На море в Турция - all inclusive, тема 11

  • 82 387
  • 736
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 478
Искам да кажа на пътуващите с деца,да си носите капки за уши,че моята дъщеря от басеините си възпали ушите .И после на връщане в самолета от налягането положението стана още по зле и рева от болки.

# 616
  • sf
  • Мнения: 10 152
Не само капки за уши- аз пътувам с една торба лекарства.

# 617
  • София
  • Мнения: 4 294
Сега седнах основно да прочета тази тема, съмнявам се другите да успея-много са!
Видях снимки от Дидим. Интересува ме някой ходил ли е там и колко е пътя с автобус. В туристическата агенция го дават тръгване в 6 и настаняване на обяд, което ми се струва много бързо пристигане. По моите спомени преди няколко години имахме по 24 часа пътуване с автобус.

скъпа радвам се че те засичам  Heart Eyes
в Дидим ще ти препоръчам Палм уинг http://www.palmwings.com.tr/
наши приятели ходиха това лято с кола, Дидим е след Кушадъса надолу,
това тръгване в 6 и пристигане на обяд сигурно е за следващия ден  Wink
ако имаш питания пиши ми ще звънна на Весела  Peace

# 618
  • Мнения: 1 902
Не само капки за уши- аз пътувам с една торба лекарства.

И аз така.Добре че не се наложи да ги ползваме-носех даже и антибиотик за всеки случай.

# 619
  • Мнения: 4 422
Еими оправи линка,че не се виждат  Peace
Ютии и аз не съм виждала и ние си носи една туристическа.

# 620
# 621
# 622
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Привет от Анталия. Доста е топло. Досега (за няколко часа) всичко е супер. Трябва да си на диета поне месец преди почивката - храната е в огромни количества.

# 623
  • София
  • Мнения: 3 414
Привет момичета завърнах ме се снощи от Лимак Лимра Кемер.Ще пусна снимки довечера толкове е зелено и красиво.
Ютия не дават,безплатно е на ден гладеното,семейството което беше с нас даваха  ,не платиха нищо.2 дрехи на човек.Интернета в целия комплекс фрий,а иначе пишеше само в лобито.Пълно с немци и турци Shocked ,руснаци много малко и случайно възпитани Laughing
Капките за уши отипакс ги видях случайно в една аптека 124тл  Shocked това на улицата с магазини на хотела.Памперсите 22тл малкия пакет.Цигарите 7 тл.Мурати 5тл.Общо взето те преценяват на влизане в магазина.
Този хотел за деца от 3-6 години е страхотен а може и за по големи,нямаше екстремни пързалки/не ми е трябвало/но иначе клуба е много голям близо до басеините,моите сами си стояха там и идваха после.Анимацията много добра/софт/винаги имаше шезлонг и късно, сянка много,може цял ден без проблем с децата да се изкара на басеина.Храната и в края на часовете за хранне имаше.Плажа чакъл/едър Simple Smile/ но приятно,дълбоко и децата ги беше страх на брега седяха а ние плувахме.Стайте големи,стандартно е спалня,разтегателен фотьол и едно като диванче 1,50 х60 в една ниша което спокойно може да се ползва за спане на дете.На нас ни бяха сложили кошари и имаше място да скачат диванетата.Реновирани стаите и лекинко баните/от тях не съм очарована/чисто иначе.Докато бяхме смениха мебелите в лобито.Балконите не бяха боядисали явно не са имали време.
Довечера със снимките още разкази ако някой му се чете. Laughing

# 624
  • София
  • Мнения: 2 437
Ива&СиЕ  добре завърнала се! Чакам с нетърпение снимки от този хотел - досега май никой не е ходил от темата там и ми е любопитно. А с коя агенция бяхте - Тез май не го предлагат, но може и да бъркам newsm78
Еими много хубави снимки!
 

# 625
  • Мнения: 3 386
НИе мин. година се бяхме спрели на изгодна оферта на Акватур за Лимак Лимра, но ни обявиха стоп сейл. Аз също чакам снимки с нетърпяние!  Hug

# 626
  • София
  • Мнения: 3 414
http://ivastoinova.snimka.bg/family/more-kemer.33681
Ще сложа още снимки,но чакам утре да ми пратят.В тези няма основния басеин където се провеждат анимациите,нямам и от ресторанта но е голям при пълен хотел отварят няколко крила и всичко е ок.Незнам и дали въобще има от анекса Лимра парк,там не успях да влезна казаха ми че има басеин и там,но е далече от основната сграда,но пък по ефтино.
Като цяло хотела не е бляскъв едно от семействата са ходили в Спайс Белек и го сравняваха.Но пък за деца е ок за което бях отишла.
ако ви интересува нещо конкретно ще отговоря

# 627
  • Мнения: 7 640
Ива, с какво пътувахте? Мен това ме спира, честно казано Confused

# 628
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Ива, с какво пътувахте? Мен това ме спира, честно казано Confused
С Аква тур.
Ива, снимките са хубави. Гледам децата наистина са си прекарали добре. Мернах и една снимка на блок масата с десертите.....
Май вече няма толкова хора, много празничко изглежда в хотела.

# 629
  • София
  • Мнения: 3 414
Да с Аква пътувахме.
Galactic Voyager напротив беше пълен,снимката на блок масата нарочно дебнахме да няма никой LaughingПървия ден не бяха отворили крилата от ресторанта но на втория вече се изсипаха много турци,на третия немци и беше пълно.Повечето снимки са правени към 18ч и хората бяха по стаите да се обличат.Иначе територията е голям и няма навалица по басейните.В ресторантите си личеше,но имаше 2 основни,и ако не лъжа 6 или 7 ала карта/пълни винаги/приемаха деца

Общи условия

Активация на акаунт