Професионални серии за коса - 11

  • 125 179
  • 750
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 675
Аз очаквах да ме питате за Bain Nutri-Thermique и Masque Nutri-Thermique, а ти се интересуваш от Chroma Riche Fluid  Simple Smile
Моето мнение за този продукт е, че е много добър. Предназначен е за боядисана и изтощена коса и ѝ придава невероятен блясък. Предполагам, че е излишно да споменавам, че не утежнява косата.  Simple Smile С UV-филтър е и витамин Е. Блясъкът се дължи на микро частиците, които проникват в най-горният пласт на косъма, състоящ се от люспи. Може да се използва както при коса боядисана на кичури, така и при изцяло боядисана коса. Изглажда структурата на косъма, предпазва цветът от избледняване, уха приятно, икономичен е и си заслужава парите.....това е  Simple Smile

Единственият продукт за който съжалявам, че си го купих е K-Pak Intense Hydrator. Очакванията ми бяха много високи, но за съжаление останах разочарована. K-PAK Reconstruct Conditioner ми се отразява много по-добре на косата от колкото K-Pak Intense Hydrator. Това ми се вижда много странно, но е факт.
Много бих искала да пробвам  K-PAK  Chelating Shampoo (прочетох, че отстранявал стилизиращи продукти и хлор). 

Последна редакция: нд, 22 авг 2010, 14:42 от B & C

# 346
  • Мнения: 718
Преди време бяхте обсъждали нещо от циментената серия, за което казахте че е много силно, в една ужасно малка тубичка.  Laughing
Та се сетих, че в един фриз. салон видях такова от оранжевата серия, предполагам и то е много хубаво?
А какъв му е ефекта?  Heart Eyes

И също да попитам, тестери на керастаз само на маските и шампоаните ли има, защото май не съм виждала например на термичните продукти?  Crossing Arms
Това е продукт от серията Нутритив , екстракт за моментелно подхранване и изглаждане на много сухи и чувствителни коси ц УВ филтър , без изплакване .  bouquet

# 347
  • Пловдив
  • Мнения: 440
  bouquet Безценни сте! Как не съм се сетила за копринена калъфка  newsm78

# 348
  • Мнения: 1 167
Да попитам за съвет, т.к нямам време да изчета цялата тема , за което предварително се извинявам:
Косата  след 2-те раждания направо стана  #Crazyи е с тънък косъм/не от финните-пършиви/ и мазен скалп и по сухи краища. Мия я п-з 2 дни и винаги ползвам сешоар. Ползвах досега една маска -хидратираща или с-д измиване кристали, но ми се иска да си купя термозащитен продукт и се колебая м-у няколко:
1/. Алапарф ILLUMINATING THERMAL PROTECTOR:
http://www.alfaparf.com/index.php?method=section&action=zoom&id=311

или

ILLUMINATING SMOOTHING CREAM  http://www.alfaparf.com/index.php?method=section&action=zoom&id=318

2/ LISAP Uni System Straight Fluid : http://makul-bg.com/index.php?page=shop.product_details&cate … art&Itemid=79

3/ GLYNT ==Brushing Setting Lotion  holdfactor 2 -http://www.hagelshop.de//GLYNT/Finish-Produkte/Brushing-Setting-Lotion---holdfactor-2---200ml_i186_2272.htm

или  Malibu - Smoothing Creme 100 ml 

http://www.hagelshop.de//GLYNT/Malibu---Smoothing-Creme-100-ml_i277_14349.htm

# 349
  • Бургас
  • Мнения: 259
desiniko , аз прочетох и предишния ти път питането. От Lisap имам другият им изправящ продукт, нещо като крем-гел е консистенцията, от серията Sculture http://makul-bg.com/index.php?page=shop.product_details&flyp … art&Itemid=79 . фризьрката го пробва върху мен, и коментара й беше, че косата става твърде лигава, което тутакси ме накара да си го купя, аз това целя. В къщи обаче не успях да постигна нищо с него, все едно, че не работеше. Още си стои. Много по-добре се справях с един жълт гел на Jalid, пак продукт за изправяне и предпазване, просто косата ми от него ставаша като коприна.

