Вижте колко е щастлива мама,че си има породени двама ! ** 29 **

  • 24 896
  • 734
  •   1
Отговори
# 435
# 436
  • Мнения: 474
Честита баба Марта, момичета  Hug  bouquet

# 437
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Честита Баба Марта! Бъдете здрави и щастливи!   bouquet

# 438
  • Мнения: 359
@Дари@, goris, antonia, благодаря ви!  Hug Честита Баба Марта и от мен със закъснение! Днес мъжът ми имаше рожден ден, не бяхме празнували така досега  Mr. Green И двамата с едно дете под мишница - мием дупета единия в кухнята, другия в банята и се срещаме на коридора  Mr. Green Всеки храни и приспива по едно дете...Понеже Ади спи повече само ако е гушната в някой мъжът ми вечеря, гушкайки я, на дивана  Laughing Торта ядохме след като вече са заспали децата, защото Дени още не е опитвал такова "чудо" да не го дразним  Peace

# 439
# 440
  • Мнения: 5 776
честит 3-ти март!!!

Лъки,много сте сладки.Да са ти живи и здрави и малките съкровища,и половинката.Е кажи сега това не беше ли най-веселия рожден ден,който сте празнували  Laughing

# 441
  • Мнения: 11 567
Здравейте, мамчета!
Мисля да се запишА в темичката ви, че ми стана интересно.
Имам бебче на 3 месеца, но се замислям и за второ, предвид възрастта ми- 34 години.
Няма закога да чакам.
Отивам да ви чета.
И да питам- има ли възрастова граница за породени деца?

# 442
  • Мнения: 359
Честит 3 март и от мен Simple Smile
мария п, наистина беше много весело  Laughing Дечицата така изпълниха деня и сърцата ни, че друго не ни трябваше  Heart Eyes

# 443
  • Мнения: 6 713
daryl hana, успех с бебеправенето! Hug Laughing Аз например не съм точно за тази тема, но чета защото все пак разликата между децата ми е малка (е не е като например 1 година и 2 седмици), но все пак си е малка и намирам много отговори на мои въпроси именно тук. Peace
Относно възрастовата граница - нека се изкажат по-опитни мами, аз не знам каква е тя, но за мен е най-важното децата ни да са живи и здрави, а дали преминават тази възрастова граница, каквато и да е тя Crazy, с 1-2-3 и повече дена или месеца, няма абсолютно никакво значение в крайна сметка. Peace

# 444
  • Мнения: 4 514
И да питам- има ли възрастова граница за породени деца?

Има, разбира се. Simple Smile За 'породени' се смятат деца, родени в две една след друга години. Както са моите например - 2006 и 2007. Или пък деца с разлика до 2 години. Но фактически е толкова едно и също дали гледаш деца с година и половина разлика или с 3 години разлика, че тук започнаха да пишат много майки, чиито деца просто са с малка разлика, без непременно да са породени. И по-добре така - даваме си акъл, подкрепа, отдушник сме си от дните, изпълнени с грижи /особено в бебешкия период/ и така нататък. Тъй че всеки е добре дошъл.  Grinning А ти не му мисли много, 'мятайте' второто and let the fun begin!  Laughing

# 445
  • София
  • Мнения: 167
И да питам- има ли възрастова граница за породени деца?

Има, разбира се. Simple Smile За 'породени' се смятат деца, родени в две една след друга години. Както са моите например - 2006 и 2007. Или пък деца с разлика до 2 години. Но фактически е толкова едно и също дали гледаш деца с година и половина разлика или с 3 години разлика, че тук започнаха да пишат много майки, чиито деца просто са с малка разлика, без непременно да са породени. И по-добре така - даваме си акъл, подкрепа, отдушник сме си от дните, изпълнени с грижи /особено в бебешкия период/ и така нататък. Тъй че всеки е добре дошъл.  Grinning А ти не му мисли много, 'мятайте' второто and let the fun begin!  Laughing

винаги съм се чудела и аз кои точно са породените деца. Моите явно не са (2008 и 2010)  Thinking

дарил, успех и от мен  Peace

# 446
  • Мнения: 6 713
Илка, и моите са 2008 и 2010, но каката е родена април месец, а твоята есента. Laughing

# 447
  • Мнения: 4 514

винаги съм се чудела и аз кои точно са породените деца. Моите явно не са (2008 и 2010)  Thinking

дарил, успех и от мен  Peace

Така като гледам, чисто породени са си твоите - по-малко от 2 г. разлика.  Wink Абе това в крайна сметка няма никакво значение. Който се чувства готов да сподели какво е да гледаш деца с малка разлика или пък да поиска съвет, тази тема е точно за него.  Hug

# 448
  • Мнения: 36
 Прри нас продължава тръшкането и ревовете. Просто нЕам нерви...

# 449
  • Мнения: 493
Как е възможно до сега да не съм я видяла тая тема  ooooh!
Здравейте Simple Smile
Исскам и аз да се писъединя към вашата дужина  Party

И да питам- има ли възрастова граница за породени деца?

Има, разбира се. Simple Smile За 'породени' се смятат деца, родени в две една след друга години. Както са моите например - 2006 и 2007. Или пък деца с разлика до 2 години. Но фактически е толкова едно и също дали гледаш деца с година и половина разлика или с 3 години разлика, че тук започнаха да пишат много майки, чиито деца просто са с малка разлика, без непременно да са породени. И по-добре така - даваме си акъл, подкрепа, отдушник сме си от дните, изпълнени с грижи /особено в бебешкия период/ и така нататък. Тъй че всеки е добре дошъл.  Grinning А ти не му мисли много, 'мятайте' второто and let the fun begin!  Laughing

По тая логика и моите не са породени, защото са родено 2009 и 2011  Crazy
За количките, първо бях с jane twin two, стахотна количка, но я продадох. Сега съм с бъги под и съм страшно доволна Simple Smile

Ражданията -втория път много по-бързо и леко. Явор се роди за 4 часа от изтичането на водите 3900 52см. Тея се роди за 2,5 часа 3200 31см.
Когато се роди Тея останахме 3 дни в болницата, но не съм му липсвала на Явор. Него отдавна го храни баща му вечер а и покрай проблемната ми бременност само моите родители си играеха с него.

За вниманието - при нас е обратно - лишавам баткото от внимание - бебето е с рефлукс  и не може да лежи никъде вечно ми е в ръцете, не трябва и да плаче,защото има сърдечен проблем, и така Явор по някога си игае сам...

Нашата ситуация е следната - живеем при нашите- това беше единствения шанс да имаме второ дете. Майка ми гледа Явор когато съпруга ми е на работа, когато той почива си ги гледаме заедно двамата. Но, това което безкрайно ме дразни е, че майка вместо да си играе с него му пуска клипчета или телевизор  Tired Sad И след това върви му привличай вниманието с книжка.... ooooh!
Имаше период, в който сама го гледах когато бях бременна, с контракции, с болки... Сега когато се роди Тея също ги гледах сама 3 седмици...но с тези проблеми на малката беше много трудно..

Последна редакция: нд, 06 мар 2011, 18:48 от Бебешондел

Общи условия

Активация на акаунт