Лакове за нокти - тема 13

  • 43 905
  • 699
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 240
Eх, как ми се иска този Essie Greenport дето си го сложила, ама май ще трябва да се поръчва, ако е останал някъде.

# 2
  • Мнения: 7
Нова тема. newsm18

Pink_flower, мерси за снимакат, а ако можеш и да мацнеш едон нокътче с него някога.. или поне да кажеш дали има нещо общо с  този от онази снимка.

Аз зимата ще си нося тъмни цветове, даже от сега съм почнала, но утре ще се лакирам с нещо светлично. Аз още си го чувствам лятно.

Да похваля лакочистителя на Ebelin мисля, че беше, розовия, без ацетон. Много лисон ми махна лака, който беше тъмен и с който доста се мъчих с някакъв лакочистител на Jankar. Само дето няма дозатор.

Взех си наскоро някаква пила на Есенс, 6 в едно. Половината от действията даже не знам за какво съм,  някой път ще ги напиша, че да помогнете малко.  Peace

# 3
  • Мнения: 1 711
            Момичета, някой линк за онлайн магазин с  лакове на Пупа?

# 4
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
запис утре пак мисля за забърша някои лак ако има отворен магазин ,че искам КА апак то на центъра има само . А пък ДМ незнам дали работи за някои Есенс.

# 5
  • София
  • Мнения: 980
Pink Flower да номер 34 е


densi    bouquet

за анкета: обожавам тъмните цветове така че- дръж се зима  Joy

Последна редакция: сб, 18 сеп 2010, 23:07 от lepidopteria

# 6
  • Мнения: 7
запис утре пак мисля за забърша някои лак ако има отворен магазин ,че искам КА апак то на центъра има само . А пък ДМ незнам дали работи за някои Есенс.


При нас работи и в неделя, и то до 7-8 часа.  Simple Smile

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Аз и доколкото си спомням още една съфорумка не бяхме доволни от Сеш Вита.Пробвах го с различни лакове,но се бели на цели люспи(нямам нужда от лакочистител).И да веднага след като се лакирам слагам Сеш Вит.Може моя да е менте
Ами в този случай не знам newsm78 При мен откакто го слагам почти веднага след лака, нямам никакви проблеми и направо ми бетонира маникюра, дори с евтинийки като Перфект Peace

Тенкю за красивата ни темичка Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 6 254
Мерси за темата   bouquet

току що се намацотих с Art de Lautrec  - ето резултата : http://www.facebook.com/photo.php?pid=5134432&l=64588b5089&id=562898550
Това 65 номер ли е?
Страхотен цвят Peace

Сега видях че си казала кой номер е Blush


За анкетата-много харесвам тъмни цветове, ососбено бордо и тъмно лилаво и зимата наблягам на тях предимно.

Последна редакция: сб, 18 сеп 2010, 23:25 от Боpислава

# 9
  • Мнения: 2
            Момичета, някой линк за онлайн магазин с  лакове на Пупа?
www.concord.bg

# 10
  • Мнения: X
Имам нов лак от темата с размените, в който направо се влюбих. Страхотно лилаво от новите цветове на Seventeen (505), леко перлен, с много хубави оттенъци.  Heart Eyes

# 11
# 12
  • Мнения: 282
Денси,отново чудесна тема!  bouquet Hug  bouquet

Харесвам и с удоволствие нося тъмни лакове. GrinningКато се замисля обаче, досега не съм носила чисто черен лак,но тази зима ще взема да се пробвам. Thinking

Доволна съм от себе си,че успях да си забъркам пастелен млечножълт лак и цветът стана точно това,което отдавна искам. Crazy

# 13
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Rainboww_ мерси мила за отговора. И за да не съм много офф да каже че питах в сайта на есенс кога и дали ще ги има новите цветове които ги има в сайта казаха че към края на септември очакват повечето от нещата показани със new

# 14
  • Мнения: 7
Моля. Значи Есенс ще дойдат тук, така ли? В сайта им пише, че от 20ти започват ад се продават, атка че ще ги чакаме. А откъде задавате въпроси към тях, не можах да намеря?

Общи условия

Активация на акаунт