Черен списък на храни и хранителни продукти - 4

  • 126 318
  • 763
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Нова тема!

# 1
  • Мнения: 84
Има ли въобще нещо,което не е за тук Thinking

# 2
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
То като се заслушаш по тивито... #Crazy newsm78...месото-не е месо,зеленчуците-с нитрати,млеката-неясно от какво,водата-мръсна,въздуха-нямам думи.Е какво остана???????

# 3
  • Мнения: X
Изобщо не е необходимо да слушам ТВ-то...........достатъчно ми е да отворя хладилника и да видя,че вчерашните краставици имат мирис и вкус на белина,зелето се е скапало/направо на алкохолен градус го беше докарало.....за няма и три дни/,доматите и те са с вкус на стиропор...а уж избирам какво купувам-и като цена,и откъде.....ми писна ми вече......За колбас читав,да не казвам колко време не съм случвала....Наистина,омръзна ми да изхвърлям....щото и да ида да се скарам в магазина,продавачите са най-малко виновни.

# 4
  • Мнения: 202
Наскоро по ТВ-то съобщиха ,че в българия плодовете и зеленчуците се проверявали за 7 вида отровни вещества,които могат да се получат при използване на препарати п/в паразити и акари и от нитратите, докато в Германия проверяват за 700вида отрови. Така че който не иска да се трови с боклуците,които се продават на нениски цени, единствено му остава да си отиде на село и да започне да си произвежда сам Thinking
Скоро обявиха и това,което отдавна подозирах,а именно че и прескъпия хляб/който като престои 2 дни започва да мерише на мръсни чорапи/ всъщност не е от брашно тип 500,а от фуражна пшеница. За жалост човешкия живот в българия не струва нищо Sad

П.С. не случайно пиша бългаия с малка буква Sad

# 5
  • Мнения: 1 217
Колежка си купи домат от пазара Кирков-голям,розов,просто чудо.КАто го наряза цялата стая се изпълни с едно ухание на препарат.
Ама толкова силно миришеше,та чак те удряше в носа миризмата.
Сега милата не яде домати от тогава.

# 6
  • Мнения: 4 569
Хляб Диамант-нарязан.Взех го вечрта /защото нямаше друг/,на другия ден беше мухлясал.
Въобще нарязан хляб не уцелвам да изтрае два дни. Close

# 7
  • София
  • Мнения: 1 312
   Пилешко филе на Виктория М - беше нещо като дроб,меко и разпадащо се....
      Не знам какво остана за бял списък......Май не трябва да ядем,може би съвсем по малко колкото да не умрем от глад.....

# 8
  • Мнения: 202
За пиле преди купувах на Амета,беше ми някак вкусно, но последните 2 пъти ми меришеше на мърша Sick не самото месо,а това което е по-близо до костта Sad Не съм купувала от много месеци пилешко,не ми се яде химия ooooh!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 832
За съжаление в БГ май не може да се разчита на нищо от магазините. Винаги стоките пораждат съмнение за качеството си и човек не може да бъде сигурен дали това, което пише на етикета е истина!

# 10
  • Мнения: 8
салам камчия леки -нещо ужасно на вкус и мирис

# 11
  • Мнения: 4 785
салам камчия леки -нещо ужасно на вкус и мирис

След като котката ми, оставена цял ден сама - следователно гладна - не беше помирисала нарязаната наденица в купата си, а яде доста като ѝ дадох друго. Мислех, че просто е капризна, но скоро си намерих едно улично коте, то яде всичко....освен наденица Леки. За мен е достатъчно, при положение, че ядат котешки салам (млени субпродукти, хрущяли и Бог знае какви гадости още) с кеф, но не докосват тази наденица...

# 12
  • София
  • Мнения: 13 161
Котките обичат всичко, което е с животински произход. Забелязала съм, че отвратителен за мен салам(наденица) със смлени кокалчета, жили и подобни, котараците си ги хапват с удоволствие. Не ядат колбаси, в които няма месо. Явно соята не им допада  Mr. Green.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 283
де да беше соя... щеше поне да не е вредно! Аз съм веган, но вкъщи се купуват колбаси и само като ги погледна - настръхвам Simple Smile За да не съм голословна, ще се оплача от млякото на Роса - прясно, в меката пластмасова опаковка (с форма на каничка) - винаги е вкиснало, но аз го купувам за баници за баща ми, защото с вкиснало мляко стават чудни тестени неща Simple Smile

# 14
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 699
То има ли вече нещо, кото да не е в този списък ...
Айде запис и от мен Peace

Общи условия

Активация на акаунт