Да иСкъртим с Пормашина монЕмУнта на прЪвУписТната ЧуробаЖанаШТина-49

  • 25 586
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 21 455
Цитат
Здравеите мами,от пловдив интересувам се от градина белослава,в тракиа имате ли мнение за градината ,нека пи6ат мами на които децата им са там доволни ли са

Няма да коментирам.

А за първолашката тема не сте прави, та нали ние сега прохождаме в граматиката Mr. Green
И ти не си права. Хората още не са тръгнали на детска градина, а ти искаш да пишат правилно.  Laughing

# 661
  • София
  • Мнения: 1 508
таейуондо

# 662
  • Мнения: 300
"с прединство"

Целият пост беше препълнен с "Й" вместо с "И", та се наложи да го чета няколко пъти...

# 663
  • Мнения: 316
НЕИСКАТ ДА МИ ПЛАТАТ БАШТИНСТВОТО ЗАШТОТО ИМАМ ПО МАЛКО ОТ ЕДНА ГОДИНА ТРУДОВ СТАЖ А ОТ ПРЕДИ ТОВА ИМАМ ГОДИНА И ПОЛВИНА НО ЗА ТЯХ НЕ МИ ДАВАТ ТРУДОВАТА КНИШКА.КАКВО ДА НАПРАВА ДА СИ ВЗЕМА ПАРИТЕ?

 Scream

# 664
  • Мнения: 991
Изклюкарвам се сама:

Цитат
акушепките
   Mr. Green

# 665
  • София
  • Мнения: 5 656
Цитат
Нямам си и на идея за какво става на въпрос.
Класика  Mr. Green

# 666
  • Мнения: 35 970
Цитат
аз вече пробвах боята страхотна е много покривна косата ми стана страхотен цвят сащия като на кичурчетои ваобще не изгоря много съм доволна и от боята (и от шампоана) вече 10 ден цвета не пада стои си същия до скоро ползвах лореал много барзо падаше от тази боя съм доволна номерът е 4-1 medium brown (няма червени отенаци)
 

# 667
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Чудя се от кое първо да започна, за да изкоментирам горното. Предполагам, че и bubanka по тази причина се е отказала Mr. Green

# 668
  • Мнения: 35 970
авторката има и други красоти, но предпочетох да ги спестя  Mr. Green

все пак, за тези със здрави нерви:

Цитат
до тук ми стана ясно че много жени са разочаровани от майете и много маже от жените ...
всеки 3ти брак в българия завършва с разжод и всяко 5 дете е дете на самотна майка,
 жиеотът е такъв, възпитанието ни е такова, манталитета също ......
аз ще поеторя отново подкрепям самотните майки аз съм една от тях и не съжалявам за нищо Господ вижда всико!

Цитат
биологичният ми баща е  сасен многократно от майка ми и не е дал една стотинка не забравяите че живеем ж някакво подобие на страна с подобия на закони колкото и да не ми харесва да го кажа

Цитат
много по-отдавна ! за семеиството ти ти си знаеш как ще реагират моето беше до мен и ме подкрепиха и много много сажалявам че не послушах майка ми когто ми даде савет да не позволявам на бащата да признае детето вече е на 2 годинки дащеря ми баща и се води само на документи че и е баща и ми прави спанки за сяко нещо имах вазможност за англия не даде разрешение детето да напуска страната има още хиляди хиляди неща за които се иска бележка от него ( за доходи и др., негови подписи и т.н.т) . ще ти дам съвет от моя гледна точка,защотот много страдам заради причината, че носи имената му , саветът ми е прецени си кое е по-важно здравето на теб и детето и спокойния ви живот или някакво име което може да ти донесе само ядове , бащата на дащеря ми стана пропаднал комарджия дължи пари на банки и на хора един ден недаи си бойе дащеря ми ще ги наследи   другото което искам да ти кажа е помислиси ако някой някога обиди детето ти по повод името му що за достоен човек е той и имали смисъл да се ядосваш от обидите на такав очевидно глупав и задрастен човек ! не живей за общественото мнение, обществото няма да ти помогне когато бащата на детето ти изчезне и ти неможеш да го намериш за един подпис или ако неиска да ти го даде, хората няма да бдят над детето ти денонощно в здраве и болест, няма да е обществото до теб и до детето !!! ти трябва да помислиш реално над това което е било и което искаш да баде дори не трябва да слушаш мен или някой който ти казва да го садиш аз споделям всичко като препатила ! послушай ватрешния си глас той няма да те излаже аз не послушех моя и сгреших     
 

