Еркан Петеккайа в Öyle Bir Geçer Zaman ki # 3

  • 32 720
  • 754
  •   1
Отговори
  • Мнения: 793
Öyle Bir Geçer Zaman ki

Всеки вторник по Kanal D от 20.00 часа


Продукция: Kanal D , 2010
Режисьор: Zeynep Günay Tan
Сценарист: Coşkun Irmak
Музика: Nail Yurtsever
Жанр: Драма


Участват:


               
Erkan Petekkaya     Ayça Bingöl        Emir Zincidi       Yıldız Atiksoy        Tolga Gülec
Али                     Джемиле               Осман                  Беррин               Ахмет
 
               
Aras İynemli        Yeliz Kuvancı      Farah Abdullah       Mete Horozoğlu    Wilma Elles
Мете                     Инджи                    Айлин                   Сонер               Каролин
 
               
Meral Çetinkaya   Mehmet Gürhan   Zeyno Okdemir   Nilperi Şahinkaya  Orhan Alkaya
Хасефе              Кемал                    Нериман                   Месуде          Балъкджи

               
Dila Akbaş         Salih Bademci      Sercan Bodur      Ahmet Varlı          Ferit Kaya
Айтен                   Хакан                  Неджати                Илхан                Кюршат





Öyle Bir Geçer Zaman ki – soundtrack - .mp3:



Трейлър Епизод 5







Гласувайте за Еркан Петеккайа –



Назад към:   Тема 1;  Тема 2;

Добавяне на снимка
ББ: height – височина на снимката
width – ширина на снимката

[img height=100 (200, 300,..600)]http://……..[/ img]

или

[img width=100 (200, 300,..600)]http://……..[/ img]

или

[img height=?? width=??]http://……..[/ img]

Последна редакция: пн, 11 окт 2010, 13:17 от BELL-

# 1
  • Мнения: 36 752


Белл за новата тема

# 2
# 3
  • Мнения: 4 381
 
 

 
Мамчето, сервира сладкото, хайде аз....нещо за хапване! hahaha Заповядайте! Grinning Grinning Grinning

  Bell, за теб.....скъпа!  love001  love001  love001 Прекрасна тема, отново! newsm10 smile3521 smile3501 Тенкс ! bowuu bowuu bowuu
 

# 4
  • Мнения: 4 381
 
Ето ви настроение, за  цялата седмица......синьо, настроение! smile3525 smile3525 smile3525 Two Hearts Two Hearts Two Hearts






 

# 5
  • Мнения: 793
сладурки!

# 6
  • Мнения: 36 752
ПОЗВОЛЯВАМ СИ ДА ПРЕХВЪРЛЯ ПОСЛЕДНИЯ ПРЕВОД ОТ ПРЕДИШНАТА ТЕМА - ЗА УДОБСТВО НА ПИШЕЩИТЕ И ГОСТИТЕ НА ТЕМАТА

"Епизод 4     серия 3 - цялата

Берин, научава за случилото се; Осман, водят го при чинка му, Нериман;
Хасефе ханъм и децата, отиват в полицейското управление да разберат за инцидента; Мете, напада баща си пред всички, успява да го удари, заканва му се......обвинява:


Айлин и Мете, стоят на вратата, разтревожени и не смеят да промълвят:
Берин: Кажете, де.....искате да полудея от притеснение ли? Казвайте, вече..!
Мете: Майка, мама е ...намушкала, някого....!
Айлин: Да, како.....нападнала и намушкала...../разплаква се, отново/.
Берин: Кого, но кого е намушкала, защо?
Айлин: Незнаем, чичо се обадил на Директора, той ни съобщи....! Какво ще стане, сега? Какво ще правим, како?
Мете: Какво ще стане, сега с мама, в затвора ли ще влезе?
Берин: Излезе сутринта, не закуси, даже...беше добре, защо....какво ли е.....станало и как? Чакайте, не може да бъде, майка не би......такова нещо, тя не би сторила! Какво ще правим, сега.......слушайте, ще направим все нещо, влизайте......хайде, влизайте вътре! Чуйте, Осман е горе, той да не разбира.....чу ли Айлин, внимавайте с него, хайде.....вътре, влизайте......разбра ли, Айлин?
През това време, отвеждат Джемиле и я затварят в караулното помещение, в полицията! Затварят вратата, блъскат я......тя подскача, стряска се.....гледа, невиждаща....къде е, оглежда се.......като, в сън... лош сън.......сякаш, се намираше!
Излизат, всички.....водят, Осман за ръка! Бързат, Осман не разбира и пита:
Осман: Къде, отиваме...како?
Берин: Нали ти казах, отиваме при чинка Нериман!
Осман: Защо, не искам....не искам, да ходя!
Берин: Слушай, ти си голямо и умно момче, нали.....налага се, разбери ме!
Кадър от килията, където е Джемиле.........оглежда се, не знае......къде се намира, вижда пейка...сяда, свива се.......става й студено!
Другите и Осман, пристигат....пред, къщата на Кемал!
Осман: А ти къде ще ходиш, стигнахме ли?
Никой не му отговаря, чукат.......отваря, чинка им Нерима, оглежда ги..изненадана и казва:
Нериман: Вие, какво правите, тук...всички! Дано е за добро!
Берин: Може ли да поговорим, чинке......вътре, ако......може!
Нериман: Влизайте, тогава.......елате, да видим какво е станало!
Берин: Хайде и вие ...елате, с мен!...../ към Мете и Айлин/.Обръща се към Осман: Миличък, ние ще говорим малко, вътре......ти остани тук, отвън, пред вратата...разбра ли?
Осман: Защо?
Берин: После ще ти кажа, направи го....както, те помолих!
Осман: Какво ще говорите?
Берин: Нещо, което големите говорят.....ти, чакай, тук..става ли? /и му затварят, вратата под носа/.
Пак, Джемиле......стои, свита......гледа, в нищото!
Болницата, приключва операцията на Каролин, доктора нарежда да зашиват вече раната, това беше- казва, той!
В къщата на Кемал, разговарят...Берин, разказва! Хасефе и Нериман, слушат:
Нериман: Вай, Джемиле.....да пази господ, какво си сторила...и какво ще стане, сега?
Берин: И ние сме объркани, сега отиваме при нея, да я потърсим и видим!
Хасефе: И аз, идвам!
Берин: Бабо, ти защо ще идваш, недей......сега и ти, няма нужда!
Хасефе: Казах, идвам...и толкова...тръгваме!
Берин: Чинке, мислим да оставим Осман при теб, за малко......става ли?
Нериман: Ами, кво да кажа......така де, има ли при кого, другиго......нали?
Излизат, Осман е пред вратата, чака....гледа ги!
Берин: Миличък, ние трябва да вървим, излизаме....имаме, спешна работа, налага се........ти... остани тук, при чинка си Нериман..... оставаш при нея, разбра ли?
Осман: Не искам, искам у нас, в нашата къща...не заминавайте, да се прибираме, там искам.....!
Айлин: Не ни бави, не преувеличавай....нямаме време, отиваме при майка, разбра ли?
Берин: Айлин, моля те....престани, млъкни!
Осман: Майка и татко да се прибират, вече и те.... да си ходим, всички ...у дома!
Мете: Ти, какъв такъв мъж си, я се виж.....така ли правят, мъжете.....виж, ние тръгваме, ти оставаш при ччинка си, разбрахме ли се?
Осман: Добре, вървете......аз ще си играя, но бързо се върнете, нали?
Хасефе: Браво, послушното ми момче.....!
Най-после, тръгват.....Осман, гледа след тях, тъжен....никой не го поглежда, не казват..."довиждане"....... бързат!
Показва се, чинка му...вика го да влиза вътре, той го прави.....не гори, от желание!
Полицията, комисарят нарежда на един подчинен да проверят в болницата, състоянието на чужденката, прободената жена! После докладвай, нарежда, той!
Хасефе ханъм и внуците й пристигат, пред районното полицейско управление! В същото време и Али, слиза от едно такси....едновременно! Срещат се, всички са притеснени! Хасефе ханъм, нарежда на шофьора на тяхното такси да чака, там! Берин и всички, тръгват към Али:
Берин: Къде е майка, какво става?
Али:..../мълчи/.
Мете: Кажи, татко къде е мама?
Али: Майка ви е вътре, в районното! Задържана, но няма да остане дълго, не се притеснявайте, ще излезе.....!
Айлин: Какво е направила, татко? До нас стигна, чухме че, е много лошо!
Али: Да, лошо е...майка ви, направи нещо....много лошо, но беше случайно.....добре, че не умря, жива е......само, ранена!
Берин: Защо не говориш, открито......кой не е умрял, кой е само ранен, кажи!?
Али: Деца, майка ви.....посегна на една жена и........я намушка, с един нож!
Хасефе: Аз, не разбирам....Джемиле, не може да направи такова нещо,откъде излезе това, сега ...как, стана.....коя е тази жена???
Айлин: Татко, казвай най-после, кого е намушкала, кого е ранила?
Берин: Хайде, говори татко, коя е....?
Али:... /оглежда се/.....Каролин....!
Хасефе: Като....каза, Каролин....тя, тази не е ли, онази.......дето, онази...жена!
Берин: .../ядосана, с омраза, казва/..Да, бабо....онази жена.... Каролин, този човек, тук......ти, ти си ....нямаш срам!
Хасефе: Какво, говори ...той! Тази жена, чужденката.....тук ли я доведе, чак, в Турция.......?
Али: Аз, не съм я довел, майко! Не знаех, тя сама е дошла, нямах престава, че ще идва......никаква престава, Джемиле....е дошла, да поговорим на кораба, ние си говорихме, вървяхме....изведнъж се появи и Каролин, дошла да ме види......срещнаха се......докато я видя, Джемиле с попадналия нож в ръцете й, посегна и я нападна........рани я, намушка я.......в корема! Казахме, че е станало...случайно, без да иска......така, казахме!
Мете: Ти си виновен! За всичко си виновен, ти......ще го убия../напада го, удря го в корема/...ще те убия, ти казвам.....оставете ме, пуснете ме да го довърша.....хайде, ела ..удари ме, защо не искаш.....ти, направи това с майка ни, ти.....хайде, ела.....защо, не идваш......ти, затри майка ми, аз ще затрия, теб......запомни, ще го сторя......аз, ще те довърша, ще видиш......изчезвай, върви......бягай, оттук.....!!!
Али: Браво, каза го.....браво!
Хасефе: Къде, си тръгнал.....къде, Али?
Али: Отивам.....отивам да се погрижа за Джемиле, майко! Да, спася Джемиле!
Хасефе: Не ни оставяй тук, така.....синко!
Али: Обещавам ви, ще спася Джемиле, ще направя всичко, ще я освободя.....но, това......това, което правите.......и вие, ще се срамувате, че ми правите, това.....ще ви е срам, тогава.........деца мои!
Журналиста, появил се преди това, снимаше...всичко! Осман и Нериман се гледаха, той питаше за играчки......тя, отговаря че имат някъде, но........не знае, къде са....сега! Осман, пита за книжки........нямало и книжки! Накрая, иска да й разкаже приказка......не желае, чинка му да слуша...приказка! Скарва му се да млъква, най-после! Осман, разбира....тази жена, не е била никога........дете, монолога му...после е, че е разбрал......и това, и големите са били някога....деца, но имаше и големи, които, никога сякаш не са били .....деца!
В училището на Айлин вече се азчува за инцидента с майка й, говорят за случилото се!
Хасефе ханъм и децата, правят опит да видят Джемиле, но им отказват! Баба им, настоява и говори за снаха си, че е невинна...тя не е такъв човек, не може да нарани...никого! Ядосана от отказа за свиждане, казва Хасефе ханъм на полицаите!
Али, чака в болницата......идва, брат му! Разпитва го, коя е жената, пострадалата жена! Али, съобщава, че тя е Каролин, Кемал е изненадан и възкликва: "Каролин, онази жена......чужденката, която се обади!".
Дават, после Джемиле......спомня се инцидента, с Каролин........как, тя идва....... целува Али и ...........се обръща, да попита........."Ти, ти ли си Джемиле?"!
Край....следва, продължение......4 серия!"



