90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №115

  • 30 548
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 42
Бетито 28 не е ли малко късно за обяд чак сега
Ужасия къде да намеря тези рецепти на Пети за 90 дневната
 newsm78
Много е късно вече,ама докато разточа това тесто....(не ме бива в правенето на пица)....

# 736
  • Мнения: 2
Здравейте! Днес ми е 3-ти ден. Чувствам се добре, но утре незнам как ще изкарам само на плодове и зеленчуци!!! newsm78

krasi трудно е само първият плодов, после се свиква. Можеш да хапнеш и сурови ядки до 100 гр. Аз си ги разделям за обяд и вечеря по 50гр.  Само първият плодов ядох 5 пъти, после не усещах такава нужда от храна и сега хапвам максимум по 4 пъти. Стискам палци да не ти е тежък!

# 737
  • Мнения: 1 545
Момичета, аз пак за баналната тиква...знам правилата за нея, но не си спомням на едно ядене тиква без захар и тиквеник във въглехидратен ден допустимо ли е?

# 738
  • София
  • Мнения: 12 554
Момичета, аз пак за баналната тиква...знам правилата за нея, но не си спомням на едно ядене тиква без захар и тиквеник във въглехидратен ден допустимо ли е?

Може и тиква със захар и тиквеник.

# 739
  • Мнения: 1 545
Нана, благодаря, знам, че е време вече да запомня правилата, ама нещо се усъмних и реших да питам.  bouquet

И още един конструктивен въпрос - на обяд прекалих с тиквеника относно количеството. Въпроса ми е при това положение знам, че не е хубаво да се пропуска ядене и не трябва да пропускам вечерята, но дали да вечерям само салата, някаква маруля или все пак да хапна въглехидратно. Кое е по-добрия вариант? Осъзнавам, че прекалих на обяд, но е свършено вече, въпроса е как бих могла да не прецакам допълнително още положението с погрешна вечеря?

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 16:47 от bimbaaa

# 740
  • Варна
  • Мнения: 117
betito28 Добре дошла,режима работи при стриктност ....но препрочитай си няколко пъти 1ва страничка.Пица за въглехидратен идеална ,но  Stop царевицата е за деня с варивата ,комбинирай с гъбки,краставички

# 741
  • Мнения: 1 700
Момичета, заповядайте в новата ни темичка!  bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=538697.new#new

# 742
  • Мнения: 57
zdraveite momi4eta nai nakraq i as se prestra6ih  da vi pi6a za moqta 90 dnevna dieta.ot 1 sedmmica i pove4e sam na tozi rejim i nesam svalila gram po4vam da se o4aivam imam da svalqm okolo 10 -12 kg.sled rajdane  Sad.nqkoi imal li e takav problem za6toto volqta mi iz4ezva pone 100 gr ako smakna da imam nqkakav stimul ina4e #2gunfire 6te se pobarkam

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Как ги изнамирате тези стари теми остава загадка за мен :
Ето актуалната тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=562547.0

Общи условия

Активация на акаунт