Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 3

  • 55 278
  • 723
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313



Мечтатели



автор на колажа Ивона1





   bTV 17.00ч - ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК
bTV Повторение 5.30ч- ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК
KANAL D 20.15ч - ВСЕКИ ЧЕТВЪРТЪК










АНОНС :



Четирима приятели са на прага на живота и им предстои заедно да преживеят първите си любови, сбъднати мечти и разочарования в новия сериал "Мечтатели" по bTV . Те витаят в облаците, живеят безразсъдно и вярват, че няма невъзможни неща, стига мечтите да останат живи.Аслъ е на 17 години и се готви усилено за матурите. Тя е идеалист и най-голямата й мечта е да продължи образованието си. Семейството на Аслъ е типичното патриархално семейство с финансови проблеми – баща й е в непрекъснато търсене на работа, а майка й се грижи за домакинството. Тийнейджърката се е заклела, че няма да тръгне по стъпките на майка си и единственият начин това да се случи е да влезе в медицинско училище. По-голямата сестра на Аслъ – Джанан, не вярва, че сестра й ще успее и ревнува родителите си заради вниманието, което обръщат на Аслъ. Джанан крие една голяма тайна, която е на път да провали живота и приятелствата на сестра й.

Аслъ е влюбена в един от най-добрите си приятели – Дениз. Той е отраснал в стабилно семейство и мечтата му е да учи режисура и да започне да създава филми. Той е романтик, но срамежливостта му не му позволява да разкрие чувствата си пред новото момиче в училище – Мине.

Мине е израснала в Германия, но бунтарското й поведение и проблемите, които непрекъснато си навлича, стават причина родителите й да я изпратят в Истанбул. Тя е различна и необикновена и веднага привлича вниманието на новите си съученици.

Ефе прикрива вътрешната си болка със спокойно и шеговито държание. Баща му и брат му са полицаи. Същото се очаква и от Ефе, чийто свободолюбив дух не му позволява да се съобрази с предначертания път за живота му.

Скоро четиримата приятели ще научат, че мечтите не са достатъчни и свободата се постига трудно. Как съдбите им ще се преплетат в мрежа от приятелство, любов и предателство.








автор на колажа Magosniwa






В ролите:



автор на колажа Ивона1


 








Превод на основните песни направен от Мишел_   Beni al  Bir anda  Hele bir gel   Yalin   Sil bastan, Ne guzel guldun, Ти си музиката в мен, Yalin - Zalim ll ,







автор на колажа Magosniwa






Сериите в vbox7
Сериите в vbox7
Сериите в p2pbg
Сериите в zamunda
    














KANAL D НА ЖИВО












Официален сайт на сериала  






Снимки от сериала:





 

 

 

 

 







Старите Теми:



Тема 1, Тема 2  





Резултати на анкетата от тема 2

Трябва ли Джанан да каже на баща си ,че има незаконно дете от женен мъж?
Да    - 47 (65.3%)
Не    - 0 (0%)

Да ,но след време.    - 6 (8.5%)
Може би трябва ,но сега е вече късно ,прекалено много лъжи каза Джанан вече.    - 14 (19.7%)
Не знам.    - 3 (4.2%)
Друго-споделете в темата!    - 2 (2.8%)
   Общ брой гласове: 72






Приятни минути в темата      







# 1
  • Мнения: 23
Първа Hug ДА НИ Е ЧЕСТИТА НОВАТА ТЕМА  Hug

# 2
  • Сливен
  • Мнения: 15
мерси мн хубава е станала браво на тебе  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 3 628
Приветствам Новата тема, ще я чета. Hug

# 4
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Ето ни отново тук  Peace Peace мерси за хубавата тема  Hug Hug Hug всички се събрахме отново в новата тема  Hug Hug
Аз май съм трети записал се в темата,но може някой друг да ме е изпреварил  Grinning Grinning Grinning

# 5
  • Мнения: 422
Да ни е честита третата тема  Hug страхотна е     bouquet
а за анкетата - чудя се кое да избера,защото оправдавм Мине,просто тогава беше лош моментът,а и Дениз не се дръпна,абе и двамата са виновни,ще видя може би на друго ще цъкна Peace

# 6
  • Мнения: 16
запис Party колажа, който е "в ролите:" много ми харесва, браво на Ивона1 Peace  bouquet

# 7
  • Мнения: 640
Мога ли и аз да се запиша във Вашата тема? Peace
Харесвам сериала ,защото не е от типа "сапунен" . Показва как младите момичета и момчета приключват с тинейджърския живот и навлизат в истинския.

# 8
  • Сливен
  • Мнения: 15
Мога ли и аз да се запиша във Вашата тема? Peace
Харесвам сериала ,защото не е от типа "сапунен" . Показва как младите момичета и момчета приключват с тинейджърския живот и навлизат в истинския.
всеки е добре дошал  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 0
е хайде и аз да ви чиститя новата трета тема  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
много добре се  получило с тези колажи  Peace Peace Peace
дано я изпишем и нея бързо,че да е по интересно  Hug Hug Hug
е хайде да видим за колко време ще я изпишем и нея
а за анкетата ми се строва,че въпроса е много лесен
никой не може да опровергае мине за постъпките си и днешния епизод го подвърди,някой каза че тя се е променила от тази случка,но ако беше така нямаше да каже нищо на денис за аслъ и няйната среща   newsm78 newsm78 newsm78

# 10
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Мога ли и аз да се запиша във Вашата тема? Peace
Харесвам сериала ,защото не е от типа "сапунен" . Показва как младите момичета и момчета приключват с тинейджърския живот и навлизат в истинския.
Добре дошла при нас  Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 422
Ами Дениз и без това си знаеше,че Асль излиза с оня,нали ги видя.Просто Мине също му го каза.А и рано или късно щеше да го научи със сигурност.Не знам, оправдавам я за всичко,освен за началните й постъпки.  Peace

# 12
  • Сливен
  • Мнения: 15
мине не мисля че се ее променила но на бащата и ще му е досто трудно да обясни на жена си тя си мисли че той и изневерява и неска каква лъжа само и квара че един негов приятел разбрал че има дъщеря след 19 години   Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 9 197
Много ни е хубава новата темичка.
 Hug Heart Eyes Hug

Доста бързо си я изписахме предната,дано и с тази да е така.

# 14
  • Сливен
  • Мнения: 15
Много ни е хубава новата темичка.
 Hug Heart Eyes Hug

Доста бързо си я изписахме предната,дано и с тази да е така.

не мисля че бързо но и ние сме мн малко почитатели на филма които пишат дали имаме 10 човека  Sad

Общи условия

Активация на акаунт