Еркан Петеккайа в Öyle Bir Geçer Zaman ki # 2

  • 19 338
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: 793
Öyle Bir Geçer Zaman ki

Всеки вторник по Kanal D от 20.00 часа


Продукция: Kanal D , 2010
Режисьор: Zeynep Günay Tan
Сценарист: Coşkun Irmak
Музика: Nail Yurtsever
Жанр: Драма


Участват:


                           
Erkan Petekkaya      Ayça Bingöl      Emir Zincidi       Aras İynemli    Yıldız Atiksoy
Али                     Джемиле                    Осман                   Мете        Беррин

                          
Farah Abdullah    Meral Çetinkaya     Wilma Elles         Zeyno Okdemir      Mete Horozoğlu
Айлин               Хасефе               Каролин                 Нериман               Сонер


                           
Nilperi Şahinkaya     Mehmet Gürhan      Salih Bademci       Ferit Kaya            Dila Akbaş
Месуде                   Кемал                  Хакан                     Кюршат            Айтен

           
Yeliz Kuvancı       Orhan Alkaya
Инджи           Балъкджи




Öyle Bir Geçer Zaman ki – soundtrack - .mp3:



Трейлър Епизод 4







Гласувайте за Еркан Петеккайа –



Назад към:   Тема 1;

Добавяне на снимка
ББ: height – височина на снимката
width – ширина на снимката

[img height=100 (200, 300,..600)]http://……..[/ img]

или

[img width=100 (200, 300,..600)]http://……..[/ img]

или

[img height=?? width=??]http://……..[/ img]

Последна редакция: чт, 30 сеп 2010, 10:24 от BELL-

# 1
  • Мнения: 793
Добре дошли, мацки!   Hug Hug Hug

Само да каже, че саундтрака все още ще се допълва и коригира!  Wink Wink Wink

# 2
  • Мнения: 4 381
 
 

             

 
 
Поздравления, Белл.........невероятна,
 супер си!!!    
 
 
 

 

# 3
  • Мнения: 4 381
Епизод 3     серия 1    цялата

Най-после..вечерят! Дошли са Кемал, със семейството си...свекървата, ги е довела, както, обеща! "Хубаво, че ни събра, братко........цялото семейство, много хубава идея, откъде ти хрумна, незнам, но е хубаво!"-  нали, Нериман?- пита, Кемал ..жена си! Бихме,могли да върнем жеста, другия път, събирането на семейството, да е у нас, какво ще кажеш?- продължава, Кемал. "Незнам, тя идеята не е лоша, но шетане трябва, време, иска........хубаво, става! - отговаря, снахата! Хасефе ханъм се обажда, че ще й помогне, да не се тревожи........разбира се, че ще ги поканим, казва госпожата! Всички се подсмихват, на опита на чинка си Нериман, да се измъкне от поканата за следващата вечеря, макар да не ставаше въпрос, кога ще е тя!
През това време, Каролин .......пристига, с влака!
Хасефе ханъм, изведнъж се обръща към Али и му говори: "Много добре те намирам, синко, здрав си и изглеждаш, отпочинал...вече, семейството и те .....радостни, гледам! Така, ви искам........да сте доволни, всички! Та, дано някои усти, спрат с намеците и приказките........за теб и работата ти, друго е да го види, човек и да чуе! Нали, така....Кемал! Той се притесни и оговаря, откъде........майко го измисли сега това, не е време и място за такива приказки, че кой е говорил и намеквал, нещо........за тях, ли......не съм, чул!? Всички, избухват в неудържим смях, заради...казаното! Хасефе, ханъм.....доволна, също се усмихва, че е поставила , натясно, по-големия си син......заради, предната вечер! Айлин, седнала ......близо до баща си, прави .......неуместен коментар, на казаното от баба си и Али, внимателно и показва с жест, с ръка на устата й........че не бива, така!
Осман, решава и пита: "Како Берен, аз мога ли вече да ти поднеса, изненадата си........готов съм!". Кемал, заинтригуван, коментира: "Този, малкия ти син, братко .......ще става, голяма работа...я, доктор ...я, друго голямо нещо, ще излезе от него....!". Али го поглежда и се смее, без коментар, всички са в очакване..... на изненадата на Осман, явило се като изход от напрежението, усещащо се..........около, вечерята!
Берен, се радва и се прави на учудена, че не разпознава.......кои са на рисунките, давайки възможността на Осман да обясни....:"Това е мама, това е татко........това си ти, това е Айлин, и това е Мете......и аз, Османчо.........всичките, сме...заедно!"- завършва, триумфално Осман! Когато, започва да ги изрежда, с интонацията и гордостта от харесаното му творение, Али и Джемиле се гледат, мислейки за съвсем....другото, състояние на малкото момче, почувствало нуждата, точно това да нарисува! Разбраха, че детето ......усетило, недоразуменията им, почувствало.....отдалечаването им, доловило по-някакъв начин..........ставащото!
Последвалите събития, буквално ........изпреварват, всичко!
Кемал, седейки отсреща Берен.........на обратната страна на листите, които Осман е ползвал за рисуване......вижда, написаните редове! Иска да ги погледне, преструвайки се, че иска да види........нарисуваните неща на детето! В тон с похвалите, за което пита, Осман: "Ти си написал и нещо, тука, отзад...........ти ли си ги написал, дай да видя..........какво е то?"- казва, Кемал! Осман, притеснено, отговаря:"Не, чичо аз, не мога да пиша още..........не съм, аз!". Кемал, нямащ търпение, започва да чете..........писмото, на Каролин!
Всички, слушат и............погледите им, падат върху.... Али! Джемиле, се оглежда, притеснено.........Хасефе ханъм и тя.........усилията им, за вечерта.......вече са безмислени, става най- лошото...........за техен ужас!
Започват едни коментари, от семейството на Кемал, разбира се........дъщеря им, Месуде, рожба на двама подобни родители, прави уточнението, че почеркът и подписът на Каролин, са красиви.........на английски, пише, уточнява........."Обичам те"...................... колко красиво, звучи.....нали? Али, става от масата, не можейки да ги слуша, повече! Хасефе ханъм, се развика и подканя Кемал и семейството му, че тръгват и да побързат.........точно, кога им стана интересно..... те се противят, но госпожата, настоява.......тръгваме, побързайте! Другите са на масата, още.......съкрушени и разочаровани! Заминавайки, Дъщерята на Кемал, прави, последен коментар: "А.........може би, тази жена, Каролин наистина обича чичо Али, но да няма престава, че е женен........нали, възможно ли е???"! Али,отначало не вярваше и иска да млъкнат, после  се развика на брат си, да направи нужното и да прекратят .... коментарите! Кемал, уж се прави на главата на семейството и........колкото, без хич, им казва да спират, вече!  Заминават си........най-после!
Али, решава и той да .....тръгва, но се двуоми, как да го направи! Джемиле, седи на масата.........буквално, невярваща, на случващото се! Но, Берен.......усещайки, какво се кани да направи, баща й ........не се въздържа и го пита: "Не се ли чувстваш, задължен, поне малко...след станалото, да дадеш обяснение и разясниш.....нещата, татко, какви са тези писма, каква е тази жена.....и любовно.................... ти се обяснява, би ли ..........разяснил, а не да се измъкваш...........отново, пак! Мете, гледа баща си, реакцията му! Айлин е тъжна, че подлагат на това, баща й! Не вярва, че всичко, това се случва!
Каролин, весела и засмяна...на фона на проблемите на семейството.......поздравява, слизайки: "Добре, заварила.........Истанбул"!
Отива да се настани, в хотела!
Осман, седи на масата........изплашен, оглеждащ ту единия, ту другите от семейството! Усещаше, бурята.........която, идеше! Дали, той я предизвика?Ако знаеше, нямаше да рисува, въбще.........виж, какво направиха.........рисунките му, обвиняваше се........малкото, неподозиращо ......истинската причина, момче!
Али, ядосан се обръща и изненадан, от смелостта на дъщеря си, на Берен, отговаря:

Али: Ти, как си позволяваш, това.........?
Берен: Позволявам си, защото са твои неща, виж какво причиняваш.....на майка, на нас или.............това, пак са твои лични неща, или вашите неща....които, засягат..........двама ви....?
Али: Ти си, змия........знаеш ли, съскаш и ровиш..........винаги, за теб ...са ясни, нещата, нали?
Берин: Аз ли съм, змия.........не, змия е тази, която е влязла под кожата ти......тази, която си позволява да ти пише, писма........тази, Каролин ли, беше....?
Осман, започва да плаче.........страхът, го сковава и той само, гледа и не смее.......да се обади! Джемиле и тя повишава, тон и иска да спре.......тази размяна на обиди, между баща и дъщеря, но закъснява...........с намесата си!

Навън, отиващите си ........Кемал, Нериман и дъщеря им, продължават с коментарите...:
Месуде: Дали, холандките са хубави, татко?
Кемал: Разбира се, дъще ...направо са, едни такива високи, изящни и с дълги крака...!
Нериман: Така ли, да вземем и на теб, да намерим..една, тогава?
Кемал: Недей, така Нериман, ти като си до мен, аз никого не виждам, скъпа! Не ми трябва, друга...!
Хасефе: Престанете, вече......нямате ли, мярка?
Кемал: Майко, какво е това, твоето....там, вътре се въздържах, но не прекаляваш ли и ти вече, с лъжите си........? Не ни прави, на глупаци.......кой, накрая се оказа, прав?
Каролин, получава ...стаята си, в хотела, хареса.........и него, както Истанбул, беше направила.........добре, че бе.... решила да изненада, Али! За разлика от Каролин, Али си имаше...проблемите, у дома! Осман, изправя се и.....се намесва, решава...........да се извини!

Осман: Не ме бий, татко..........аз само исках да зарадвам и да се отблагодаря, на кака Берен.......защото, тя ме обича и винаги.........!
Али: Спокойно, синко........ти не си виновен, няма никой да те бие.....защо, ще го правя, недей...успокой се!
Осман: Беше подарък за кака, татко........исках, да я зарадвам, не се ядосвай.........аз съм, виновен.........заради, моите рисунки ......се скарахте, ако...знаех, нямаше да рисувам, татко.......не ми се карай........няма, повече да рисувам, тате!
Али: ....../гледа и не знае, какво да направи.........съкрушен, че причинява, това на ...малкото момче/
Джемиле успокоява Осман, като чува и тя, какво си е въобразило....детето! Не се бой, няма да позволя.....никой да ти направи нищо, синко.......успокой се!
После...ще продължим, по-късно!

Последна редакция: ср, 29 сеп 2010, 16:22 от KraLeva66

# 4
  • Мнения: 10 803
Айде... и аз в новата тема Heart Eyes Joy Joy Joy
БЕЛЛИСИМА-
Връщам се да ви чета...до по късно....

# 5
  • Мнения: 10 803
Бел, НАЗАД КЪМ ТЕМА 1, в тази тема ни връщаш към ПЪРВАТА тема на ЛЮБОВ НАЗАЕМ... Joy Joy Joy
Виж...

# 6
  • Мнения: 10 803
AnketSezonun En Favori Yeni Dizisi Hangisi Olacak?
Küçük Sırlar - 9.7%
Bitmeyen Şarkı - 16.1%
Lale Devri - 10.7%
Deli Saraylı - 6%
Fatmagül'ün Suçu Ne? - 14.8%
Behzat Ç. - 10.4%
Öyle Bir Geçer Zaman ki - 32.2%

Не знам ог кога е... newsm78 newsm78 newsm78

# 7
  • Мнения: 0

Бел за теб скъпа че ни правиш щастливи в тази тема!!!! Защото се грижиш за нейното оформление!!!!1


а за всички момичета е това с любов

# 8
  • Мнения: 0
Здравейте на всички емоциите от снощи ми повлияха зле днес цял ден глава ме боли от напрежението което преживях снощи !!!!Нямам думи и незнам как да се изразя но този филм ми действа много но не както нашият тук темата е различна тук се смесват семейни драми и емоциите за децата които остават като травма цял жевот !!! Може би тези хора които не са преживели нещо подобно няма да вложат толкова емоция защото незнаят каквое това !!!
Поговорката ...СИТ НА ГЛАДНИЯТ НЕВЯРВА... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Сега ще изгледам още веднъж филма и се връщам!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Крале за теб скъпа после ще поднеса цветя за труда ти !!!!!  bouquet  bouquet  bouquetтова е много -много трудно което правиш  bouquet  bouquetБЛАГОДАРЯ ТИ  bouquet  bouquet

# 9
# 10
# 11
# 12
# 13
  • Мнения: 793
 
 

             

 
 
Поздравления, Белл.........невероятна,
 супер си!!!    
 
 
 

 

Благодаря ти мила!

# 14
  • Мнения: 793
Айде... и аз в новата тема Heart Eyes Joy Joy Joy
БЕЛЛИСИМА-
Връщам се да ви чета...до по късно....


Мерсаж, Све

Общи условия

Активация на акаунт