Професионални серии за коса - 11

  • 125 271
  • 750
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 434
Не искам  никой да ангажирам с моето мнение, просто споделям  Hug Щом можете да с е боядисвате сами  действате , аз   наистина  не мога , рискувам да  изляза на петна  неравномерно  боядисана .
Не е  мистична  боята  Mr. Green, на мен просто   като усещане докато  ме боядисват ми се струва по гъста   и мазна , отколкото останалите на  Лореал проф.

# 361
  • Мнения: 1 813
Ние добре си се грижим за нас в тази тема, а половинките с какво ги глезите?  Flutter
Аз взех последно на Лореал мъжкия, той е и против пърхот - страхотен е .  Peace Нещо се беше случило със скалпа на годеника ми, беше с тежка себорея, но сега няма и помен.

Но ми се ще да го сменя и да го полигавя с нещо ново.  Heart Eyes

# 362
  • Мнения: 6
И аз мислех да го поръчам през интернет, защото ще ми излезе с 15лв. поне по-евтино, но просто няма да мога да го изчакам докато дойде, трябва ми по-бързо.  Grinning
Но ако го има в новата опаковка в България няма да откажа да ми го намери който и да е, защото в Русе не го яидях дори в старата.  Joy
 Hug
В Дунав видях фризьорски салон предлагаш Керастаз виж там ако не си го направила де.
Не разбрах, под Дунав, хотел дунав ли визираш?  Heart Eyes
Ахче, керастаз имат серия за мъже, но нямам лични впечалтения. Предполагам е добра.  Blush

# 363
  • Мнения: 412
И аз мислех да го поръчам през интернет, защото ще ми излезе с 15лв. поне по-евтино, но просто няма да мога да го изчакам докато дойде, трябва ми по-бързо.  Grinning
от feelunique последната ми поръчка дойде невероятно бързо - пуснах я на 16, пратена ми е на 18, дойде на 20, така че може да пробваш  Peace
аз лично поръчах http://www.feelunique.com/p/LOreal-Professionnel-Tecni-Art-Iron- … vated-Cream-150ml, беше изчерпан, поръчах го щом се появи/значи е пресен  Laughing/
и това http://www.feelunique.com/p/Macadamia-Healing-Oil-Treatment-10ml - много приятно масло, ухае супер, косата става лъскава и мека, недостатъка му е, че е много мини шишенце, но като за £4.75 - толкова  Peace

# 364
  • Мнения: 6 624
миличката да хотела имам предвид.

# 365
  • Мнения: 636
Iliana__ , взела си ми думите  Laughing Тъкмо щях да споделя далаверката  Laughing
Мислите ли, че мога да подсиля маската Абсолют с 1-2-3 ампулки от същата серия. Просто да ги излея вътре и да го омеша, по-лесно ще ги прилагам, ще направя формулата по-богата. Ампулката от тази серия я усетих точно като концентрираното "нещо" във всички отделни елементи.

Да, защо да не може. Точно концентрацията ще се повиши. Аз четох из чуждите форуми, че някои пък леко впръскват от ампулата и не изплакват

# 366
  • Мнения: 3 675
Iliana__ , взела си ми думите  Laughing Тъкмо щях да споделя далаверката  Laughing
Мислите ли, че мога да подсиля маската Абсолют с 1-2-3 ампулки от същата серия. Просто да ги излея вътре и да го омеша, по-лесно ще ги прилагам, ще направя формулата по-богата. Ампулката от тази серия я усетих точно като концентрираното "нещо" във всички отделни елементи.

