Неприлично предложение

  • 29 796
  • 382
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22

Сетих се и за филма "Неприлично предложение", в който главната героиня (в ролята Деми Мур) се съгласява да преспи с мултимилионер за 1 нощ за сумата от $1 000 000 и то със съгласието на гаджето си. После животът й се превръща в ад. Та, питам ви, вие имате ли цена и бихте ли преспали с някой ако ви предложи мноооого пари?   Simple Smile

 

# 1
  • Мнения: 265
Всеки си има цена.Самия филм е отговор на въпроса.  Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
За пари - не. Моята "цена" е друга.

# 3
  • Мнения: 73
Наскоро го получавах този въпрос от един мъж, питаше ме колко струвам. Отговорих му и на него и тук ще кажа същото -много различно и в зависимост от мъжа и обстоятелствата.

За някои може и да не се дам за по-малко от милион.

Но на въпроса дали съм продажна, категорично ДА. Мечтая си даже да реши някой да ме купи. Laughing Но желаещи нещо...йок.

# 4
  • Мнения: 22
За пари - не. Моята "цена" е друга.

Каква друга. Simple Smile

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не се изразява в пари, Лейди. Обаче няма да кажа каква е Flutter

# 6
  • Мнения: 326
Въобще няма да му мисля, ако като на Деми Мур някой ми предложи 1 милион,мисля,че всеки си има цена, а което не се купува с пари се купува с много пари

# 7
  • Мнения: 265
Ама той освен,че беше милионер беше и симпатяжка.... Laughing Laughing Laughing

# 8
  • Мнения: 22
Не се изразява в пари, Лейди. Обаче няма да кажа каква е Flutter

Ех...сподели де...много мразя така. Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 0
Тъкмо си помислих одеве,че от ден,два не си пускала тема и ти ме изненада с поредната. Joy
И за да не пускам и аз нова ,ще попитам,възможно ли е да пускаш тема за всеки въпрос ,който ти дойде наум по време на скучното и сиво ежедневие? Whistling

По темата : Аз лично бих се навила и за по-малко от милион,особено ако направеното предложение е от някой...симпатяга Mr. Green
Обаче ако съм на мястото на Деми Мур,нямаше да се съглася,защото щях да знам,че това ще е началото на края на връзката ми с човека,който обичам.
Но при други обстоятелства нямаше да се замисля,само,че както Делюжън каза,нещо предложенията липсват на този етап, Joy
Особено пък ако ми предложи на г-жа Мур мъжа и........... Whistling без пари даже отивам. Joy

# 10
  • Мнения: 22
Тъкмо си помислих одеве,че от ден,два не си пускала тема и ти ме изненада с поредната. Joy
И за да не пускам и аз нова ,ще попитам,възможно ли е да пускаш тема за всеки въпрос ,който ти дойде наум по време на скучното и сиво ежедневие?
Whistling

По темата : Аз лично бих се навила и за по-малко от милион,особено ако направеното предложение е от някой...симпатяга Mr. Green
Обаче ако съм на мястото на Деми Мур,нямаше да се съглася,защото щях да знам,че това ще е началото на края на връзката ми с човека,който обичам.
Но при други обстоятелства нямаше да се замисля,само,че както Делюжън каза,нещо предложенията липсват на този етап, Joy
Особено пък ако ми предложи на г-жа Мур мъжа и........... Whistling без пари даже отивам. Joy

Не ме следиш добре... Whistling пускала съм. Peace
За скучното да права си...и както виждаш да, възможно е. Joy

# 11
  • Мнения: 65
Ухааа, и още как! Ако е готин, може и на прИмоция да му пусна  Laughing

# 12
  • Мнения: 122
Вие го ударихте на удоволствие... темата вече не е интересна...  Whistling

# 13
  • Мнения: 0
Вие го ударихте на удоволствие... темата вече не е интересна...  Whistling
Е,ами намесени са "секс " и "пари, на какво да го ударим,на рев ли? Whistling Laughing

# 14
  • Мнения: 122
Вие го ударихте на удоволствие... темата вече не е интересна...  Whistling
Е,ами намесени са "секс " и "пари, на какво да го ударим,на рев ли? Whistling Laughing

Жени...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт