(*)(*)Зимна кърмаческа мода 2010-2011. Тема за поръчки(*)(*)

  • 48 437
  • 1 139
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 718
ТАБЛИЦА С ОТГОВОРНИЦИ ПО КВАРТАЛИ (ЗА СОФИЯ)


Ето я и дългоочакваната тема за поръчки. Както вече традицията повелява, всяка година по два пъти голите и боси кърмачки и кърмаченца получават шанса да се облекат по последна Шаманска мода  Mr. Green
Слагам линк към старата тема, където обсъждахме идеите. Ще ви помоля в тази тема само да се записват поръчките за да е по - лесно следенето и! Ако имате въпроси, заповядайте в темата от линка Peace
Ето какво можете да си поръчате. Можете също да разгледате предложенията ни ТУК


ТАБЛИЦА С ПОРЪЧКИ

ЗА КЪРМЕНЕ: Поло и Блуза с шал

ЗА КЪРМЕНЕ: Пижама и рокля

ЗА ЗАБАВЛЕНИЕ








Цените са:
Дамска обикновена блуза - 12лв.
Детска тениска (боди до размер 74) - 10лв.
Кърмаческа блуза поло - 17 лв.
Кърмаческа блуза, с шал - 17 лв.
Пижама - 15 лв.
Кърмаческа рокля - 30лв.
Mъжка блуза – 12 лв.

Възможно е да има лека промяна в цените, тъй като много фактори се променят за което се извинявам и ще ви уведомя веднага  Embarassed


Във цената на дрехите е включен малък процент, който ще бъде дарен на Ла Лече Лига България. Разбира се, ако някой има желание, може да добави и още нещо към сметката си Simple Smile

Предвиждаме намаления за членове на Ла Лече Лига, които ще обявя малко по късно Peace

Ако още не сте станали член, но имате такова намерение, ето как да го направите: ЦЪК

Разходите за транспорт също са включени в цената и ако нямате някакви особени желания, най-вероятно няма да се наложи да плащате за доставката.[/b]


Размерите:
Детски: 62(0-3м.), 68(3-6м.), 74(6-9м.), 80(9-12м.), 86(12-18м.), 92(1,6-2г.), 98(2-3г.), 104(3-4г.), 110 (4-5г.), 116(5-6г.) при желание мога да намеря и по големи
Дамски: S, M, L, XL, XXL , ХХХL(възможно при интерес)


Срокът за записване е 17 дни (от 09.11.2010 до 25.11.2010), след този срок ще направя поръчките и едва ли ще мога да добавям нови![/size]


Пример за поръчка:

ник: Шаманката
град: София (квартал, ако сте от София или друг голям град Х. Димитър)
Дамски: М1, размер М - 1бр.
              М2, размер Л - 1бр.
Детски: Д1, размер 104 - 1бр.
             Д5, размер 68 - 1бр.  

Кърмаческа: Поло, размер Л - 1бр.
Блуза с шал, размел Л - 1бр.
Рокля, размер Л - 1 бр.
Пижама, размер Л - 1бр.


Моля, ако имате корекции по вече пусната поръчка, да го правите с цитат на предишната поръчка в темата!

ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ПОРЪЧКИТЕ:
Ако сте от София:Избираме си доброволци, отговорници по квартали или пи скоро групи квартали близки един до друг. Можете да видите как беше организирано миналата година Когато нещата са готови, в тази тема обявявам среща на удобно място. Който успее да дойде, взима си поръчката. Който не успее, поръчката му отива в отговорника и си я търси от него.

Ако сте от голям град или такъв с повече от един поръчали: Пак набираме доброволни отговорници, които ми пускат точен адрес, имена, телефон и ПК на лични. Те получават колет от мен и правят среща за раздаване. Ако не успеете за срещата, търсите си отговорника на лс. Отговорниците не са длъжни да ви търсят или носят нещата в къщи, освен ако сами не предложат да го направят. Все пак всичко тук е на доброволни начала. Можете да видите миналогодишния списък по градове , а когато приключат поръчките, ще сложа актуален.

Ако сте сам поръчал от града: Пускате ми точен адрес, имена, телефон и ПК на лични и аз изпращам пратката ви по пощата или куриер. Мога да пращам и като куриерска пощенска пратка, така че ще е добре да ми напишете и близък до вас офис на еконт.

Ако имате специални желания за вида и начина на доставка, със пълното съзнание, че това ще ме затрудни, можете да ми напишете ЛС и да си поемете разходите по доставката. Някой беше питал за наложен платеж, това не ми е особено удобно, защото изисква да ходя до офиса на куриерите. Но ако няма друга опция, можем да го обсъдим.


ЗА ЦВЕТОВЕТЕ, много пъти писах, избирам това, които има на пазара. Нямам възможност да осигуря избор и разнообразие, за което съжалявам, но това е положението.


Срокът за плащане е до края на месец ноември Ще ви помоля да бъдете коректни, защото точно с тези пари ще се разплащаме на производителите. Ако имате затруднения, можете да закъснеете малко, но моля нека е само в краен случай.

Сметката за превод на парите е:
банка:    ЦКБ
IBAN:      BG85CECB 9790 10B3 2715 00
BIC:        CECBBGSF
име:        Ива Емилова Петкова
основание: ник на поръчващия


Поръчките и платените неща ще можете да проверите на адрес, който ще публикувам скоро.

ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА ПОРЪЧКИТЕ:
Ако сте от София:Избираме си доброволци, отговорници по квартали или пи скоро групи квартали близки един до друг. Можете да видите как беше организирано миналата година Когато нещата са готови, в тази тема обявявам среща на удобно място. Който успее да дойде, взима си поръчката. Който не успее, поръчката му отива в отговорника и си я търси от него.