Да, защо да не може. Точно концентрацията ще се повиши. Аз четох из чуждите форуми, че някои пък леко впръскват от ампулата и не изплакват

Вие двечките, ако продължавате в същия дух, то не бих се учудила, ако ви вземат на работа в лабораторията на Loreal  Joy


Аз попаднах на следните сайтове:
http://www.jebe.de/Stadtschoenheiten.htm?shop=jebe&SessionId … 6&c=6&p=6
http://www.friseurteam-hair.de/Onlineshops.html

при първия сайт, има много подробно обяснение за продуктите на Kerastase, а при втория пише, че изпращат тестери и ако си поръчаш нещо на стойност 49 евро, ти изпращат и един гратис-продукт Simple Smile
Видях в първият сайт, че имат и маски на Kerastase в опаковка от 500ml и струват 42,30 евро  Crazy
Ако открия някаква информация за тези сайтове или след като ги тествам, ако се интересувате, ще пиша.

Последна редакция: вт, 24 авг 2010, 15:38 от B & C

# 367
  • Мнения: 3
Можете ли да ми препоръчате кристали за коса, моите свършват и искам да си взема някакви професионални, по-хубави? Насочила съм се към Алфапарф, с ленено семе, но има ли по-добър вариант.. newsm78 ( и да могат да се купят тук - да не са от сайт  Peace)

# 368
  • Мнения: 6


Аз ще препоръчам това.
Като вид не прави косата ми много по-различна, но я омекотява много и което е най-важно и заради което наистина ми харесва е, че не ми е цъфтяла косата откакто го използвам.
А при мен е голям проблем.  Peace

# 369
  • Мнения: 3 675
Намерих си дозатор, четка и купичка за Иноа  newsm44
http://www.labelbeaute.ch/index.php?manufacturers_id=28&sort … age=de&page=4
http://www.friseurpower.de/product_info.php/info/p86371_Loreal-I … -Starter-Box.html

Последна редакция: вт, 24 авг 2010, 16:49 от B & C

# 370
  • Мнения: 171
B & C, браво на теб. Успех с боядисването, ще се справиш  Hug
Дочух, че в близко бъдеще Лореал ще пуснат и силноизсветляваща безамонячна боя, подобна на Иноа. Може и да е само слух, но появи ли се наистина такава, ще съм една от първите доброволки  Mr. Green

Започнах преди няколко дни за пореден път серията с цимент на Керастаз  Heart Eyes За първи път пробвам кремчето без отмиване Substance Constructive. Придава мекота и нежно усещане при допир, компенсира малко твърдия ефект след шампоана и маската. Страшно съм доволна  Grinning

Последна редакция: ср, 25 авг 2010, 12:07 от La mademoiselle

# 371
  • Мнения: 6
La mademoiselle, видях в една друга тема косата ти, страхотна е.
Аз вече се похвалих в другата тема с новите си продобивки от Керастаз.  Flutter

# 372
  • Мнения: 3 675
La mademoiselle    bouquet

миличката, похвали се и тук! Накарай ни да помечтаем!  Simple Smile
Разкажи ми, как ти се вижда маската за коса. Ще ми бъде интересно! Аз точно тази маска искам да си купя  Heart Eyes

# 373
  • Мнения: 38
Може ли да ми препоръчате професионална (но достъпна, т.е. има от къде да се купи) боя за коса - марка. Благодаря.

# 374
  • Мнения: 718
миличката, според мен би трябвало да го има, но ако го няма, то съм сигурна, че Lauren с удоволствие би ти го намерила и поръчала  Joy
Аз лично те съветвам да го потърсиш в Интернет и да си го поръчаш от там. Така ще спестиш доста пари и вместо един продукт, ще можеш да си вземеш два.
А това, че продуктите, които се продават в Интернет са фалшиви, а тези, които се продават при фризьорите са оригинални, са абсолютни глупости.
Аз последния път, като бях на фризьор, фризьорът ми отвори едно шампоанче да го помириша и след това отново залепи лепенката с която беше запечатан. Ако този шампоан не се продаде бързо, предполагам се сещате какво ще стане след една година с него  Confused
Ама защо бях останала с впечатлението , че не ходиш на фризьор  ThinkingНали можеш всичко да направош сама , а и така 10 куфарас пари ще ти станат 11-12  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт