Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 53

  • 28 159
  • 731
  •   1
Отговори
# 585
# 586
  • Мнения: 73
Лили,прекрасен клип и още по прекрасни Туба и Мурат. Да ,това са те ,които изживяват в този сериал Аси,своята забранена любов ,но така желана и от двамата.
Наивница и аз също като теб ,няма да коментирам повече нашите мили гостенки и техните коментари.  Само който е безсилен да обори своя опонент,става злобен и нахълтва  без покана в тема,която не харесва. Да ги оставим сами да си пишат,сами да се четат. Ние има с какво да се занимаваме.Нека  следващите неканени гостенки и техните коментари да отминем с мълчание. smile3505

# 587
  • Мнения: 0
sisitaaaaaaaa както винаги прекрасни снимки!Благодарим  newsm51

# 588
  • Мнения: 0
sisitaaaaaaaa както винаги прекрасни снимки!Благодарим  newsm51
Hug Hug Hug Hug

# 589
  • Мнения: 0
  Това е за Дидка,която ми помогна да направя първата си снимка,за Ринка,която повярва в мен и за всички мили момичета около мен.

# 590
  • Мнения: 0
Момичета какво е това нещо от ваша страна-искате да не мога да си вляза в банския ли? Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Впрочем  и аз се записвам в темата-Аз обожавам Бурка!Да не ме пропуснете! Mr. Green

# 591
  • Мнения: 0
Момичета какво е това нещо от ваша страна-искате да не мога да си вляза в банския ли? Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Впрочем  и аз се записвам в темата-Аз обожавам Бурка!Да не ме пропуснете! Mr. Green
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
няма, не се притеснявай.всички сме там

# 592
  • Мнения: 127
Вай,вай,къде съм била аз,когато сме имали такава скъпа гостенка. Лин,Мишленчо,що не сте ме известили. Радост е момичета,че ни четат и наблюдават. По въпроса за чаршафите,ми то мойте вече са вързани на яки възли,не мога да го развържа,за което много се извинявам на Мимата.Вързах ги ей така за удоволствие,щото много обичам Бо,това е всенародна любов. За сведение на нашата мила гостенка,обичааааам и Нургюл. Обича я и цялото ми семейство. Само мъж ми  нещо се опъва,ама ще го гази мечка. Той пък си харесва Бучци и не дава прашинка да падне на нея. Предупреди ме, а съм я развела с М.Й.,а ме е зарязал.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



 Joy Joy Joy Голям плакат на стрина,слагаш в спалнята и мъж ти сутрин точно в нея гледа.Ама да не вземе да стане импотентен от толкоз красота  newsm78

Дали пък няма да спи по цял ден,само и само да я не гледа  newsm78
Дидка ,не знам,мила ти прецени на място ситуацията  Joy А може и подвижен плакат да направиш.В случай на нужда,ядосат , Joy Joyте внасяш го

# 593
  • Мнения: 127


İsrail'e karşı Lübnan Bugün savaş var

Кво става,да няма пак нещо в Израел  newsm78 някой досеща ли се какво пише под снимката,качено е преди минути във фейса  newsm78

# 594
# 595
  • Мнения: 0
Ама така не е честно.Нали няма да се стряскаме преди почивката.Всичко си има жената и белег и сбръчкана брадичка.Но шапката наистина и стои като цу..ло.Тетко,тетко  къде си тръгнала в цъфналата ръж.

# 596
  • Мнения: 0
Сега като си разсъждавам върху клавиатурата и си мисля,
че Мурат много губи от това, че се връзва на акъла на жена си или
на родата за такъв начин на изграждане на имидж,
макар и ефективен на пръв поглед.
Глупави публикации за тинтири-минтири и разни лустросани
въпроси - отговори, при това Бурчин май го бие по обем на изяви в
пресата. С две думи - даваш си и въпросите и отговорите Laughing
С малки изключения не съм го гледала в нито едно интервю на живо или
участие в предаване, а не вярвам да не го канят него специално.
Очи в очи да му задава въпроси водещ и той да отговаря.
Туба има няколко такива дълги участия, а оня ден и Джансел -
феновете сами  да могат да си направят извода доколко техните
фаворити са естествени и искрени, та дори и умни в отговорите си.

Иди, че не си мисли как го режисират при това положение!

# 597
  • Мнения: 0
Бурчинка черпи идеи от това предаване и по-специално този епизод:

http://www.vbox7.com/play:7252cb86

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521

# 598
  • Мнения: 0
Ринка, newsm51 newsm51 newsm51 !!!
Признавам коментарът ми беше злобен, така си е, но смятам че не съм длъжна да давам обяснение на някого защо това е така!!!

Кайли,
В темата сме затова да ни е приятно! newsm51
Не си правим забележки и не проявяваме агресивност една към друга. Ние сме от един отбор! newsm10 newsm10 newsm10
Понякога се опитват да ни "настъпят", но то е от безсилие, повярвайте ми! newsm11
Просто не трябва да обръщаме внимание! smile3521 Не винаги успяваме да отминем с мълчание  smile3505 но поне се опитваме!
  smile3503
newsm10 newsm10 newsm10

# 599
  • Мнения: 0
Знаете ли , до преди малко изобщо не мислех да се намесвам , но след цитата на Дидка (който как съм пропуснала незнам) нещо ми се развърза езика или в случая пръстите...

Първо на първо - всяка една личност е индивидуална и именно защото е индивидуална , не е задължително мнението на двамата , трима човека да се припокрива с това на други двама , трима.Също така , пишейки в тази тема толкова грубо не бихте могли да ни се наложите по никакъв начин.Ние може да "грачим" , но поне езиците ни не са разцепени на две.Не задължавам абсолютно никого да харесва МураТуба и да мрази Нургюл и Бурчин , но и не желая някой да ми лепва прилагателни на мненията ("грозни") нито пък да ми чете морал!Всеки с мнението си , било то грешно или до някъде повлияно!Знам , че след мнението , което изразих по-горе вероятно пак ще имаме гости , затова отсега ви казвам , че и да пишете и да не пишете аз казах каквото имаше да казвам.Не съм длъжна на никого , нито пък , което и да е момиче от темата!Аа да - и затова , че ПнС се състезава с Незабравима , ами ако не знаете Незабравима е най-рейтинговият сериал в Турция , а попринцип , доколкото знам в живота най-добрите се съзтезават с най-добри , а не с някои , на които лесно могат да бият шута!

За мен темата е вече приключена!
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт