Перник-22

  • 81 672
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 154
 







Полезно и приятно
Перник
Община Перник
Перник Днес

Перник инфо...
За жената
За децата
За децата 2





Поръчки на храна
Топла храна
Ресторант-градина Казабланка








Детска кухня - Необходимо и достатъчно условие да запишете децата си на кухня е да имате под ръка 3 буркана от конфитюр. Занасяте ги и на другия ден можете да отидете да си вземете храната. Има три типа храна: млечна кухня за най-малките, преходна храна за по-големите и обща кухня за най-големите дечица. Има супичка, второ и десерт. Аз така и не можех да различавам кое е супа и кое основно, защото на консистенция са еднакви.
В кв. Изток има две места - Буч. път, до магазин Блян и зад кметството в  кафе-сладкарничка. Идват около 12.20 при кметството, на Буч. път преди това минават.
В центъра има също две места - Моста на влюбените,намиращ се в парка и покрай профилираната гимназия за облекло и хранене.
На моста на влюбените може да си получите храната от 11:20 до 12:30 всеки ден,а часът при гимназията не ми е известен.



Логопедична група в ДГ- 11ОДЗ ул. Лом кв. Изток












Старата тема
Перник-17
Перник-21

Последна редакция: пн, 13 сеп 2010, 22:21 от lisa_lisanova

# 1
  • Мнения: 126
Цоп първа! newsm53

# 2
  • Мнения: 27
Последно записала се в старата тема перничанка, но не и в тази Wink

# 3
  • Перник
  • Мнения: 257
Записче и от мен  Grinning

# 4
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен, аз пак ще си задам въпроса. Знам, че някоя от мамите имаше телефона на клоуна Бонбончо. Спешно ми трябва, така че, ако някоя го има моля да ми го даде. Може и на лични.

# 5
# 6
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Ето ме и мен в новата тема  Mr. Green
Принцеске, май Нанси имаше телефона на Бонбончо, но явно е родила и няма време за форума. Гледай кабелна ТВ - вечер имаше предаване клоуна и май накрая излиза телефона му. А може и направо да се обадиш в телевизията и да ги питаш  Peace

# 7
  • Мнения: 154
di_princesata  изпратих ти на ЛС номера на Бонбончо.
Bibita  как сте вие?Малкото ще ходи ли на детска?Къде ще е ?

# 8
  • Мнения: 10
Сърдечни благодарности на лиса лисанова.

# 9
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
ХАйде и аз да се запиша, да не ви изпусна  Mr. Green
От вчера вече сме на ДГ и за сега всичко минава гладко и ходи с ентусиазъм. Даже вчера сутринта като за първи двамата с баща и я отведохме и тя качвайки се по стълбите се обръща към нас щастлива и вика "Чао мамо, чао тате ще се видим утре"  Mr. Green
И да ви предупредя да внимавате по улиците как се движите, че от днес вече съм пълноправен шофьор  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 73
Благодаря за топлото посрещане, може и мен да ме начислите към Даскаловки.  Heart Eyes

# 11
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Виктоалия, честито! Безаварийно шофиране ти пожелавам!   bouquet

# 12
  • Мнения: 91
Запис и от нас  Hug
Честито Виктоалиа без проблемно и безаварийно шофиране ти желая!

# 13
  • Мнения: 7
Цоп и ние тук.
Виктоалиа честита ти книжка   bouquet 

# 14
  • Мнения: 97
къде без мен  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
добре дошли на новите...Виктоали честито!!! с каква кола си?!? /да се пазим не за друго  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green/

Общи условия

Активация на акаунт