Цитат
момичета намерих една катринка но незнам как да ви я кача coelum как успя да качиш тази картинка на боята      това с картинките така и не го разбрах как става

Цитат
момичета днес видях боя на марката САИОС незнам как се пишеше точно ако сте гледали рекламата по телефизора на шампоаните им може да се досетите боята била нова някой знае ли нещо аз съм ползвала шампоаня хареса ми !

Цитат
благодаря за информацията ! идеятъа за кана наистина е добра мисля и аз да я напрва!! искам д апопитам някой ползвал ли е боите на ГАРНИЕР ако има такаж моля споделете мнение
 

и т. н., и т. н. ...

# 669
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
 Shocked ooooh!
И аз си нямах работа да ги прочета.... Tired

# 670
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз! Пу-пу, плюв в пазвата!

# 671
  • София
  • Мнения: 5 656
То бива, бива, ама телеФизор  Shocked  smile3544

# 672
  • София
  • Мнения: 15 467
Цитат
Има и кравешко, което е телешко. Не вярвам да приспиват кравите, доживели до дълбока старост, и да ги носят в керисажа.
 Ъъъ, това пускано ли е?Една грешка има, но ми стана смешен - керисажа!

# 673
  • Мнения: 2 376
-"С какво в наши дни една жена може да привлече един мъж?"
-"На първо място, трябва да успее да напише един sms без правописни грешки."

# 674
  • София
  • Мнения: 2 061
Цитат
много по-отдавна ! за семеиството ти ти си знаеш как ще реагират моето беше до мен и ме подкрепиха и много много сажалявам че не послушах майка ми когто ми даде савет да не позволявам на бащата да признае детето вече е на 2 годинки дащеря ми баща и се води само на документи че и е баща и ми прави спанки за сяко нещо имах вазможност за англия не даде разрешение детето да напуска страната има още хиляди хиляди неща за които се иска бележка от него ( за доходи и др., негови подписи и т.н.т) . ще ти дам съвет от моя гледна точка,защотот много страдам заради причината, че носи имената му , саветът ми е прецени си кое е по-важно здравето на теб и детето и спокойния ви живот или някакво име което може да ти донесе само ядове , бащата на дащеря ми стана пропаднал комарджия дължи пари на банки и на хора един ден недаи си бойе дащеря ми ще ги наследи   другото което искам да ти кажа е помислиси ако някой някога обиди детето ти по повод името му що за достоен човек е той и имали смисъл да се ядосваш от обидите на такав очевидно глупав и задрастен човек ! не живей за общественото мнение, обществото няма да ти помогне когато бащата на детето ти изчезне и ти неможеш да го намериш за един подпис или ако неиска да ти го даде, хората няма да бдят над детето ти денонощно в здраве и болест, няма да е обществото до теб и до детето !!! ти трябва да помислиш реално над това което е било и което искаш да баде дори не трябва да слушаш мен или някой който ти казва да го садиш аз споделям всичко като препатила ! послушай ватрешния си глас той няма да те излаже аз не послушех моя и сгреших     
 

И аз ги прочетох, много са притегателни. А на тази девойка от горния пост, явно вътрешният й глас говори чрез майка й! Joy

Другите са No comment!

Общи условия

Активация на акаунт