Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 614
  • 725
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 385
Лени, прекрасно казано  Hug
Честит празник, мила Фея! Пожелавам ти /както и на всички останали/  да ти се случва най-доброто във всяка една област!  bouquet
spoooks, страхотна новина! Дай Боже всеки му Heart Eyes Лека и приятна бременност и най-сладкото бебче  Hug

# 436
  • Мнения: 73
Здравейте, мили феи, искам да споделя с вас една статия от Спиралата, която сега откривам-

Изкуството на скоковете във времевите линии

Но първо да споделя, че наскоро размишлявах по тоя въпрос - пожелаваш си нещо, издигаш вибрациите си до него, живееш го като реалност с чувствата на радост и благодарност, и поддържаш вибрациите на това ниво. И после? Вървиш по същия път, докато се напасват сетивна и желана реалност? Доста енергия си трябва...
Понеже статията е дълга, слагам само част от нея и линк за цялото
-

Първата стъпка е да определите времевата линия, която желаете да създадете и в която искате да живеете. В този случай това е времевата линия на любяща доброта. Втората стъпка е да преминете във вибрационно състояние, което отговаря на времевата линия. В този случай това е състоянието на чувство на любяща доброта, така че вие можете да живеете в това състояние толкова, колкото сте способни. С това имаме предвид, че ще проявявате любяща доброта към другите и към себе си.

Третата стъпка е заключване на вибрационното поле, така че да не се колебае. Това е важен аспект на скоковете във времевите линии, защото старото вибрационно състояние има собствен живот. Само защото сте избрали да създадете нова времева линия и сте преминали към вибрационно състояние, което отговаря на времевата линия, не е гаранция, че времевата линия ще се прояви или ще продължи. Вие трябва да заключите вибрационното поле на едно място, тъй като това поддържа достъпа ви до новата времева линия.

Първите две стъпки включват суверенната ви воля. Вие избирате времевата линия, която искате да преживеете. Вие избирате вибрационното състояние, което отговаря на времевата линия. И при третата стъпка – заключване на вибрационното състояние – вие използвате второто съкровище на вашето същество: вашата способност да чувствате.

Чувствайки вибрационното състояние, в което искате да бъдете, вие го разширявате; засилвате го. И ако включите също така подходящо емоционално състояние, като признателност или благодарност за вибрационната реалност, вие ще ускорите раждането й.

Простият акт на признателност или чувство на благодарност за новата времева линия катализира нейната реалност по начини, които объркват ума. Така че двете съкровища на вашата същност се обединяват в тези три стъпки. Следващата стъпка изисква отново суверенната ви воля. Трябва да упорствате, да задържите визията на новата времева линия и вибрационното състояние, независимо от това, което ви казват сетивата ви. Това е мястото, където много се провалят.

Проявяването на нова времева линия във вашата триизмерна реалност изисква натрупана енергия. Ако сте упорити в поддържането на визията за новата времева линия, на вибрационното поле (или чувство за него), заедно с благодарността, че тя вече съществува, вие ще натрупате енергия.

Задачата тук е да бъдете верни на визията си, докато обръщате внимание на това, което ви показва сегашната реалност. Не трябва да се преструвате. Става въпрос за приемане на реалността, такава каквато е в момента, докато едновременно с това поддържате една по-висока визия. С други думи, вие се справяте с реалността на вашия живот, докато в същото време поддържате визията за един различен живот. Това е изкуството.

Използвайки нашия пример, ако желаете да създадете живот с повече любяща доброта, вие ще се преместите в това вибрационно състояние като проявявате любяща доброта към другите. Ако можете също така да почувствате благодарност за това вибрационно състояние, създаването на новата времева линия ще се ускори.

В действителност ще има период, когато ще установите, че не всеки е способен на любяща доброта, нито на получаването й. Вашата визия ще бъде преработена от реалностите на живота и това съзряване на съзнанието ви ще стане естествено, докато се справяте с реалностите на вашата сегашна времева линия заедно с появата на новата ви времева линия.

Един от резултатите от това е, че ще станете майстори на любящата доброта и майстори в справянето с онези, които не могат да изразят такова вибрационно състояние. В крайна сметка вие ще имате живот с повече любяща доброта, в който повече хора изразяват това качество към вас и вие към тях. И когато срещнете някой, който не може да изрази това качество, вие ще бъдете по-способни да се справите с него или нея без да губите това качество в себе си.

По този начин вие засаждате новата времева линия и новата реалност за себе си.

http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=1082

Накрая искам да споделя с вас, че подсъзнанието наистина може всичко и моите желания се реализират и сега. Пожелавам на всички ни да живеем мечтите си, защото е хубаво и ни превръща в още по- силни и хармонични фей! Hug Обичам ви - темата ни наистина трепти от положителна енергия! Heart Eyes

# 437
  • Мнения: 1 168
vanina174, това си е чист SCAM, т.е. взимат на хората данните и после правят каквото си искат, освен че им искат пари, докато "си получат това, което уж им се полагало". ...................Толкова нескопосано е преведен, ако обърнеш внимание - най-вероятно е превеждан с компютърна програма от английски. Не се връзвайте на такива неща, за да не пострадате.
абсолютно съм съгласна не им се връзвай  Naughty
На мен ми бяха пратили подобен мейл (и то не веднъж) миналата година, че печеля 1 000 000 долара от някаква Английска томбола, дето не съм участвала... hahaha Толкова бяха убедителни, че ако не беше мъжът ми да ме спре...щях всичко да си дам!  Embarassed  Искаха ми лични данни!