# 350
  • Мнения: 6 619
Изгодно !
Шампоани на Лореал по 1500мл по 20,99 лири и маски 500мл по 14,99 лири
http://www.feelunique.com/brands/loreal-professionnel/serie-expe … amp;s=&page=3

# 351
  • Бургас
  • Мнения: 259
Iliana__ , взела си ми думите  Laughing Тъкмо щях да споделя далаверката  Laughing
Мислите ли, че мога да подсиля маската Абсолют с 1-2-3 ампулки от същата серия. Просто да ги излея вътре и да го омеша, по-лесно ще ги прилагам, ще направя формулата по-богата. Ампулката от тази серия я усетих точно като концентрираното "нещо" във всички отделни елементи.

# 352
  • Мнения: 3 675
Революцията в професионалното боядисване – INOA

Революционната оцветяваща система Иноа се състои от 3 части: Олео гел ИНОА, обогатен оксидант ИНОА и оцветител ИНОА.



Иноа се състои от нюанси, групирани в 8 гами, които предлагат перфектно покритие на белите коси и уникални цветови резултати.
Иноа позволява изсветляване до 3 тона и осигурява изключително равномерен цвят от корените до върховете.
Защо има 2 тубички? – Това помага за лесното смесване на два нюанса и може да се използва за покритие на бели коси. Всяка тубичка съдържа половин доза-8гр. Количеството за една доза за получаване на желания цвят е точно 16 грама.



СМЕСВАНЕ
В дозатора премерете 40гр Олео гел +  60гр. Обогатен оксидант (С дозаторът се работи изключително лесно. Все едно използвате спринцовка). След като сте сложили в купичката Олео гел и оксидант, прибавете оцветителят от двете тубички и разбъркайте, но не с четката с която ще се боядисвате.
Предполагам, че може да се разбърка и с подобен гребен.

НАНАСЯНЕ
Нанесете в корените и, ако е необходимо, по дължините и връхчетата. Благодарение на кремообразната си текстура, продуктът се нанася лесно по косата. Grinning - Това не съм го измислила аз, а съм го преписала от сайта на Иноа.
Време на действие: 35 минути.

ИЗМИВАНЕ
Без да добавяте вода, започнете със суха емулсия, за да отлепите боята от кожата на скалпа.(В действителност представлява енергичен масаж)
След като боята е напълно отлепена от кожата на скалпа, продължете с емулсия, като добавите малко вода.
След няколко минути емулсиране изплакнете обилно, докато потече бистра вода.
Завършете с 2 нанасяния на специалния шампоан за боядисана коса Inoa Post.

ВАЖНО!!! Преди да пристъпите към боядисването си издухайте косата със сешоар и се уверете, че е напълно суха и не е влажна. Издухайте и всички принадлежности, който ще използвате (купичка, четка, гребен).

Ако нямате опит с боядисването, може да тренирате с помощта на някоя маска за коса  Mr. Green
Забърквате си някоя домашна маска, като тази с жълтък и зехтин, разделяте косата на участъци и започвате да мажете с четката.
Ако не можете да се справите сами, то винаги може да помолите някоя приятелка да ви помогне.

Аз планирам да организирам INOA-party в къщи  Grinning

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 22:40 от B & C

# 353
  • Мнения: 6
Toва има ли го в България в тази, новата опаковка и колко струва?  Heart Eyes



B & C 
благодаря за мнението!

