Спа хотелите в България.Впечатления и разочарования

  • 99 072
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 94
Tini-Mini, Mimi0585 благодаря ви   bouquet

# 736
  • Мнения: 2 231
май май стана време за нова тема  Mr. Green
Някой да пусне и да ни информира

# 737
  • Мнения: 904
dalina_50, разкажи малко по-подробно за Акватоника, че мислим да отидем за един уикенд януари, как е храната, спато, масажите, водата в басейна колко градуса е , големината на басейна подходяща ли е за плувци?!

Може би отговърт ми идва със закъснение, но сега влизам и виждам въпроса към мен.И така по ред, храната е хубава и доста разнообразна.Закуската  освен стандартния тип ресторантска закуска включва и домашно приготвени пържени филийки, мекички и палачинки.Басейна определено не е за плувци, но има един участък в него, който става да се направят няколко дължини при положение ,че няма много хора.Водата на нас не ни беше студена ,но за малки деца не мога да кажа.Зависи до колко е закалено детето.Ние като бяхме имаше и малки деца вътре.Спато както казах е добро и цените са поносими като за 5 звезди.На нас ни допадна много парната баня, инфрачервената сауна и пътеката на д-р Кнайп.Ааа, да и приключенския душ е интересно преживяване.Струва си да отидете за един уикенд, но както казах вече да не съвпада с някакъв празник ,когато вероятността да е пълна лудница  ще е по-голяма.Ако решите да отидете там пишете после отзиви!

# 738
  • Мнения: 463
dalina_50, благодаря ти много за отговора, ще пиша отзиви разбира се, ако го изберем  Peace

# 739
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Някой има ли вече впечатления от Аспен Ризорт Банско?

# 740
  • Мнения: 214
Да подбутна темата за Пампорово. Кажете нещо за хотел Пампорово- как е спа-то, басейна. Направили сме си резервация, но в едни форум не беше ласкаво мнението за хотела. Голяч кич било. Ама мен ме интересува повече как е басейна, парната баня и т.н.

# 741
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Вчера се върнахме от Дипломат плаза. За пореден път ултрадоволни. Дъщеря ми за първи път ходи на масаж, много й хареса и повтори. Резервето този път ни беше за обикновенни стаи. Не знам дали всички са така, но 405 и 406 са доста широки и уютни. Има врата между двете, това беше ОК за детето. След като затвориха магистралата не успяхме да се приберем в Софето и се върнахме  Grinning. Пренощувахме в една от дизайнерските (Ин и Ян). Не е лоша, но др ме кефят повече (Карло Даниели и Дубай). Х-лът се препълни заради затворената магистрала, но това не се отрази по никакъв начин на качеството на обслужване. Направо съм влюбена в този х-л, по същият начин ми топли душичката само Кемпински в Банско. Цените в спа-то са повече от ОК, напр. цялостен масаж 39 лв.

# 742
  • Мнения: 904
Мама Сання, за Дипломат плаза в гр.Луковит ли става въпрос?

# 743
  • Мнения: 2 452
Мама Сання,и аз с питане към теб- на детенце не му ли беше скучничко там?Според теб подходящо ли е за уикенд с хлапета(моите са 2 броя,със склоност за палуване...)?  Иначе имат мн.хубава оферта за Св.Валентин,за двойки,на които има кой да гледа сладурите!

# 744
  • Мнения: 2 231
Скоро ще заключат темата, така че който има желание да пусне нова  Peace

# 745
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Мама Сання, за Дипломат плаза в гр.Луковит ли става въпрос?

Да, в Луковит.

Мама Сання,и аз с питане към теб- на детенце не му ли беше скучничко там?Според теб подходящо ли е за уикенд с хлапета(моите са 2 броя,със склоност за палуване...)?  Иначе имат мн.хубава оферта за Св.Валентин,за двойки,на които има кой да гледа сладурите!

Не й беше скучно. В основата на това е басейна естествено  Grinning, преди да се напълни х-ла все си бяхме сами там, мн гот. В р-та се запозна с друго момиченце. Иначе детски кът и някакви специални забавления за деца няма.

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Em Да кажа за Пампорово - не ми е супер прясно инфото, бяхме преди две години, но все пак... Стаите са средна хубост, нито големи, нито съвсем малки, баните са доста ок, яденето беше не разнообразно /бяхме със закуска и вечеря/, но доста качествено, което според мен е по-добре. Не мисля, че е кич, по-скоро е следван някакъв дух на по-тежкарски хотел - голямо фоайе с огроооомна камина кръгла по средата на фоайето, столове от рог и такива неща, по-лошото е, че е поувехтяло, но все пак не е зле. На мен това, което не ми хареса беше, че през деня спираха парното ooooh! и в стаите беше доооста студено /според мен, а вън беше минус седем градуса тогава/, някъде към 16 часа го пускаха пак, и го спираха някъде през нощта -сутринта, абе помня, че ме беше много яд да студувам в петзвезден хотел. НО, била съм и в по-лоши пет звездни хотели, така че ... За спато нямам мнение, помня, че басейна беше студен и не можахме да се възползваме. Дано нещата са се пооправили.

# 747
  • Мнения: 2 452
Мама Сання,благодаря!Рonisum,темата е интересна и полезна,нека наистина някой с опит,да пусне продължение,нали ще пътешестваме и през тази година? newsm10!

# 748
  • София
  • Мнения: 18 679
Вчера се върнахме от Дипломат плаза. За пореден път ултрадоволни.
Този отзив е един от най-изненадващите за мен  Shocked Винаги, когато минавам покрай този хотел, се чудя и мая кой малоумник реши да прави петзвезден хотел на тротоара покрай международен път, в отдавна западнало градче ooooh! Една позната даже разправяше, че от басейна се вижда пътя и минаващите тирове hahaha
Мислех, че е перачница на пари и никой не стъпва там. И сега изведнъж - толкова положително мнение Rolling Eyes И то сравнен с Кемпински Shocked Явно сериозно съм го подценила. Следващия път ще спра и ще вляза да разгледам. А цените как са?

Общи условия

Активация на акаунт