www.tinydeal.com - Безплатна доставка и ниска цена

  • 51 038
  • 770
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 21
Защо не пуснеш диспут в пейпал след като не ти отговарят. Мисля, че достатъчно си изчакала. Все пак имаш право да си получиш нещата в разумни срокове.

Защото диспут се пуска до 45 ден, а аз изпуснах срока, писах им на мейла и ми отговориха да чакам, извиняват се естественно. През ден проверявам в пощата, днес ходих и до митницата и нищо.

# 586
  • York
  • Мнения: 826
Телефонът на мъжа ми беше поръчан на 16.12 и простигна на 6-ти на митница с бележка, че е подарък на стойност 20 долара. Peace

Това е апарата: http://www.tinydeal.com/32-touch-screen-windows-65-smart-mobile- … 388i-p-12854.html

Всичко му работи и на него пише "htc"  Wink

# 587
  • Мнения: 0
Защо не пуснеш диспут в пейпал след като не ти отговарят. Мисля, че достатъчно си изчакала. Все пак имаш право да си получиш нещата в разумни срокове.

Защото диспут се пуска до 45 ден, а аз изпуснах срока, писах им на мейла и ми отговориха да чакам, извиняват се естественно. През ден проверявам в пощата, днес ходих и до митницата и нищо.

Не трябва да отворите спор и ще можете да получите парите си обратно.
В началото трябва да се свържете с тях, те ще се върнат част от парите, след като се увери, че не сте ги получават, а след това те ще се върнат на останалата част от парите си. Това е моят личен опит.

# 588
  • Варна
  • Мнения: 67
Телефонът на мъжа ми беше поръчан на 16.12 и простигна на 6-ти на митница с бележка, че е подарък на стойност 20 долара. Peace

Това е апарата: http://www.tinydeal.com/32-touch-screen-windows-65-smart-mobile- … 388i-p-12854.html

Всичко му работи и на него пише "htc"  Wink
Отваряха ли пакетчето?  Blush

# 589
  • Мнения: 1 425
Аз вчера получих известие от пощата .....поръчката ми е от 27.12. PeaceДнес ще я взема и ще пиша дали съм доволна...чакам само два часовника/беше ми пробна поръчка/ Wink

# 590
  • York
  • Мнения: 826
pileshko, не.

# 591
  • Мнения: 1 425
А мито или ДДС платихте ли за телефончето... Thinking

# 592
  • York
  • Мнения: 826
А мито или ДДС платихте ли за телефончето... Thinking
Не, беше с известие, че е подарък  на стойност 20 долара. Мъжа ми плати някаква такса 4 лв и толкова.

# 593
  • Мнения: 29
edcd8d3350 5% Supposed to work until the end of Feb 2011. Right now they also have an automatic 10% off select clothing as well (for Valentines Day.)

хайде майчета на пазар Grinning

# 594
  • Мнения: 1 425
А мито или ДДС платихте ли за телефончето... Thinking
Не, беше с известие, че е подарък  на стойност 20 долара. Мъжа ми плати някаква такса 4 лв и толкова.
А това трябва да си го икамот тях пр поръчката или те сами си пишат че е подарък....
Иначе аз си взех пакета но не е от Тинито, а от Фокала Thinking...аз на един ден бях пуснала две поръчки да видя от къде ще дойдат по-бързо.....като си мислех че от Тини идват по-бързо но получих от Фокала.... Peace

# 595
  • Мнения: 0
Някой който си е купил телефон с Java платформа, моля да сподели дали може да гледа онлайн видео в youtube, vbox или в друг подобен.

# 596
  • София
  • Мнения: 5 193
Офффф моята от 04.12 я нама още. Започвам да се изнервям вече!  #Cussing out Беше за Коледен подарък.   ooooh!

# 597
  • София
  • Мнения: 90
Аз направих поръчка на 27.12 и получих известие на 12.01. Вчера я взех от митницата, защото накуп поръчах някоко неща. Това е телефона, който поръчах http://www.tinydeal.com/30-wqvga-touch-att-tmobile-vodafone-unlo … v903-p-18058.html. Има български, но не навсякъде е преведено. Ще го тесвам и ще дам отзиви.

# 598
  • София
  • Мнения: 5 193
Офффф моята от 04.12 я нама още. Започвам да се изнервям вече!  #Cussing out Беше за Коледен подарък.   ooooh!
Kaкво ще ме посъветвате, да пускам ли диспут в ПП? Thinking

Щели да изпратят писмено запитване до техните пощи и да ми върнат отговор. ooooh! Ама можели да се забавят.  #Cussing out На баба ти хвърчилото!!!  #2gunfire

К'во да ги правя?  Tired

Последна редакция: сб, 15 яну 2011, 11:44 от kashmir

# 599
  • Мнения: 685
Кашмир, изтича ли срокът за диспут  newsm78
Ако е да, пускай!!! Опиши в него, че нямаш нищо против, АКО си получиш стоката да им пуснеш наново парите през ПП.
На тях им отговори същото + че трябва да пуснеш диспут, тъй като изпускаш срокът за това...после в ПП има още време, та може пък до тогава да дойдат нещата и да се затвори.

Аз примерно с 1 китайче от ибей се разправям вече цял месец, разни "любови" писма ми праща и ме прави на луда, ама аз дори си ескалирах в ПП диспута, па като ми няма нещата си искам парите  Crossing Arms

(извинявай за снощи, че те омотах в темата за ЛР, ама то по такова време и такъв екшън  Blush Laughing видях, само че при отговорът твоето име е последно...)

Общи условия

Активация на акаунт