# 354
  • Мнения: 3 675
миличката, според мен би трябвало да го има, но ако го няма, то съм сигурна, че Lauren с удоволствие би ти го намерила и поръчала  Joy
Аз лично те съветвам да го потърсиш в Интернет и да си го поръчаш от там. Така ще спестиш доста пари и вместо един продукт, ще можеш да си вземеш два.
А това, че продуктите, които се продават в Интернет са фалшиви, а тези, които се продават при фризьорите са оригинални, са абсолютни глупости.
Аз последния път, като бях на фризьор, фризьорът ми отвори едно шампоанче да го помириша и след това отново залепи лепенката с която беше запечатан. Ако този шампоан не се продаде бързо, предполагам се сещате какво ще стане след една година с него  Confused

# 355
  • Мнения: 6
И аз мислех да го поръчам през интернет, защото ще ми излезе с 15лв. поне по-евтино, но просто няма да мога да го изчакам докато дойде, трябва ми по-бързо.  Grinning
Но ако го има в новата опаковка в България няма да откажа да ми го намери който и да е, защото в Русе не го яидях дори в старата.  Joy
 Hug

# 356
  • Мнения: 6 619
И аз мислех да го поръчам през интернет, защото ще ми излезе с 15лв. поне по-евтино, но просто няма да мога да го изчакам докато дойде, трябва ми по-бързо.  Grinning
Но ако го има в новата опаковка в България няма да откажа да ми го намери който и да е, защото в Русе не го яидях дори в старата.  Joy
 Hug
В Дунав видях фризьорски салон предлагаш Керастаз виж там ако не си го направила де.

# 357
  • Мнения: 3 675
Здравейте,аз се боядисвам с Иноа  още в момента в който   получиха  боята в салона  Peace
Не е за домашно ползване
Отнема  по- дълго време самото  боядисване, всеки  кичур    от косата   трябва да е добре  боядисан ... има специфика, много не -мога да го  обясня  трябва да се види..

Това важи за всички видове бои!!!
Има жени, които се боядисват с пръсти  Crazy, но има и такива като мен, които се боядисват с четка и успяват да намажат всеки кичур от косата си.

Аз не виждам абсолютно нищо сложно. Разликата при Иноа в сравнение с другите бои е в това, че се използват 3 вместо 2 съставки и при измиването се прави първо интензивен масаж на скалпа и след това се измива с вода. Боята НЕ бива да се разрежда с вода или разни балсами, но аз това и при другите бои не съм го правила.

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 22:31 от B & C

# 358
  • Мнения: 1 434
Здравейте,аз се боядисвам с Иноа  още в момента в който   получиха  боята в салона  Peace
Не е за домашно ползване
Отнема  по- дълго време самото  боядисване, всеки  кичур    от косата   трябва да е добре  боядисан ... има специфика, много не -мога да го  обясня  трябва да се види..

Това важи за всички видове бои!!!
Има жени, които се боядисват с пръсти  Crazy, но има и такива като мен, които се боядисват с четка и успяват да намажат всеки кичур от косата си.

Аз не виждам абсолютно нищо сложно. Разликата при Иноа в сравнение с другите бои е в това, че се използват 3 вместо 2 съставки и при измиването се прави първо интензивен масаж на скалпа и след това се измива с вода. Боята НЕ бива да се разрежда с вода или разни балсами, но аз това и при другите бои не съм го правила.

За целта посещавам фризьор. Оставям се в неговите ръце и не мисля за нищо друго  Peace
Ефекта е добър Heart Eyes

# 359
  • Мнения: 3 675
За целта посещавам фризьор. Оставям се в неговите ръце и не мисля за нищо друго  Peace
Ефекта е добър Heart Eyes
Това е много хубаво! Пожелавам го на всички, но при положение, че  отиваш на фризьор, оставяш се в ръце му, не мислиш за нищо и не си наясно, то не е коректно да се изказваш толкова категорично.
Не е за домашно ползване тк .
има специфика, много не -мога да го  обясня  трябва да се види..

Понеже съм сигурна, че доста жени проявяват интерес към боята, обещавам да споделя и да покажа снимки, след като се боядисам сама с тази толкова специфична и мистична боя.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт