Хайде покажете си спалните - 5

  • 100 787
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 11
Да, пердето е ново и много съжалявам, че купих точно това!Бях избрала едно друго.Светло, в бледожълто и зелено.Подведох се по чужд акъл и сега много ме е яд.Зелената стена е заради мъжа ми, той искаше цялата стая да е боядисана в зелено, но аз отказах.За да е по вкуса и на двама ни накрая стана пълно мазало.
Лампата ми се иска да е с по-силно осветление, понеже вечер очите са ми адски изморени и все ми е тъмно.Нищо не ми хареса по магазините, а лошото е че мога само неделя да обикалям.
Нощни лампи няма къде да сложа, защото спалнята е доста голяма за тази стая и няма място.

И ние имахме същия проблем...мъжът ми искаше зелени стени, а аз жълти...така боядисахме 2 жълти и 2 зелени стени, но много бледи цветове...освен това зеленото не е искрящо, а маслинено зелено и изобщо не дразни очите...

# 676
  • BG
  • Мнения: 123

Не е толкова лоша спалня в зелено.

# 677
  • Мнения: 6 301
с доставка и не мога да цитирам цена в момента. Предлага се от АТГ

Миоки, а как могат да се видят цените на този сайт? Прибавям разни неша в кошницата, но и там не ми показва цени.

# 678
  • Мнения: 22

Не е толкова лоша спалня в зелено.

Даже изглежда много добре newsm10

# 679
  • Мнения: 18 542

Миоки, а как могат да се видят цените на този сайт? Прибавям разни неша в кошницата, но и там не ми показва цени.
Ами май само след запитване. Rolling Eyes
Има доста неща изложени в магазина и определено са различни.

# 680
  • Мнения: 18 542

Не е толкова лоша спалня в зелено.
Изобщо не е даже, но виж на тази снимка как е ябълково зелено и е едно топло, то и самата снимка е добре направена и осветено и т.н.. А бе да ви кажа, има значение каква е боята. Аз до сега по-хубави цветове от на Дулукс не съм виждала. Едни меки са в никакъв случай не са крещящи дори ярките цветове.

# 681
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Рени - дай една снимка на коридора, а  Laughing
Иначе...струва ми се, че шкафове и етажерки на всяка стена...просто убиват пространството, насищат прекалено  Thinking

За Виолина - http://renirobova.snimka.bg/family/apartament.347725.21600916
Снимките са още когато монтирахме портмантото.

На всички благодаря за идеите.   bouquet
Когато станат готови шкафовете в спалнята ще се похваля / ако става за хвалене  Joy Joy Joy /

# 682
  • Мнения: 987
Предстои ми да боядисваме спалнята ни. Ще следя за идеи , защото още съм в голяма чуденка....

# 683
  • Мнения: 7 947
Моята спалня е точно това зелено - като на снимката, ама с бели мебели и малко черно. Въпрос на съчетание е, просто при  Румито не се е получило.
Това са дебели пердета, през деня не се виждат кой знае колко - какви са ти тънките? Или нямаш? Ако е така - един изчистен прост воал шампанско ще стои идеално и ще смекчи цветовете. И на твое място бих боядисала тази зелената стена - в оранжаво, нещо като на пердето. С едно меко шалте в неутрален цвят - ще се получи. Една боя от около 40-50лв ще ви стигне, че и ще остане, има готови оцветени латекси с добра покривност, съхнат за два часа, аз ползвах на Декоратор.

Рени - много е сполучливо  Peace , цветът също е много спокоен и приятен, а гардеробчето...направо ти завиждам, вкъщи така и не взехме и са на отворените закачалки якетата ни...кога ли ще му дойде ред...

# 684
  • Мнения: 448
Много ви благодаря!Мислех, че нещо аз не съм в час, защото всеки около мен казва колко е свежо.На мен обаче не ми харесва.Още снощи си сложихме старото перде, което е изчистено в цвят екрю.Навих мъжа ми да боядисаме и зелената стена в жълто като останалите.
Края на седмицата ще си търся ново перденце, подобно на старото, защото с него ми харесва.Явно ще трябва още време и средства да отделим, но поне да стане хубаво.По-голямата част от времето ми минава в тази стая.
Мерси, златни сте  bouquet

# 685
  • Мнения: 1 078
Rumi, според мен зелената стена не е чак толкова лоша. Но такова зелено не търпи много шарения в останалите части от обзавеждането на стаята. Едноцветно перде в слонова кост, екрю със същото покривало на спалнята, две нощни лампи в бяло и обликът на стаята ще стане съвсем друг. А и тези стикери...нещо не ми се връзват. Стаята показана от elmyra duff може да ти бъде модел.

# 686
  • Мнения: 6 301
Зеленото не е лесен цвят. Simple Smile И в дрехите, и в интериора...
Даже тук в Италия има една поговорка, че "сhi di verde si veste di sua beltà si fida", което ще рече, че който се облича в зелено, има прекалено доверие на красотата си. Wink
Аз бях боядисала една стена в стаята на сина ми в зелено (само една, а останалите бели) и хем много подбирах цвета, ама пак стана така, че го издържах 3 месеца и отново запретнах ръкави и пребоядисах стената в тъмносиньо. Е, мирясах. Mr. Green
http://img7.imageshack.us/img7/2861/bluewall.jpg
Не казвам, че е невъзможен цвят зеленото, напротив, но трябва да се подхожда с повишено внимание.

# 687
  • Мнения: 1 210
Ами то пак си зависи от цвета на зеленото...има зелено и зелено. Детската стая на дъщеря ми е с три жълти и една зелена стена цвят "равнините на серенгети" и макар,че в началото бях против зеления цвят, в последствие се оказа,че изглежда много добре. Все пак значение има и цвета на обзавеждането.

# 688
  • Мнения: 3 066
Сега планираме спалнята и вече съм избрала леглото-тип японско(мъжът ми ще ги прави  мебелите  отново като кухнята,банята а, след година и детската наново,че беше бебешка стая до сега-дърводелец е ) ще е черно .Ето го:
http://www.google.co.uk/imgres?imgurl=http://stores.advancedinte … p;ved=0CCsQ9QEwAQ
Гардероба ще е вграден от черен акрилен лак с огледални плъзгащи врати,има страхотни вътрешни механизми отИкеа за вътрешно разпределение и организация. Ще имаме само един комод  и малък фотьойл и това е,обичам минимализма в инетриора.

# 689
  • Мнения: 1 210
Сега планираме спалнята и вече съм избрала леглото-тип японско(мъжът ми ще ги прави  мебелите  отново като кухнята,банята а, след година и детската наново,че беше бебешка стая до сега-дърводелец е ) ще е черно .Ето го:
http://www.google.co.uk/imgres?imgurl=http://stores.advancedinte … p;ved=0CCsQ9QEwAQ
Гардероба ще е вграден от черен акрилен лак с огледални плъзгащи врати,има страхотни вътрешни механизми отИкеа за вътрешно разпределение и организация. Ще имаме само един комод  и малък фотьойл и това е,обичам минимализма в инетриора.

Изглежда много добре,но винаги съм се питала каква е ролята на "стърчащата"  дървена част на леглото и не е ли малко непрактично това   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт