Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 72

  • 25 016
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 0
Момичета тази серия съм я гледала, без превод много пъти,
но думите на Еда по телефона към Джамил много ме трогнаха. smile3518
Страхотна актриса!

# 737
  • Мнения: 0
Момичета тази серия съм я гледала, без превод много пъти,
но думите на Еда по телефона към Джамил много ме трогнаха. smile3518
Страхотна актриса!

Мисля, 4е в слу4ая плачеше истински! И нослето й се беше за4ервило!

# 738
  • Мнения: 570
Видях преди серията тази вечер реклама на ''Любов на заем '', знае ли някой от колко ще го дават че казаха само от 17 август , дано не спрат нашия любим филм , че тогава #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire.

# 739
  • Мнения: 0
Утре ще се насладим  на най хубавите и моменти, нямам търпение!! smile3508  love001

# 740
  • Мнения: 0
Днес май всички са се укрили някъде,а аз си пиша сама!     

Този Берксан ми прили4а на нещо или на някой, ама не мога да се сетя!Диаметрално противоположни са с Еда! Колкото тя е женствена, толкова той няма нищо мъжкарско в себе си! Нещо не е наред в слу4ая!

# 741
  • Мнения: 183
Видях преди серията тази вечер реклама на ''Любов на заем '', знае ли някой от колко ще го дават че казаха само от 17 август , дано не спрат нашия любим филм , че тогава #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire.
Oт понеделник до петък от 18.00часа.

# 742
  • Мнения: 0
Този Берксан ми прили4а на нещо или на някой, ама не мога да се сетя!Диаметрално противоположни са с Еда! Колкото тя е женствена, толкова той няма нищо мъжкарско в себе си! Нещо не е наред в слу4ая!
[/quote
Може да не е фотогеничен ?
Не ми се вярва такава жена да няма вкус към мъже!

# 743
  • Мнения: 0
Да ме извинява Берксан, ама нещо и брадата му е много рядка. Това ако се обръсне, не знам на какво ще заприли4а!

# 744
  • Мнения: 0
Този Берксан ми прили4а на нещо или на някой, ама не мога да се сетя!Диаметрално противоположни са с Еда! Колкото тя е женствена, толкова той няма нищо мъжкарско в себе си! Нещо не е наред в слу4ая!
[/quote
Може да не е фотогеничен ?
Не ми се вярва такава жена да няма вкус към мъже!

Спомням си преди време се завъртя спор - красив ли е Серхан или само фотогени4ен! Сега остава да кажем, 4е Берксан е красив, но просто не е фотогени4ен. Дори е и по-дребен от нея!

# 745
  • Русе
  • Мнения: 2 313
Дали Саадет е замесена в убийството на родителите на Бату,не можах да усетя. Но на 100% знае нещо! Утре ще гледам повторението,че бях малко разконцентрирана.
Мили момичета,написах нещо. Но понеже пиша малко бавничко,го поместих в Новата тема.
Предварително се извинявам, че е отнесено и в сферата на фантастиката!

# 746
  • Русе
  • Мнения: 2 313
Оооо,ето че прегръща и по-сочнички фенки...като мен! smile3532  Значи може и да ме огрее ! newsm44 newsm44 newsm44

# 747
  • Мнения: 0
Дами, почитателките на Tardu Flordun не спят, а гласуват!
Какво правим за нашия Серхан? Naughty
Гласувайте моля! newsm17

# 748
  • Мнения: 93
Ще ви пусна новата тема, тъй като работното ми време приключи. А, е напълно възможно докато се прибера да сте изписали тази....


Нова тема  


newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт