ФОРМУЛА 1 - сезон 2010 - СЕЗОНЪТ на ДВУБОИТЕ_тема 6

  • 15 813
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
аз тез дни съм на педалиииии  Confused всичко ме дразни еле пък Щерката....искам за утре палцестикане дами мили, нужно ми е за към 18:20, ще ходя на гинеколог, време ми е вече  Praynig Praynig Praynig Praynig

Синеоч стискаме Praynig Praynig Praynig Praynig

На мен ми казаха,че сега го почвам пубертета Crazy Mr. Green Joy Joy Joy Joy,щото нещо се чалнах Whistling,ама тъй съм по-готина беееееее Mr. Green Sunglasses

# 736
  • София
  • Мнения: 10 071
Синеоч, ще стискаме и то здраво!

Той Бътън е един борбен ...  Crazy

един от най борбените е той, поплЮвко...разочарована съм от него, сега се сети да се бори, до сега Де блЯ  ooooh! ooooh! ooooh!

Риторичен е въпросът, нали?  Wink

# 737
  • Мнения: 107
Синеоч, всичко ще бъде наред!!!  hug
 
Ние с теб сме заедно в ходенето на гинеколог /аз съм в 17,30 ч./, а даже и в отбора на конизираните /макар, аз да не отивам за това/, а един пилот не можем да харесаме заедно   Grinning , което си е бял кахър.  Heart Eyes

# 738
  • Мнения: 5 140
Гери и на теб ще ти стискам палци, нека всичко да е ОК.  Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hugи за финал добро цито. Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 739
  • София
  • Мнения: 10 071
Успех и на двете!
Анели, ще пускаш ли нова тема?

Сутил нямало да измести Дедо http://planetf1.com/news/3213/6480607/Sutil-Denies-Coveting-Schumi-s-Merc-Seat

# 740
  • Варна
  • Мнения: 294
хайдеее девочки, в
НОВА ТЕМА
да продължим  Hug


п.п. имам да ви чета, да ви разказвам и показвам каква веШица бях  Mr. Green

иии стискам палци на Синеочка и Гери  Peace, влезнах на време за да видя и поддържам палцестискането Peace

Общи условия

Активация на акаунт