Черен списък на храни и хранителни продукти - 4

  • 126 289
  • 763
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 310
отивай на село народе  Joy
миналата седмица ми донесоха млечни продукти домашно производство - кашкавал, сирене, моцарела, кисело мляко, масло - отядох си!!!
Определено никой от продуктите на пазара няма такова качество - до скоро купувах сирене на "Филипополис" - вече пълен тебешир!

П.П. къде е белия списък? Все пак има продукти от които съм доволна  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 360
Купих от Била някакво сметаново сирене, цена 9.90 кг. Смрадлива отврат!!! Sick Подлъга ме цената, все пак не е от най-евтините, та реших, че става за баница, но  Naughty

# 32
  • Мнения: 143
Скоро си купих кисело мляко Лакрима 2%, което като го отворих приличаше на нещо средно между айран и прясно мляко. Или закваската им куца или заквасват нещо, което не е мляко!

# 33
  • Мнения: 1 425
Искам да изразя възмущението си от новата кайма Стара планина....взех от Кауфланд,телешка......отвратително нещо.Само жили и някакви парчетии, които изобщо не се дъвчат....много много съм възмутена.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 34
  • Мнения: 539
кренвирши Стара планина на КФМ и Сачи,отврат.Само на Кен ставаха.
И кайма пилешка Стара планина-самата отврат.Какво им стана на тези производители,май само лепнаха нова цена и етикет на някой боклук и давай народе,лъжи се .....
Само да похваля луканка на Орехите(че не ми се търси белия списък)-в съдържанието няма консерванти от типа Е250,има само едно Е и то е оцветител.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 245
Луканка Орехите ми харесваше в началото. Вече я опропастиха.

Да добавя и всички месни продукти на фирма Браво....отврат!  Sick Оня ден си развалих боба с една тяхна наденица. Вътре имаше какви ли не жили и да ме питаш с кой акъл я сложих... ooooh!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 341





До кога ще ни мамят............? Пилешки бутчета  на фирма  Евростил ММ  са не само с лошо качество, но и с по-малко грамаж................ На опаковката пишеше 636г, а като се размразиха и без самата тарелка ги измерих бяха 560г  #2gunfire
И не е само това! Често си меря пакета захар, брашно, ориз....... ПОЧТИ  ВСИЧКИ  НИ  МАМЯТ  В  ГРАМАЖА
Нахалството в 1 пакет зхар беше 130г. Обадих се по тел. на фирмата и от там ми казаха да занеса пакета при тях за рекламация...... Направете си сами сметка по колко пакета на ден пакетират и по колко мамят всички нас, а и по колко пари печелят от това ежедневно.......

# 37
  • Мнения: 2 265
Въобще не вярвайте на новия стандарт "Стара Планина" всъщност няма никакъв контрол и скоро няма да се осъществи такъв.
Аз да се оплача от руската салата на Кенар, насипно от щанда на Халите, хапнах аз ама взе, че почна да ми накиселява, явно е развалена...Кенар по принцип не влагат много "истински" работи в продуктите си...  #2gunfire .

# 38
  • Мнения: 4 569
Купих си пиле на Фантастико за супа.Сварих го и бульона си беше прозрачна вода. Close Какво пиле трябва да си купя че поне малко да напомня домашното?

# 39
  • Мнения: 3 181
Купих кайма стандарт "стара планина", мисля на Бони беше-доволна съм, определено има съществена разлика.

# 40
# 41
  • Мнения: 4 785
Да не повярваш, че ги казаха поименно!  Crazy

# 42
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Така трябва да бъде.И за в бъдеще също по същия начин-казвай имената,а потребителя сам да решава за какво да си даде парите.

# 43
  • София
  • Мнения: 721
Искам да изразя възмущението си от новата кайма Стара планина....взех от Кауфланд,телешка......отвратително нещо.Само жили и някакви парчетии, които изобщо не се дъвчат....много много съм възмутена.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

+ един  Sick

Естел, аз купувам Duc - свободно гледани пилета по френска технология. Като изключиш факта, че трябва поне половин час да ги чистиш от останали перушинки, като качество наподобяват домашно пиле, дано да е вярно това, което пише на тях, а не козметичен ефект Confused

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 1 182
ще ви следя, че доста полезна информация давате. сега се връщам да чета старата тема.

Общи условия

Активация на акаунт