# 7
  • Мнения: 4 381
 

 "Всичко е за сметка на ....Осман, срещу него!" - надпис

# 8
# 9
  • Мнения: 36 752



Взех и аз да се тревожа за здравословното състояние на Еркан....Многооо слаб.... Thinking Thinking Thinking

# 10
  • Мнения: 4 381


 
Много хубава снимка.......колко са щастливи, тук! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 4 381
Страхотни снимки, Белл.........каква игра , на всички! bowuu bowuu bowuu

# 12
  • Мнения: 4 381
Взех и аз да се тревожа за здравословното състояние на Еркан....Многооо слаб.... Thinking Thinking Thinking
Ставате, две....и Теди се беше разтревожила до неотдавна, в началото като го видя! Аз, също не го харесвам......такъв, тези мустаци, също.....не мога да свикна и това е........сори! Затова, от време на време си го гледам в "Любов назаем"......такъв го искам, навсякъде......поне, така да изглежда!  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 13
# 14
  • Мнения: 36 752
Страхотни снимки, Белл.........каква игра , на всички! bowuu bowuu bowuu
На мен не ми харесва само играта на Каролин....много изкуствено, фалшиво играе....Може би защото не е от Турция - там всички актьори играят перфектно, истински....Дори ме вкарват в заблуждение, че това което виждам на екрана е действителност - за мен е така, за вас не знам...

Общи условия

Активация на акаунт