На море в Турция - all inclusive, тема 11

  • 82 382
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
П.П. Ние тръгваме в петък с колата имам въпрос, може би Galactic Voyager ще знае най-добре. От ТА ни дадоха мейл, който потвърждава резервацията, но нямаме вучер, защото сме били с индив. транспорт. Чудя се това нормално ли е Thinking
Абсурд, винаги има ваучер, когато има хотелско настаняване - по закон. Коя е тази фирма, ако не техен най-малкото на турският туроператор трябва да има.

# 571
  • Мнения: 80
И нашата почивка наближава- на 18-ти летим за Анталия. Налага се да нося апарат за кръвно налягане. Къде е най-удачно да го сложа? newsm78 Не намерих нищо в сайта на летището за апарат за кръвно налягане. Някой да има информация?

# 572
  • EU
  • Мнения: 164
 поправям се мейла бил ваучер  Blush пише на немски и го четох между редовете, но сега виждам, че най - отгоре пише: dieser voucher ist wie ein originalvoucher zu benutzen, t.e razbiram че не трябва да се шашкам, благодаряна Galactic Voyager за бързата реакция   bouquet

# 573
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
поправям се мейла бил ваучер  Blush пише на немски и го четох между редовете, но сега виждам, че най - отгоре пише: dieser voucher ist wie ein originalvoucher zu benutzen, t.e razbiram че не трябва да се шашкам, благодаряна Galactic Voyager за бързата реакция   bouquet
Peace електронен ваучер. Няма проблем.

# 574
  • Мнения: 327
Ние се прибрахме от Бодрум миналата седмица,но все не ми оставаше време да пиша  Blush
Тези дни ще кача снимките и ще си дам мнението си за хотела.
Приятна почивка на всички ,който им предстой.

# 575
  • EU
  • Мнения: 164
Еими добре дошла  Grinning, чакам с нетърпение да пишеш, особено за пътя, коко часа ви отне, как бяха пътищата и др. ние тръгваме в петък вечер и в момента подготвям списък на  багажа, правя последни покупки  Party

# 576
  • Мнения: 2 199
 Hug

И аз ще почивам другата седмица в Кемер  Crazy
Прогнозата за времето не е от най-обещаващите но  Laughing  hahaha

Следя прогнозата в sinoptik.bg

Можете ли да ми дадете някой друг сайт с по-вероятни прогнози  Mr. Green Mr. Green

# 577
# 578
  • Мнения: 916
Момичета, трябва ми инфо за Club Salima в Кемер, спешно е  Mr. Green Предложиха ми добра цена, аз принципно за друг хотел питах, а те този ми предложиха. Изглежда не зле, ако някой е бил или знае нещо?

# 579
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
http://www.holidaycheck.de/hotel-Hotelbewertungen_Hotel+Salima-c … hb-hid_31135.html - оценките на германците за хотел Salima, Beldibi (това е в посока Кемер).
Не е зле като оценка.

# 580
# 581
  • Варна
  • Мнения: 478
Здравейте момичета.Ние се завърнахме от Алания от Делфин Ботаник-със страхотни впечатления съм.Ще се включа малко по късно тия дни,да посъбера още малко снимки и ще ви ги покажа.Приятно изкарване на заминавщите.

# 582
  • Мнения: 3 386
Добре са си дошли всички новозавърнали се момичета! Чакаме разкази, снимки, емоции  Hug

# 583
  • Мнения: 327
Сега да разкажа за хотела и пътя до Бодрум.
От Хасково до там е 960км,дизела е 3 лири.Пътя е хубав,карахме през Чанакале.Като време е около 11 часа.
Ферибота е 24 т.л.
Цената на лирата в съотношение евро е 1:1.89 в хотела и 1:1,96 в ченч бюрата.
Ако някой го интересува нещо по конкретно за пътя да пита.
Сега за Хотела-La Blanche resort
Хубав хотел с любезен персонал.Бяхме платили за стандартна стая,но се оказахме в доста по голяма с изглед към морето.
Всъщност бяхме в две стай с баня и тоалетна между тях.Беше ни супер широко.
Като цяло хотела е хубав,но терасите бяха малки.
Като чистота,може да се желае още.Сменяха чаршафите през ден,а кърпите всеки ден.
За храната,вкусна винаги топла,но не чак до там разнообразна.През целия ден от 11-18 часа на единия от баровете има дюнер(пилешки)хамбургери,пици,пържени картофки,тостери и пилешки крилца или бутчета.
Също така предлагат плодове ,салати през целия ден.Точно зад този бар има жена ,която прави гюзлемички.
Вода в малки бутилки има на много места в хотела.
Лоби бара работи 24 часа,алкохол,сокове,безалкохолно на ниво.Лоби бара има много приятна тераса а вътре има пияно и много приятна музика.Точно под лоби бара също има бар а вън има жива музика,но не всяка вечер.
Има 4 ала карт ресторанта Италиански,Китайски,Турски и Рибен.
Има един голям басейн,един детски,закрит и един с водни пързалки.
За малките деца отделна обособена  част,която включва басейна,игрушки,аниматорки,кино.Всяка вечер има и мини диско.
Като минус на хотела отчитам анимацията,много слаба почти я нямаше.
През деня имаше на басейна сутрин и следобед водна топка.Вечер в амфитеатъра някакво представление.
За плажа,хубав плаж не много широк,но много подържан.Кристално чисто море,дъното се виждаше.Има бар на плажа.Може да се разхождате с водно колело и да карате каяк.Плажа е обособен като кей,и почти няма вълни.
До самия хотел има крайбрежна уличка ,която води до центъра на Тургютрайз(така се казва квартала)Много приятна за разходка.

Ходихме на разходка с лодка,до няколко залива.Беше много приятна екскурзия.А морето кристално чисто с тюркоазена вода и в същото време много солена.

Ето и обещаните снимки
http://ejmi.snimka.bg/travel/la-blanche-resort-bodrum.533675


Утре ще кача още снимки...

Последна редакция: вт, 14 сеп 2010, 22:00 от еими

# 584
  • EU
  • Мнения: 164

Еими   bouquet, много съдържателен разказ. Може ли да кажеш тези 11 часа включват ли преминаването през митницата?

Общи условия

Активация на акаунт