Мечтатели-Kavak Yelleri-нов сериал по бтв

  • 113 967
  • 727
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Мечтатели





Четирима приятели са на прага на живота и им предстои заедно да преживеят първите си любови, сбъднати мечти и разочарования в новия сериал "Мечтатели" по bTV - от 7 юли всеки делничен ден от 17:00 часа. Те витаят в облаците, живеят безразсъдно и вярват, че няма невъзможни неща, стига мечтите да останат живи.

Аслъ е на 17 години и се готви усилено за матурите. Тя е идеалист и най-голямата й мечта е да продължи образованието си. Семейството на Аслъ е типичното патриархално семейство с финансови проблеми – баща й е в непрекъснато търсене на работа, а майка й се грижи за домакинството. Тийнейджърката се е заклела, че няма да тръгне по стъпките на майка си и единственият начин това да се случи е да влезе в медицинско училище. По-голямата сестра на Аслъ – Джанан, не вярва, че сестра й ще успее и ревнува родителите си заради вниманието, което обръщат на Аслъ. Джанан крие една голяма тайна, която е на път да провали живота и приятелствата на сестра й.

Аслъ е влюбена в един от най-добрите си приятели – Дениз. Той е отраснал в стабилно семейство и мечтата му е да учи режисура и да започне да създава филми. Той е романтик, но срамежливостта му не му позволява да разкрие чувствата си пред новото момиче в училище – Мине.

Мине е израснала в Германия, но бунтарското й поведение и проблемите, които непрекъснато си навлича, стават причина родителите й да я изпратят в Истанбул. Тя е различна и необикновена и веднага привлича вниманието на новите си съученици.

Ефе прикрива вътрешната си болка със спокойно и шеговито държание. Баща му и брат му са полицаи. Същото се очаква и от Ефе, чийто свободолюбив дух не му позволява да се съобрази с предначертания път за живота му.

Скоро четиримата приятели ще научат, че мечтите не са достатъчни и свободата се постига трудно. Как съдбите им ще се преплетат в мрежа от приятелство, любов и предателство, зрителите на bTV ще имат възможност да проследят от 7 юли всеки делничен ден от 17:00 часа.

източник: www.btv.bg[/color]

# 1
  • Мнения: 83
Хареса ми, време беше да дадат малко по-неангажиращ турски филм Simple Smile Ще се гледа  Peace

# 2
  • Мнения: 44
някой знае ли колко серий е филма newsm78

# 3
  • Мнения: 0
някой знае ли колко серий е филма newsm78
До сега са излъчени 119  #Crazy оригинални епизода.
29 май 2010 - последен за този сезон.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 313
някой знае ли колко серий е филма newsm78
По информация от тв сага 120 серии. Ми ще го гледам докато ми пуснат Малки жени по нова че този дето го дават сега по нова е голяма скръб  ooooh!

# 5
  • Мнения: 0
някой знае ли колко серий е филма newsm78
По информация от тв сага 120 серии. Ми ще го гледам докато ми пуснат Малки жени по нова че този дето го дават сега по нова е голяма скръб  ooooh!

Той май и ще напомня по сюжет Малки жени - явно ще се разказват историите на мечтателите.
За кой по Нова говориш?

Всъщност на 5 юли 2010 г е започнал 4 сезон и има излъчен вече 120 епизод.
Фрагмана на 120 епизод
http://www.youtube.com/watch?v=N-8pxeLkCyE

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 313
някой знае ли колко серий е филма newsm78
По информация от тв сага 120 серии. Ми ще го гледам докато ми пуснат Малки жени по нова че този дето го дават сега по нова е голяма скръб  ooooh!

Той май и ще напомня по сюжет Малки жени - явно ще се разказват историите на мечтателите.
За кой по Нова говориш?

Всъщност на 5 юли 2010 г е започнал 4 сезон и има излъчен вече 120 епизод.
Фрагмана на 120 епизод
http://www.youtube.com/watch?v=N-8pxeLkCyE
Говоря за Пламъкът на сърцето. Само първите два епизода гледах и щях да заспя  Laughing

# 7
  • Мнения: 27
някой знае ли колко серий е филма newsm78
По информация от тв сага 120 серии. Ми ще го гледам докато ми пуснат Малки жени по нова че този дето го дават сега по нова е голяма скръб  ooooh!
да, newsm10 newsm10 този по нова си е скръб от всякъде.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 313
някой знае ли колко серий е филма newsm78
По информация от тв сага 120 серии. Ми ще го гледам докато ми пуснат Малки жени по нова че този дето го дават сега по нова е голяма скръб  ooooh!
да, newsm10 newsm10 този по нова си е скръб от всякъде.
С теб май много често се засичаме  Laughing Hug

# 9
  • Мнения: 0
някой знае ли колко серий е филма newsm78
По информация от тв сага 120 серии. Ми ще го гледам докато ми пуснат Малки жени по нова че този дето го дават сега по нова е голяма скръб  ooooh!
да, newsm10 newsm10 този по нова си е скръб от всякъде.
Офффф, де да беше само той Rolling Eyes
Безславно се опитвам да загледам напоследък някой сериал и все стигам до края на ...1 серия. Simple Smile
Единствено от Клетва изгледах 3-4 епизода.
Да ме извинят феновете им, нищо лично, но ми се гледа нещо по-съвременно и не толкова натоварващо.

# 10
  • Мнения: 83
Мда този май ще дойде точно такъв... стига да не американизирани тийн драмите.. Ефе изглежда доста свеж персонаж

# 11
  • Мнения: 35
много свежо и ненатоварващо сериалче Simple Smile хареса ми... напомня ми малко на смс-даваха го миналата година по бтв.... мисля,че ще се гледа с голям интерес  Wink

# 12
  • Мнения: 29
Наистина страхотен сериал!  newsm10 newsm10 newsm10

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 313


Май малко прекалих със снимките  Embarassed Embarassed Embarassed

# 14
  • София
  • Мнения: 1 426
Мдаааа,на мен също ми се гледаше нещо по-ненатоварващо и ми се струва ,че филма ще е точно такъв Grinning.Дано не се разочаровам,симпатяги са и четиримата.

Общи условия

Активация на акаунт