Моля за мнение за новия хотел Севтополис в Павел Баня

  • 66 188
  • 235
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Момичета в Павел Баня е открит нов 4-звезден хотел. казва се Севтополис. На сайта изглежда доста добре. Опитвам се да планирам 4,5 и 6.09 и този хотел ми хвана окото. Ако някой от вас е ходил, моля да сподели впечатления за обстановката, обслужването и храната.

Благодаря!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Майка ми и баща ми бяха там за 10 дни в началото на юли, останаха много доволни. Взеха и малкия, та ходихме да ги посетим един уикенд. Хотелът е чудесен, има вътрешен и външен басейн и разнообразни процедури. Храната е хубава. Стаята беше много хубава и с огрооомна баня с вана и душ кабина. Персоналът е много мил и любезен и явно добре настроен към децата, щом са изтърпяли моя изключително палав и буен син да тича из целия хотел и да се навира навсякъде  Mr. Green.
Направила си добър избор, отивайте смело  Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
и аз гледах сайта им,много ми хареса и планувам романтичен уикенд за септември..така че ще следя темата Peace

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
И аз съм доволна от хотела.

# 4
  • Мнения: 89
Вилия, има ли места за всички на външния басейн, или и тук трябва да се състезаваме за шезлонг? И има ли нещо, което не ти хареса...да сме подготвени.  Wink

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
Ако вече не е късно за отговора ми. Места на шезлонгите винаги имаше. Няма за какво да се притесняваш.

# 6
  • Мнения: 89
Благодаря за отговора, ние вече сме в Севтополис. С малки забележки мога да кажа, че ми харесва. Точно такова спокойствие търсихме.

# 7
  • Мнения: X
Благодаря за отговора, ние вече сме в Севтополис. С малки забележки мога да кажа, че ми харесва. Точно такова спокойствие търсихме.

Може ли да кажеш забележките, че ние резервирахме за 4 и 5-ти и ми се иска да съм подготвена.

# 8
  • Мнения: 89
Забележките вече ми се струват незначителни.  Wink
Няма шалтета на шезлонгите на басейна, по точно има, складирани в едно помещение до вътрешния басейн, но не ги изкарват защото "няма да стигнат за всички и ще има ощетени".  Shocked На мен ми се струваше, че ще стигнат за още два басейна и не ми стана ясно защо трябваше да се ръбим. Няма детски халатчета и въобще няма съоръжения за деца и нашите доста скучаеха. Пък като скучаят започват да мрънкат, майка им се изнервя и не е добре за цялото семейство.  И джакузито вечно беше заето, някой хора като се закотвят там само с топ може да ги изкараш.
И за да не стане много негативно да кажа, че като цяло ми хареса, водата във вътрешния басейн е 35.С, голям е, външния е 26.С, има място за всички. Готвача е много добър, храната - вкусна и разнообразна, персонала е много любезен. Първите 2 дни бяхме в двойна стая, голяма е и с голяма баня, после се преместихме в апартамент, че го бяхме резервирали предварително, не че имаше нужда, но пък нашата стая вече я бяха запазили. Семейство с две малки деца спокойно може да се събере в двойна стая. И най голямото предимство е, че е ново, чисто и все още се стараят.
Хареса ми, пак ще отидем.

# 9
  • Мнения: 700
pipilota_m ,каква е цената за двойна стая за семейство с 2 малки деца? не открих в сайта как се заплаща за децата. благодаря за информацията!   bouquet

# 10
  • Мнения: 89
Цената е 110 лв. на стая - по 55 лв. на човек, деца до 5г. безплатно. Когато си запазвате стая кажи, че сте с две малки деца за да ви приготвят по-голяма с две креватчета. Нас успяха да ни агитират за апартамент, за което малко съжалявам (много е хубав апартамента, но на мен ми беше по-компактно в стаята).
Приятна почивка ви пожелавам.

# 11
  • Мнения: 700
благодаря, пипилота!  bouquet

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
pipilota_m , съжалявам че не ти е харесало но за 55 лв. с включени спа,мин. вода и в стаята, закуска и вечеря мисля, че е повече от добро предложението.

# 13
  • Мнения: 89
О, май съм оставила грешно впечатление.  Embarassed
Хареса ми, дори много.
Изброих забележките, защото Ral_p ме попита. Иначе плюсовете са много и най-вече водата се отрази много добре на болежките ми.
Още веднъж казвам, пак ще отидем.

# 14
  • Мнения: 692
Здравейте.
Планирала съм един уикенд.Цените са много добри за 4 звезден хотел.

Общи условия

Активация на акаунт