След "1001 нощи" - Приказката прелива в една "Безкрайна песен" - 148 (7)

  • 29 188
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 116
2-
Фери : Балъклар хазър мъ? Рибата готова ли е?
Поднесе я на всеки каза : Афиет олсун – добър апетит-

При Кара когато си хванаха ръцете Кара каза:
Иш аллах ,беенирсиниз -  
С божия помощ  дано ви хареса – Според мен това се отнася  за ястието
И после видя ръцете им и каза:

Винаги когато видя новодомци все са с хванати ръце!


Данайче,   bouquet  bouquet  bouquet Може би го е казал в преносен смисъл!

# 736
  • Мнения: 4
Данайче, благодаря ти, миличка! Значи така, "ти си моята жена"...Бюлент има прекрасен глас.
Дай боже, всекиму такава жена. Ами прекрасна е Берг! Не мога да й се нагледам!И във филма, и на снимките от Гърция.
Халит да си я стиска здраво!
Данайче,и аз много ти благодаря за превода! Hug
Чудесна си!    bouquet

# 737
# 738
  • Мнения: 21
2-
Фери : Балъклар хазър мъ? Рибата готова ли е?
Поднесе я на всеки каза : Афиет олсун – добър апетит-

При Кара когато си хванаха ръцете Кара каза:
Иш аллах ,беенирсиниз -  
С божия помощ  дано ви хареса – Според мен това се отнася  за ястието
И после видя ръцете им и каза:

Винаги когато видя новодомци все са с хванати ръце!


Данайче,   bouquet  bouquet  bouquet Може би го е казал в преносен смисъл!
Каза го спонтанно но може и да има по- дълбок смисъл1
Но като започнахме за Кара се сетих ,че днес си мислех да обсъдя едно хрумване  с теб - Кара нали е попаднал в затвора след като изнасилили любимата му?!?Какво пречи това наистина да е била Захиде- някой го спомена вече??
Обаче и тогава тя няма да отстъпи ,защото праблема е в общественото мнение най- вече.Манталитет на малкото градче!!А и Кадирови се чувстват пренебрегнати....

# 739
  • Мнения: 4
Данайче   bouquet
Намесвам се в разговора ви,ще ме извините.  HugМисля,че Кадирови всяват респект в много хора и най-вече в Захиде-тя много се страхува от гнева на Кадир бей и го каза неведнъж..
А това,което обсъждате ,може би има своето логично обяснение..

# 740
  • Мнения: 21
Данайче   bouquet
Намесвам се в разговора ви,ще ме извините.  HugМисля,че Кадирови всяват респект в много хора и най-вече в Захиде-тя много се страхува от гнева на Кадир бей и го каза неведнъж..
А това,което обсъждате ,може би има своето логично обяснение..
[color=red]Фреш[/color] ,моля те продължи мисълта си ,моля те много ми е интересно,наистина! Thinking Thinking Hug Praynig

# 741
  • Мнения: 21
На всички празнуваши св-Димитър и конкретно на Ди-Ни и Краси :
Много радост ,здраве и лично щастие - и повече такива житейски драми,които ни събраха в този форум - Но само във филм!!!
  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug
Нещо не ми се получи картинката - сори ,за което!!

# 742
  • Мнения: 11 116
Данайче, да, наистина някой подсказа за такъв вариант. Има и някаква подсказка, че нещо с брака на Захиде не е било наред - от превода - тя самата казва: "С такъв мъж...", но си мисля, че Кара е по-млад от Захиде. Да, косата му е прошарена и с тази брада, но тялото му, очите му младеят в сравнение със Захиде. Но знам ли... Има, има много неща, които ще се разплитат и тепърва ще ни изненадват. Едно е ясно - Захиде познава Кара от дълги години, не е мърморила на Яман, че се вслушва в неговите съвети, което означава, че неговата дума има тежест за нея. Все си мисля, че Яман не е от мъжът на Захиде, може и да си фантазирам, но наистина към него тя има някаква слабост. Всъщност нали той е първородният й син, макар, че Неджиб е жененият? Всъщност и това е причина за нейното отношение.
Всичките й надежди, планове, мечти са свързани с Яман. А откъде идва приятелството на Кара с Яман също не е ясно.  

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 23:10 от Mydream

# 743
  • София
  • Мнения: 1 017
МИЛИ МОМИЧЕТА,  bouquet  bouquet
ОТ СЪРЦЕ БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ,КОИТО ПОЗДРАВИХА МЕН И МОЕТО СЕМЕЙСТВО ЗА ДНЕШНИЯТ НИ СЕМЕЕН ПРАЗНИК Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
ДНЕШНИЯТ ДЕН ЩЕ ГО ЗАПОМНЯ И С ПРЕКРАСНИТЕ СНИМКИ  НА ХАЛИТ И БЕРГ. Heart Eyes МНОГО ЕЛЕГАНТНА,СТИЛНА  И ЕСТЕСТВЕНА Е БЕРГ,А ХАЛИТ  ДО
НЕЯ СПОКОЕН,ЩАСТЛИВ,НО И ГОРД С КРАСИВАТА СИ СЪПРУГА  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 744
  • Мнения: 4
Данайче,Mydream каза думата,която аз търсех да напиша,но в малко по-друга посока -слабост!Да,мисля,че Захиде има слабост  и към Кара,има му доверие ,знае,че може да разчита на него за помощ..така,както го е направила преди 15 години.А Захиде май на никой не се доверява. От друга страна,ако не се лъжа ,когато си дойде след срещата с Кара,тя каза на Неджиб и Месут ,че ако не се е налагало,не би отишла за помощ при този човек..Доста е объркано засега,поне в моя ред на мисли.Важното е обаче,че  Захиде може да се опре на Кара в такива критични моменти .При какви обстоятелства обаче са се срещнали Яман и Кара?
А ти беше писала за непреклонността на Захиде..кой би определил как ще реагира тази жена?!Ако и тя е минала през това ужасно изпитание,би следвало да прояви съчувствие към мъката на Ферайе.От друга страна обаче -гнева от незачитането на думата й и страха й от Кадир може да наклонят везните в другата посока.Серията завърши с каменната й физиономия.

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 23:43 от fresh13

# 745
  • Мнения: 11 116
Фрешче, коментира ми се, но виждам, че стр. е 50-та. Може да има някакви снимки или нещо, а да няма място. Дали е готова новата тема? Извинявайте за въпроса.

# 746
  • Мнения: 25
Привет Hug

Момичета, тъй като Аша има ангажимент ей сега ще направя новата тема Hug

# 747
  • Мнения: 4
И аз не знам,миличка-може би Аша или някое от момичетата ще я пусне по-късно.

# 748
  • Мнения: 25
Заповядайте в Новата тема Hug  bouquet Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=536474.new#new


Утре ще сложим и анкета, ако желаете Hug  bouquet

# 749
  • Мнения: 11 116
Всъщност за трейлъра ли се отнасяха думите й, че ще унищожи Ферайе със собственото си оръжие?

Общи условия

Активация на акаунт