Ако сте от голям град или такъв с повече от един поръчали: Пак набираме доброволни отговорници, които ми пускат точен адрес, имена, телефон и ПК на лични. Те получават колет от мен и правят среща за раздаване. Ако не успеете за срещата, търсите си отговорника на лс. Отговорниците не са длъжни да ви търсят или носят нещата в къщи, освен ако сами не предложат да го направят. Все пак всичко тук е на доброволни начала. Можете да видите миналогодишния списък по градове , а когато приключат поръчките, ще сложа актуален.

Ако сте сам поръчал от града: Пускате ми точен адрес, имена, телефон и ПК на лични и аз изпращам пратката ви по пощата или куриер. Мога да пращам и като куриерска пощенска пратка, така че ще е добре да ми напишете и близък до вас офис на еконт.

Ако имате специални желания за вида и начина на доставка, със пълното съзнание, че това ще ме затрудни, можете да ми напишете ЛС и да си поемете разходите по доставката. Някой беше питал за наложен платеж, това не ми е особено удобно, защото изисква да ходя до офиса на куриерите. Но ако няма друга опция, можем да го обсъдим.


ЗА ЦВЕТОВЕТЕ, много пъти писах, избирам това, които има на пазара. Нямам възможност да осигуря избор и разнообразие, за което съжалявам, но това е положението.

ЗА МЪЖКИ ТЕНИСКИ, ако искате да поръчате, мога да намеря тъмно сиви, цената ще е като на дамските блузи. Пишете ако имате интерес.



afwitch  Хайде народе, поръчвайте на воля!  afwitch

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 18:16 от Бу

# 1
  • Мнения: 738
Хайде да съм първа!!!

ник:goguna
град:Бургас
Кърмаческа блуза с шал: размер L-1бр.
Детска: Д5 размер 80-1бр.

За сега е това-ако има още ще добавя по-късно!!!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 723
ник:Nedialka_81
град:Бургас
Детска: Д4, размер 92-1бр.



Последна редакция: вт, 09 ное 2010, 14:25 от Nedialka_81

# 3
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Включ!  Laughing

Ник - Не съм
град - София, кв. Овча купел 1
Кърмаческа блуза поло, размер ХЛ, 2бр
Кърмаческа блуза с шал: размер ХЛ 1бр.
Детска Д1, размер 68.

Ъъъъ, мисля да платя веднага, ако има промяна ще е възможно да добавя по-нататък предполагам?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 193
Урааааааааааааа  Heart Eyes !

ник:geryaleksandrova
град :София жк Младост 2
Кърмаческа:
Поло, размер М - 1бр.
Блуза с шал, размел М - 1бр.
Рокля, размер М - 1 бр.
Пижама, размер М - 1бр.
детска:
Д4 размер 68-1бр
Д5 размер 68-1бр.

дано да съм си улучила размера  Praynig !

# 5
  • София
  • Мнения: 5 285
ник: зелено човече
град: Козлодуй/София

Кърмаческа блуза, с шал (Модел 2, блуза с шпиц деколте и шал - 17 лв.) - 3ХЛ, 1 бр.
Пижама (Модел 3, пижама - 15 лв.) - 3ХЛ, 1 бр.
Кърмаческа рокля (Модел 4, рокля - 30лв.) - 3ХЛ,  1 бр.
Детска тениска - 10лв. - Д5, размер 98, 1 бр.




# 6
  • Мнения: 234
ник: lux
град: София (квартал Белиз Брези )

Детски:
Д5, размер 80(9-12м) - 1бр.  

Кърмаческа:
Поло, размер S - 1бр.
Рокля, размер S- 1 бр.

 Hug

# 7
  • Мнения: 5 401
Ник - Бръмбазела
град - София, Център
Блуза с шал: размер М, 1 бр.
Пижама: размер М, 1бр.
Рокля: размер М, 1 бр.

# 8
  • Мнения: 1 517
Ник - Ellea
град - София, Дианабад
Пижама: размер S, 1бр.
Рокля: размер S, 1 бр.

# 9
  • Мнения: 5 026
Ник - Atrakcia
Град - Плевен
пижама - размер xxl - 2 броя

# 10
  • Мнения: 2 022
Пролетната фея
град - София, център

Рокля: размер XL - 1 брой
Детска блузка Д5: размер 104 - 1 брой

Засега толкоз.

Шамане, благодаря.
   bouquet

# 11
  • Враца
  • Мнения: 94
Ник:veni_sasi
Град-Враца
Детска блузка Д5:размер 86-1 брой
Пижама:размер М-1 брой
Поло:размер М-1 брой
Дамска обикновена:размер М-1 брой

  bouquet  bouquet  bouquet
  

# 12
  • StZ
  • Мнения: 220
ник: zorni4ka
гр.Стара Загора
кърмаческа блуза с шал: р-р М, 1бр
пижама: р-р М, 1бр
дамска блуза М1: р-р М, 1бр
детска блуза Д1: р-р 86, 1бр
детска блуза Д5: р-р86, 1бр

# 13
  • Мнения: 493
Ник: Bebeshondel
Град: Димитровград

Кърмаческа блуза поло - L ,  1 брой
блуза с шал - L , 1 брой
пижама - L , 1 брой
рокля - L , 1 брой

Детска: д4 68, д1 86. по 1 брой.


# 14
  • София
  • Мнения: 109
kumiko
град: София, жк.Хаджи Димитър

Рокля, размер М - 1бр.

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт