДАРБА, заслужава малко внимание.


Екзорсизъм това е неговата дарба и ако вие искате да сте като него ......

и най важно - Като пеленачета е трябвало да пиете (това е Щяло да ви затрудни, но някой "услужлив" демон е можел да ви помогне) кръв от Жълтоок  Shocked Демон.

и не по малко важно - на 21 години (дано не бъркам годините, че Ще ме е срам да казвам, че съм върла фенка) е трябвало да се събуди дарбата ви с адско главоболие, по отвратително и от мигрена (и казвам всичко това в минало време, тъй като си мисля че всички сме вече на по 22 години  Whistling, а ако ли има и по малки да ме проЩават).

И ако евентуално, не ви се е случило нито едно от двете ..... минаваме директоно към обучението.

УРОК 1º купете/ скраднете на заем някоя плюшена играчка (модела и марката нямат значение). Това е с цел, че ако сте уникален талант, може да разпертушините плюшката, но няма да нараните никой ..... Та, протягате ръката към плюша, съсредоточавате се и започвате да казвате екзорсизма (предварително заучен) : bicho malo е най добрата, bicho malo е номер едно, bicho malo заслужава Сам и най вече Дийн ....  hahaha hahaha hahaha hahaha Шегува се ....
УРОК 2º ако не ви се получи от първия път, не се отчайвайте и продължете смело напред. Не забравяйте, много е важно ръката напред ... и да сте концентрирани ....
УРОК 3º ако неЩо продължава да куца ..... си намерете някой демон в тялото на красив/а  мъж/жена. ( случая показвам САм с Руби, но русата, заЩото ми допада повече).
УРОК 4º ако сте стигнали до тук значи сте минали успешно урок 3º и сте готови да изкарате и направите на черен дим и най върлите демони.

А ако предпочитате само да се наслаждавате на огромното, мусколесто и невероятно силно тяло на Сами, моля само разглеждайте книжката или се ровете в Гугъл  Mr. Green

Кака пак изписа сумати и глупости  Joy, но остава да ви представя ......  #Onfire Heart Eyes татаааааааааааааан ДИИИЙЙЙЙН УИНЧЕСТЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪР и специалното издание за двутонното, лъскаво и "ревниво" черно чудо на Свръхестествените технологии "ИМПАЛА"- та ........

Айде за сега лека ви ноЩ

П.П. Виждате ли двете детелинки (Галинчето и Дейна)  м/у страниците. Ако ли не, значи оЩе ви държи от вчера  Drunk

# 463
  • Мнения: 0
bicho_malo, RESPECT!  smile3501 newsm62 newsm20 omm Hands Clap  Hands Clap

Велико е! Няма такова хилене като това, което си дала за нагледния урок по екзорсизъм! Иначе заклинанието ти е супер - ако го измислиш и на латински, за да звучи по-правдоподобно, направо току-виж при призоваването, вземе че се появи истинският СААААММ УИИИИИИНЧЕЕЕСТЪЪЪЪЪЪР. Simple Smile

Дебата за русото и черното Руби няма да го подхващаме, защото резултатите никак не са в полза на г-жа Падалеки Wink Mr. Green

С нетърпение чакам наръчника за ловене на демони и за хващане на неустоими мъжки екземпляри на име Ди-й-йн Уинчестър, както и техническите характеристики на 4-метровото, 2-тонно ламаринено змейче Импалата! Wink

# 464
  • Мнения: 0
ОООоо, bicho_malo, единствено мога да кажа ... С Т Р А Х О Т Н О  Crazy

Твоите разказа за любимото ни сем. Уинчестър ще станат любимите ми от всички  Mr. Green
Благодаря за урока... екзорсизъма е важен, щото само със сила не се изкарва черен дим от телата на демоните... а щом и тях ги има, трябва да се знае всичко. Обаче аз няма да го уча, защото когато с Галчето ходим да ловим лоши демони и други твари, които имат нужда от екзорсизъм за да се върнат там, откъдето са дошли, няма да се страхувам, че ще ми се случи нещо, защото със сигурност Галчето (която е на 21) има време и упорство да го научи.... (ама стига и аз съм плямпала глупости, че ще ми се смеете )  Whistling

bicho_malo, може ли да подпомогна твоя разказ с допълнителни мат`ряли?
Ето какво има и от мен:

Обичта между членовете на сем. Уинчестър е толкова голяма и дълбока, че чак понякога можеш да се насълзиш... толкова е хубава...


Освен с екзорсизъм, Сам Уинчестър може да се похвали и с умело боравене с оръжията...


Когато е нужно, е добър и в следенето на заподозрени лица.. никога не заспива в колата, когато подозрителния субект тръгва да върши неясни неща...


А за любителите на иконки, ето няколко такива с различни превъплащения на Сам Уинчестър...


Такааа....
Сега Дейна... благодаря ти, миличка и прекрасна приятелко  Heart Eyes за превода на интервюто на Крипке... много интересно четиво. Преди, когато пускаха новини по лъжичка на .. много време, идеята филма да се върне отново към сезон 1 ми се стори непривлекателна. Защото филмът както се развиваше досега - всичко беше мноого хубаво и всичко от сезон 1 е останало в миналото. Мислех, че филма много ще загуби от това. НО това интервю е страхотно, вече не се стряхувам, че загуби, а че ще спечели. Всички тези нови линии са страхотни идеи и аз мноого се радвам, че съм фен именно на този сериал. Браво на всички, които го правят и измислят идеите, сюжетите и всичко останало.

Общи условия

Активация на акаунт