# 438
  • Мнения: 73
Имате ли такива желания и мечти които просто веднъж на 1000 е вероятно да се случат, но са се случили благодарение на някоя техника от темата?


Да, Маргало, имам такива желания. Heart Eyes С метода на възнамеряването ми се получава- пожелаваш и пускаш желанието. Simple Smile
И, понеже скоро стана въпрос за привличането на пари - и при тях ми се получава с тоя метод, дори да е никаква вероятността...
Важното е да пожелаваме с вътрешна лекота, радост и много благодарност за всичко, което имаме и което получаваме. Бог ни обича и винаги е с нас, грижи се за нас! Hug

# 439
  • Мнения: 1 568
Имате ли такива желания и мечти които просто веднъж на 1000 е вероятно да се случат, но са се случили благодарение на някоя техника от темата?


Да, Маргало, имам такива желания. Heart Eyes С метода на възнамеряването ми се получава- пожелаваш и пускаш желанието. Simple Smile
И, понеже скоро стана въпрос за привличането на пари - и при тях ми се получава с тоя метод, дори да е никаква вероятността...
Важното е да пожелаваме с вътрешна лекота, радост и много благодарност за всичко, което имаме и което получаваме. Бог ни обича и винаги е с нас, грижи се за нас! Hug


 Hug

# 440
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Фея, ЧРД и от мене  Party Time newsm18  ura
Любов, щастие и много усмивки...и весело парти довечера Heart Eyes Heart Eyes

# 441
# 442
  • Мнения: 112
Благо-даря ви момичета за хубавите пожелания

Обичам ви

# 443
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
....Когато решите какво искате да направите, казвайте си по хиляда пъти на ден, че ще го направите. Скоро ще ви се отвори и най-добрата възможност. Ще получите шанс за това, което желаете.
Крисчън Д. Ларсън /1874-1954/ "Вашата сила и как да я използвате"

Ето това същото ми се случи на мене това лято....

И на мене ми се случва. newsm44Съвсем скоро ще се похваля с второ  изпълнено желание , а хич не бяха   лесни ...а не лесни са , лесни са.... Laughing

# 444
  • Мнения: 1 568
Мойте желания са толкова глобални и неестествени за моя живот че май няма да се сбъднат  ooooh!
Аз ще вярвам пък....

# 445
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Имате ли такива желания и мечти които просто веднъж на 1000 е вероятно да се случат, но са се случили благодарение на някоя техника от темата?

Предстоящото ми започване на работа на място, за което шансовете на "емигрант" като мен да пробие през цедката на родово-племенните отношения, царящи в наше село, беше 0,000...%. Разбира се, Вселената пак прояви черния си хумор, гадината #Cussing out - нещо в стил "Виж ся, давам ти мечтаната работа, не нахалствай да ми искаш и пари? Mr. Green". Но пък не се знае какво добро ще излезе от това... Интересното е как нещата "уж случайно" се подредиха и навързаха, за да се стигне дотук.

Нещо се оплетох из тези нови никове newsm78, но честито на всички с повод, които и да сте Wink

# 446
  • Мнения: 1 568
Имате ли такива желания и мечти които просто веднъж на 1000 е вероятно да се случат, но са се случили благодарение на някоя техника от темата?

Предстоящото ми започване на работа на място, за което шансовете на "емигрант" като мен да пробие през цедката на родово-племенните отношения, царящи в наше село, беше 0,000...%. Разбира се, Вселената пак прояви черния си хумор, гадината #Cussing out - нещо в стил "Виж ся, давам ти мечтаната работа, не нахалствай да ми искаш и пари? Mr. Green". Но пък не се знае какво добро ще излезе от това...

Нещо се оплетох из тези нови никове newsm78, но честито на всички с повод, които и да сте Wink



 Joy Joy Joy

# 447
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Може ли малко помощ? Изръшках 1ва страница, но явно не успявам да попадна където трябва Embarassed

Става дума за един паричен ритуал, който включва 55 монети, кен от бира и заклинанието "Ведь ваяна.... нещоси". Къде да намеря подробности?

Благодаря предварително!

# 448
  • Мнения: 613
spoooks,ЧЕСТИТО! Hug
Фея,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!    
Корал, Hugаз използвам същия метод, работи и при мен   bouquet.И един въпрос защо го наричаш метода на възнамеряването,ако си го прочела някъде къде?
Цитат
Новости, предвидени за  първа страница
Ленни,благодаря    bouquet Heart Eyes  

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 14:04 от sweta

# 449
  • Мнения: 515
Делфина фон Ю. тук

Общи условия

Активация на акаунт