Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 622
  • 725
  •   1
Отговори
# 420
# 421
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Новости, предвидени за  първа страница

           ЛУНЕН КАЛЕНДАР ЗА ВСЕКИ ДЕН

               ЛУНА БЕЗ КУРС или "празен ход на Луната"

                        ТАЙНАТА ЗА ВСЕКИ ДЕН


***********************************************************************************************

Ред. Един много хубав филм, базиран на истински случай - Letters to God / Писма до Бог
- http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=54551
- http://www.imdb.com/title/tt1462054/

 

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 10:32 от lenny_pld

# 422
  • Мнения: 385
deni_m, може пък повтарящите се числа да са посланието http://www.yosif.net/articles.php?lng=bg&pg=1971  Thinking
vanina174, аз също съм получавала такива писма, но даже не съм ги дочитала до края, както Винцето те посъветва добре проучи нещата и дано да ти е на късмет. Дали не е знак да обърнеш внимание как поставяш себе си при изпълнение на ритуалите за финансов просперитет - дали като човек с пари в себе си или като някой, който се наслаждава на плодовете, живота, придобит с тези пари. Имам предвид примера на Кехоу за жената, която си представяла, че брои много пари и станала касиерка в банка. При мен се получи нещо подобно, затова си споделям  Hug

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 08:44 от Starlight'

# 423
  • Мнения: 554
vanina174, това си е чист SCAM, т.е. взимат на хората данните и после правят каквото си искат, освен че им искат пари, докато "си получат това, което уж им се полагало". Има и примери, дето уж изведнъж се оказват наследници, ама за да влязат "във владение", да пратят еди-колко си пари и такива глупости. Хора, които пращат такива мейлове, разчитат на човешката алчност за пари - един вид що да не пробвам, може нещо да излезе, току-виж се окажа наследник. Защото тези хора боравят с истински данни, които са ви изнамерили и всичко звучи достоверно. Онзи ден и аз получих абсолютно същия мейл. Толкова нескопосано е преведен, ако обърнеш внимание - най-вероятно е превеждан с компютърна програма от английски. Не се връзвайте на такива неща, за да не пострадате.

# 424
  • Мнения: 112
Добро утро момичета

Да ви почерпя с едно хубаво и ароматно кафенце и парче торта че днес съм се родила Embarassed

# 425
  • Мнения: 13 512
Преди два дни получих две послания с числото 149, 23.
На СМС
Едното сутринта като си проверявах сметката на теефона, другото след няколко часа- съобщение от Спиди, да очаквам пратка, за която да платя 149,23 лева.
Прочетох  в ангелските числа какво означава - напълно верно. Имах притеснения, за които ми се каза да не се притеснявам, че Бог е взел нещата в свои ръце. Така и стана

# 426
# 427
  • Мнения: 515
vanina174, това си е чист SCAM, т.е. взимат на хората данните и после правят каквото си искат, освен че им искат пари, докато "си получат това, което уж им се полагало". ...................Толкова нескопосано е преведен, ако обърнеш внимание - най-вероятно е превеждан с компютърна програма от английски. Не се връзвайте на такива неща, за да не пострадате.

абсолютно съм съгласна не им се връзвай  Naughty

# 428
  • Мнения: 18
Добро утро момичета

Да ви почерпя с едно хубаво и ароматно кафенце и парче торта че днес съм се родила Embarassed

newsm59 newsm59
Много сбъднати мечти!

# 429
  • Мнения: 20
Здравейте, слънчеви хора  Simple Smile
От доста време вече надничам в темичката. Чета ви, чета книжки, настройвам се постоянно за хубавите неща в живота.

Преди 2 месеца си поръчах едно желание, отправих най-искрената си молба към Вселената и... вчера установих, че това ми желание е на път да се сбъдне. Затова и не се стърпях и реших да ви споделя моето щастие и да се присъединя вече към вас.

На 12 юни - новолуние, седнах и си съставих кратко списъче. После го прибрах и тотално бях забравила. Днес сутринта си го изрових... първото нещо, което съм написала като желание е скоро да си имам още едно детенце, поръчах си момиченце този път Laughing
ИИИИ! Така. Много съм щастлива.
Сега вече знам, че всичко, абсолютно всичко, което човек иска с цялото си сърце, може да бъде постигнато.
Благодаря, че ви има   bouquet

# 430
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Фея -Вълшебница, изпращам ти посланието от "Тайната за всеки ден"  с пожелание за здраве и късмет! Heart Eyes

Когато решите какво искате да направите, казвайте си по хиляда пъти на ден, че ще го направите. Скоро ще ви се отвори и най-добрата възможност. Ще получите шанс за това, което желаете.

Крисчън Д. Ларсън /1874-1954/ "Вашата сила и как да я използвате"


spoooks, честито stork-girl и лека бременност!  preggo

АссолИ ВилАр, thumbsup /monda, ти ли си  newsm78/

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 10:55 от lenny_pld

# 431
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Феичке, много хармония и усмивки!!!   bouquet

# 432
  • Мнения: 515
Фея -Вълшебница Честит рожден ден  newsm59 Пожелавам ти да имаш само поводи за положителни емоции.
spoooks честито  Hug

# 433
  • Мнения: 1 422
....Когато решите какво искате да направите, казвайте си по хиляда пъти на ден, че ще го направите. Скоро ще ви се отвори и най-добрата възможност. Ще получите шанс за това, което желаете.
Крисчън Д. Ларсън /1874-1954/ "Вашата сила и как да я използвате"

Ето това същото ми се случи на мене това лято....

# 434
  • Мнения: 1 568
Имате ли такива желания и мечти които просто веднъж на 1000 е вероятно да се случат, но са се случили благодарение на някоя техника от темата?

Общи условия

Активация на акаунт